Jump to content
IGNORED

Panduracija u Srbalja


Eraserhead

Recommended Posts

Cekaj zar to nije radila stoka juzno od Dunava?
tata mu je radio za beogradsku firmu. :)
Sin Đure Mutavog uhapšen zbog sumnje da je zapalio automobile hrvatskih navijačaA. Ž. A. - A. L. | 26. 02. 2012. - 02:00h | Foto: A. Kamasi | Komentara: 0Novosadska policija uhapsila je u petak uveče Novosađanina Bogdana Suvajdžića (20), osumnjičenog da je 25. i 26. januara, sa još nekoliko osoba, zapalio automobile kojim su navijači hrvatske reprezentacije došli u Novi Sad da bodre svoje rukometaše na Evropskom prvenstvu. http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/309066/Sin-Djure-Mutavog-uhapsen-zbog-sumnje-da-je-zapalio-automobile-hrvatskih-navijaca
Edited by Hella
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 5 weeks later...

ovo vam je drzava pravna drzava, drzava u kojoj vladaju zakoni, u kojoj se ljudi normalno ponasaju, u kojoj ne mozete da vidite dva muskarca kako se vode za ruku :blink::Hail:

Edited by kojot
Link to comment

Ohohoho..ala su mu doakali lepo..pricam ja vec neko vreme,stavi kameru kad god imas posla sa drzavnim sluzbencima i nema mnogo zime. Mada,kvarni strumpfovi nam na ovaj nacin i cine indirektnu uslugu. Njihovo ponasanje u kombinaciji sa smesnim putarinama dovode do toga da nas stranci uveliko zaobilaze,birajuci Rumuniju i Bugarsku kao sigurnije i jeftinije tranzitne linije. Kada budu svi poceli dovoljno da nas izbegavaju a saobracaj se svede na nivo gustine koji ima Severna Koreja,valjda ce i prestati da nas jasu sa izdvajanjima i kreditima za raznorazne koridore na kojima se veseli Mrka i ekipa bogate.

Link to comment

super mu je i ovo "jel si ti pravoslavac", ono, kao, drugarski. uspostavlja most prisnosti, slihta se ali i proverava da li je posredi pravi gradjanin ili neki sacuvaj boze Musliman.cenim da su isto tako ispitivali i putnike u onom vozu, koje su izveli napolje i postreljali.

Link to comment

Stoka gastarbajterska. Baš bih voleo da ih vidim da se ovako ponašaju kad ih federalna policija zaustavi na auto-putu u Nemačkoj. To što je mučeni pandur pglu nikako ne opravdava njihovo ponašanje. Ološ.

Link to comment
Stoka gastarbajterska. Baš bih voleo da ih vidim da se ovako ponašaju kad ih federalna policija zaustavi na auto-putu u Nemačkoj. To što je mučeni pandur pglu nikako ne opravdava njihovo ponašanje. Ološ.
moguce, a moguce i da im se smucilo da ih muze za pare svaki pandur od Kelebije do Pirota. naslusao sam se bas horor prica, tipa "ja ako nesto hocu da ti pronadjem, ja cu ti pronaci, a mozemo i da se dogovorimo".
Link to comment

Ma nek snimaju, nemam ništa protiv, al ovo đilkoško odbijanje davanja dokumenata na uvid mi je ogavno. Snimi ga i kači na youtube kad ti traži kintu a ne ovako. Jadno i bedno. Ponavljam, jako me zanima dal bi to isto uradio da prolazi npr. kroz Brisel gde se ovakve kontrole (do duše, jako retke) obavljaju uz prisustvo specijalaca sa Heklerima. Verujem da bi mu humani Flamanci vrlo rado objasnili koji je razlog zaustavljanja.A što se muže tiče, bio u Srbiji i ohoho vozao sa stranim tablama, zaustavili me samo jednom sa NBGD strane Brankovog mosta (ona standardna alko kontrola noću) i bili identični kao i kad sam vozio sa BG tablama nekad.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...