Jump to content
IGNORED

Panduracija u Srbalja


Eraserhead

Recommended Posts

pa ovaj ledeni čaj iz spota laže ko pseto - nikad nije ubio pandura, jer zna da bi fasovao zelenu milju.još jedan razlog jeste što su bedniku pare, tuđini i droga važniji od puvanja svojim "integritetom" pred siromašnom balavurdijom.

At a Time-Warner shareholders' meeting, actor Charlton Heston stood and read lyrics from the song "KKK Bitch" to an astonished audience and demanded that the company take action.[9] The criticism escalated to the point where death threats were sent to Time-Warner executives, and stockholders threatened to pull out of the company. Finally, Ice-T decided to remove "Cop Killer" from the album of his own volition.
znam, znam. dabome da je bednik.
Link to comment
Trebali su da strajkuju u svoja 4 zida.
Strajkovali su vec tako. Ovo je sledeci stepen sindikalnog nezadovoljstva. Juce sam morao bas okolinu Nemanjime i proveo sam vise od sat u putu od Munzea preko Starog mosta kao u najbolje dane strahovlade Djilasa i ostalih mostadzija i prekrsio saobracajne propise jedno 5 puta, najebao sam im se keve sto puta juce oko zeleznicke stanice sa matorim u kolima koji ne moze da izadje i prepesaci 100 m, sta su oni gori od malinar i ostalih.
Link to comment
Prodao se, činjenica, mada je on znatno pao u mojim očima još 1997. iz razloga koje ne želim da navodim.
nekom je pao, nekome se digo :lol: nego oce ova govnarija i danas da nas jebe da znam da krenem rolerima na posao....?ne shvatam kako i zasto ivica ne napise prvih sto otkaza jutros, pa tako svakog dana. plus na ulicu beretke, hameri i ostala bojna oprema koje su onoliko nakupovali. ovo im je idealna prilika da to uporabe.
Link to comment
oborio sam rekord, usao u kola u 17.06 kod arene na nbgd, stigao na vracar u 18.30. preko banjice, vozdovca, medaka, krsta.... nisam isao peske nego kolima
uhh usla u kola u 16:15 na pancevackom putu, stigla u zarkovo u 18:30, jbtpizda im materina
Link to comment

mislim da sedam na bajk. za svaki slucaj. fantomka na glavu, taman da mozemo i da se pickaramo u prolazu bez tezih posledica. jedva cekam da me zaustavi sledeci murkan. vozacka dokumenta molim - necu - zasto - strajkujem danas, dodji juce.... bas jedva cekam.

Link to comment

Muk...

Полиција обуставља штрајк28. децембар 2011. | 14:27 → 17:50 | Извор: РТВ, ФоНетНОВИ САД/БЕОГРАД - Нешто после 15 часова скупштина Независног синдиката полиције одлучила је да прекине штрајк, који траје од 12. децембра, рекао је ексклузивно за Радио-телевизију Војводине Блажо Марковић, члан председништва Независног синдиката полиције и један од лидера штрајка дела полиције. Више од две недеље полицајци, чланови Независног синдиката полиције штрајкују. Тражили су боље услове рада, веће плате, најједноставније речено. У међувремену, био је блокиран и Београд, на један дан, усвојен је буџет, са већом сумом за полицију, усвојене су измене закона, које су полицијски синдикати тражили још од фебруара.Министар полиције Ивица Дачић поручио је штрајкачима још јуче да новца нема, да штрајк нема смисла, он сумња да је у све уплетена и политика.Прво написмено да полицајци неће бити кажњениГостујући у емисији "1 на 1" РТВ Марковић је рекао да је на данашњој скупштини Независног синдиката полиције, који броји више од 18.000 чланова, једногласно донета одлука о обустави штрајка.Како је навео Марковић, са министром унутрашњих послова биће потписан протокол о томе да се полицајцима који су били у штрајку не одузима од плате и да неће бити кажњени.Он је рекао да грађани од сутра, тачније од вечерас, могу да иде на шалтере, да завршавају своје послове, које нису могли док је штрајк трајао, с тим што прво мора да се потпише тај протокол са министром полиције и да дође до заједничке изјаве о томе зашто се штрајковало и шта се одлучило, тј. шта је полиција добила штрајком.Полиција добила и више него што је тражилаКако је Марковић истакао, оно што је пресудило да полиција прекине штрајк јесте својеврсна практична победа, којом је полиција добила и више него што је тражила."Имали смо разговоре на којима је наш послодавац, министар Дачић, говорио - Не можемо да вам дамо више од 3-4 одсто. Ми смо стално говорили да смо прво министарство, да је полиција стуб друштва и да министарство треба и да има то место у овом друштву. Сва корисници буџета су добили повећање плата за 5,5 одсто, за колико смо и ми били предвиђени, а добили смо повећање од 16,5 одсто. Да нисмо штрајковали, да нисмо обуставили рад, не би добили 16,5 одсто", рекао је Марковић.Премијер Мирко Цветковић изјавио је јуче да је то натпросечно повећање плата, у односу на било које друго министарство.Иако пре два дана није деловало да ће штрајк бити обустављен, преломило је то што је министар саопштио чињеницу о повећању плата и цифру од око 7,5 до 9 милијарди динара, а то, како је истакао, нису мале паре, поредећи са оним колико су друга министарства добила."Ми смо задовољни постигнутим, јер, не заборавимо, у МУП-у има запослених са примањима од 15.000 до 20.000 динара. Плата комуналног полицајца у Београду "бежи" за 16.000 динара од плате редовног полицајца. Ми смо желели само да се приближимо висина плата запослених у државној администрацији и да имплементирамо 10.000 за све запослене", рекао је Марковић.Он је истакао да је Закон о полиције донео једну просту ствар, а то је да сада постоји чињеница постојања полицијских и државних службеника, јер у овом тренутку се не зна ко су, у полицији државни службеници, а ко полицијски, што треба буде решено доношењем систематизације, која ће бити завршена почетком следеће године."Замислите да је 1000 трактора дошло у Беград"Говорећи о чињеници да је баш полиција летос спречила војвођанске паоре да дођу у Београд и блокирају саобраћај испред Владе Србије, те да су паори због блокада путева добили прекршајне пријаве, а на питање новинарке да ли то значи да не постоји равноправност у друштву, Марковић је рекао да полиција пре два дана није блокирала Београд, те да ће полиција извршити латентан притисак на Дачића, да се паорима изађе у сусрет и, на тај начин им помоћи."Ти људи могу да дођу у Београд, као што смо и ми дошли, организовано, аутобусима, а они су хтели да дођу тракторима и механизацијом. Да је њих хиљаду дошло тракторима, огроман простор био би блокиран. А друго, ми нисмо блокирали баш цео Београд, него једну улицу. Нама је дозвољено да штрајкујемо на простору испред Владе Србије и то је био пријављен протест. По нашој процени, на протесту је било 5.000 људи и та маса је морала да се прошири и на друге улице јер на оном простору нису сви могли да стану", рекао је он.Марковић је истакао да никаквих притисак није било на његов синдикат, да се обустави штрајк, али да је изјава политичара, ако оне могу да се узму као вид притиска, било, додајући да је Дачићева изјава, да штрајкачи могу да траже други посао, изазвала контра-ефекат и још већи револт полицајаца."На Паради поноса смо добили батине"На констатацију да је такозвана "Парада поноса", услед недовољне опремљености полицајаца, процењена као безбедносни ризик, али да таква процена не постоји када треба обезбедити фудбалску утакмицу и да полиција никада није рекла да неће да обезбеди утакмицу јер нема опрему, Марковић је навео да је дерби утакмица између кошаркаша Црвене звезде и Партизана одиграна без полиције и жандармерије, а да није било нити једног инцидента."Због лоше опреме полиције, преко 160 жандара било је повређено на "Паради поноса". Ми смо успели да обезбедимо тај скуп и тада је био блокиран цео Београд. Само један полицајац је добио награду, онај што је рекао - Мој ћеш Београд да рушиш. Због тога што смо тада добили батине, одлучили смо да, ако не буде обезбеђена нова опрема, да идемо у штрајк", рекао је он.Марковић је додао да је део нове опреме обезбеђен, те да би различити делови у МУП-у требали да добију специјалне униформе прилагођене сваком сектору, али да је додатни проблем то што се та идеја провлачи последњих десет година, а да није реализована. ССП: Плата полицајца и чиновника није истаС друге стране, Синдикат српске полиције упозорио је данас да новим изменама и допунама Закона о полицији, ни у једном његовом члану није направљена јасна разлика између полицијских службеника и осталих радника у Министарству унутрашњих послова.Синдикат је реаговао на тврдњу премијера Мирка Цветковића да је Законом о полицији направљена разлика између службеника МУП на шалтерима и полицајаца и да ће повећање плате за прве бити мање, а за друге веће.У саопштењу синдиката се истиче и да је просечна плата полицајца на улици била 30.000 динара, док је Цветковић изјавио да је просечна плата у МУП у овој години била 48.000, а да ће у 2012. бити 56.000."Просечна плата од 48.000 динара односи се на све запослене у МУП, тиме су обухваћени радници који имају преко 100.000 динара и они који имају испод 20.000 динара", истиче синдикат Српске полиције, и указује да МУП не жели да јавно изнесе колика је просечна плата радника са средњом школом.
Link to comment

Dakle, od sutra ponovo čuče u zasedama na regionalnim putevima širom Alisrbije...Ako ništa drugo, barem smo dobili napismeno da živimo u policijskoj državi. I to je nešto.Svako da urami i okači na zid:

Ми смо стално говорили да смо прво министарство, да је полиција стуб друштва и да министарство треба и да има то место у овом друштву. Сва корисници буџета су добили повећање плата за 5,5 одсто, за колико смо и ми били предвиђени, а добили смо повећање од 16,5 одсто.
Link to comment

Mинистар полиције Војислав Коштуница наоружава паравојне полицијске трупе. Премијер Србије Војислав Коштуница му у томе помаже јер је учествовао у убиству Ђинђића. Иза свега стоји председник Србије Војислав Коштуница који воли Легију. Све је јасно, погледајте само шта Коштуница ради:

Policija pravi novu jedinicu od 600 specijalacaŽandarmerija MUP Srbije uveliko formira novu jedinicu - Odred za specijalna dejstva sa 600 pripadnika pod punim naoružanjem‚ a koji po svim karakteristikama odgovara nekadašnjoj ozloglašenoj Jedinici za specijalne operacije. Za prijem u ovu jedinicu već su konkurisali bivši saborci Milorada Ulemeka, a dokumentacija o novoj sistematizaciji Žandarmerije sa odredbom o formiranju novog odreda, pre nedelju dana odobrena je na sednici Vlade Srbije. Nekoliko pripadnika Žandarmerije, sa kojima je “Blic” stupio u kontakt, tvrde da je sudeći po situaciji u ovoj jedinici formiranje novog odreda već gotova stvar: Već su spremljene nove uniforme za pripadnike novog odreda, i to ne plave koje tradicionalno nose pripadnici Žandarmerije, već šarene maskirne sa crvenim beretkama. Takođe, pedeset luksuznih vozila, raznih boja, po naređenju generala Dikića, prefarbano je u crnu boju, specijalno za novi odred. Koliko smo čuli, već su stigli i računi za oružje. Najstrašnije je što su za prijem u ovaj odred već konkurisali svi bivši pripadnici nekadašnje Legijine Jedinice za specijalne operacije. Izgleda da se nečijom odlukom ti ljudi vraćaju na veliku scenu - kažu pripadnici Žandarmerije. Bura i u SAJ-uFormiranje Odreda za specijalna dejstva Žandarmerije izazvalo je burnu reakciju pripadnika Specijalne antiterorističke jedinice.- Pripadnici SAJ povodom ovoga bili su na razgovoru sa rukovodiocima MUP Srbije. Glavna teza razgovora bila je da ukoliko se dozovoli formiranje odreda sa takvim naoružanjem, nijedna druga jedinica MUP-a neće biti u stanju da joj se suprotstavi u slučaju da se desi situacija pobune, kakvu je svojevremeno podigla JSO. Takav odred neće moći niko da kontroliše - kaže izvor “Blica”.Blic
Брзо, гласајмо за Преокрет! и/или ДС иначе ће Војислав Коштуница у 50 црно офарбаних кола да нам уђе у станове и локале!
Link to comment

to su jedinice za spasavanje dece od terora nacista, sadista, psihopata i manijaka:http://www.nspm.rs/kulturna-politika/telesno-kaznjavanje-dece-da-ali-razumno.htmlhttp://www.dverisrpske.com/sr-CS/vesti/2011/decembar/kaznjavanje-pravo-i-duznost-roditelja.phpa znaš šta je najzabavnije u celoj priči? što se zalažu za šutiranje, gaženje i sakaćenje mladunaca - i ujedno čude što neko hoće da stane na put tim običajima:http://www.dverisrpske.com/sr-CS/dveri-na-delu/2011/decembar/hoce-da-uzmu-vasu-decu.php

Edited by Hella
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...