Jump to content
IGNORED

Panduracija u Srbalja


Eraserhead

Recommended Posts

Meni je ovde najzanimljivija recenica pandura, parafraziram, "a u kom zakonu pise da smes da me snimas". Naravno, i ovo sto je koyote napisao o pederima.Ima pravo da snima drzavnog sluzbenika u akciji. Neka je gastos 100 puta folirant, olos, mnogo je ilustrativnija reakcija pandura.

Link to comment
Dobro, šta smo saznali iz ovog snimka? Da su nam policajci priučeni đilkoši koje uniforma malo ponese? Otkrovenje decenije, jbt.
A sta bi ti da saznas? Odakle ideja da treba nesto eponalno da saznamo. Ja bih voleo da se vise ljudi odvazi da snima razgovor sa policijom, kada vec nasi vrli zakoni to eksplicitno ne naredjuju policiji.
Link to comment
Ja bih voleo da se vise ljudi odvazi da snima razgovor sa policijom, kada vec nasi vrli zakoni to eksplicitno ne naredjuju policiji.
ja bih voleo da skrnavi gastosi budu jednako tako bahati i tamo gde provode 340 dana godisnje mirni kao bubice i pacovi u rupicama. jebem ih u usta, i njih i pandure glupave.
Link to comment

jbmmumtr, za skoro trideset godina koliko vozim samo jednom mi se desilo da su me zaustavili sa namerom da mi uzmu pare, i to neki djilkosi na ibarskoj koji su pokusali da me ubede da sam obilazio preko pune linije sto je naravno bila glupost, posle zucne rasprave su me pustili s opravdanjem da kao mozda nisu dobro videli.u svim ostalim slucajevima il sam stvarno zgresio il je bila rutinska kontrola posle koje je bilo srecan put i cao..zao mi je samo sto je ovaj panglu uopste ulazio u raspravu sa ovim provokatorima, trebao je da ih parkira, pozove asistenciju pa nek njima objasnjavaju zasto ne zele da se legitimisu, cenim da bi taj snimak bio hit.

Link to comment
Ma nek snimaju, nemam ništa protiv, al ovo đilkoško odbijanje davanja dokumenata na uvid mi je ogavno. Snimi ga i kači na youtube kad ti traži kintu a ne ovako. Jadno i bedno. Ponavljam, jako me zanima dal bi to isto uradio da prolazi npr. kroz Brisel gde se ovakve kontrole (do duše, jako retke) obavljaju uz prisustvo specijalaca sa Heklerima. Verujem da bi mu humani Flamanci vrlo rado objasnili koji je razlog zaustavljanja.A što se muže tiče, bio u Srbiji i ohoho vozao sa stranim tablama, zaustavili me samo jednom sa NBGD strane Brankovog mosta (ona standardna alko kontrola noću) i bili identični kao i kad sam vozio sa BG tablama nekad.
Upravo. Kapiram da kad mu je pandur tražio dokumenta, da mu je on dao, i onda snimao za slučaj da ga ovaj maltretira i traži mu pare. Ali, da od početka odbija da da dokumenta policiji koja ga zaustavlja, tražeći objašnjenje zašto mu traži dokumenta, i vadeći Zakon da citira članove, tip je stvarno stoka i bednik.Što ti kažeš, voleo bih da tako u Nemačkoj, ili još bolje u Austriji krene da se kurči sa pandurima kad ga zaustave, ali tamo je manji od makovog zrna, a u Austriji su panduri prilično nervozni, pa zna i pokoji šamar da padne.Bilo bi korisno da snimi kad mu traži pare(kao oni iz Turske što su snimili pandura u Hrvatskoj što im je na granici tražio pare da ih pusti da prodju pa stavili na youtube), ali ovako.............
Link to comment

Ne znam šta je policajcu problem da kaže "rutinska kontrola". A kao psiholog amater mogu da ustvrdim - da, iznervirao se što mu je crvendać odlepršao ispred nosa. A kao poznavalac američkog policijskog filma (takođe amater) - gastros bi završio na zemlji, sa lisicama na rukama.

Link to comment

Krajnje je vreme da se ozbiljno protestuje protiv tih gastarbajtera koje placamo kroz porez a oni zajebavaju narodnu miliciju i jos to snimaju kamerama.

Ne znam šta je policajcu problem da kaže "rutinska kontrola". A kao psiholog amater mogu da ustvrdim - da, iznervirao se što mu je crvendać odlepršao ispred nosa. A kao poznavalac američkog policijskog filma (takođe amater) - gastros bi završio na zemlji, sa lisicama na rukama.
U slucaju da ga je zaustavio Prljavi Hari prosao bi mnogo gore. Edited by jimi
Link to comment

Šta bi se desilo da je soko zovnuo orla, kolegi potrebna pomoć, pa da naiđe beli land cruiser sa 4-6 vrlo nervoznih uniformisanih lica od 100-140 kg žive vage (uglavnom mišićne mase)... Šamar, širi noge, lezi na haubu, pretres, pa tek onda dokumenta... I tek tad bi stigao da kaže da je stranac... Možda.

Link to comment
Ne znam šta je policajcu problem da kaže "rutinska kontrola". A kao psiholog amater mogu da ustvrdim - da, iznervirao se što mu je crvendać odlepršao ispred nosa. A kao poznavalac američkog policijskog filma (takođe amater) - gastros bi završio na zemlji, sa lisicama na rukama.
Pa da, pandur ne zna dobro svoj posao. Trebalo je lepo da kaže da se radi o rutinskoj kontroli saobraćaja, ispravnosti vozila, i dokumenata vozača, pa ako ovaj i dalje odbija, da pozove patrolu da ih odvedu u policiju na identifikaciju. I gotova priča.
Link to comment

Meni je zalosno kako je posle dve reci pukao i krenuo da besni i izdrkava se, zato sto misli da moze. Jedna odvratna osobina koje je pun ovaj narod.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...