Jump to content
IGNORED

Novi zakon


Grunf

Vaše mišljenje o novom zakonu  

38 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

+1Registracija mi važi do 7.10. Baš ću sačekati početak oktobra, da vidim...
Registrovao baš danas. Žena u agenciji/tehničkom mi je rekla da su do danas ukupno ukinuli jednu taksu u iznosu od 250 dinara :0.6: za grupu u koju spada moj auto, možda će narednih dana da ukinu još ponešto...Ukupno platio 2200 dinara manje nego prošle godine, ali su prošle godine u ukupnu cifru bile uračunate i nove tablice i nova saobraćajna (ukupno oko 4000 dinara ako se dobro sećam), što znači da sam platio registraciju skoro 2000 dinara više nego prošle godine posmatrano u apsolutnom iznosu.Nempojma šta je skuplje, šta je jeftinije, al' eto, da prijavim...
Link to comment
Više je za hejt topić, ali može i ovde... Jeb'la ih nalepnica i skidanje iste...
Prvo odlepiš šta možeš, onda uzmeš malo tople vode pređeš par puta preko ostataka i onda nožićem skineš ostatke... :)10 minuta posla...
Link to comment
Prvo odlepiš šta možeš, onda uzmeš malo tople vode pređeš par puta preko ostataka i onda nožićem skineš ostatke... :)10 minuta posla...
...osim ako je nalepnica zalepljena baš nisko, a istovremeno je šoferka pod prilično oštrim uglom u odnosu na horizontalu... Ma...Koja inteligencija je uopšte smislila da se nalepnica lepi u donji desni ugao? Elementarna logika je da bude nalepljena u gornjem levom uglu, kad te saobraćajac zaustavi uvek će da stane pored vozačkog prozora, i nalepnica će mu biti bukvalno pod nosom, a ne da trčkara oko auta... Mislim, meni ni iz džepa ni u džep, nego logika...Ah, da. Logika i državna uprava u istoj rečenici samo ukoliko postoji negacija. Jasno.
Link to comment
alkohol ili rakija. 10 sekundi
hmmpokušao s' alkoholom i uspelo, ali jedva posle 15-20 mimuta krvavog struganja s onim nožićem i vatom natopljenom alkoholomne bih nikome preporučio
Link to comment
hmmpokušao s' alkoholom i uspelo, ali jedva posle 15-20 mimuta krvavog struganja s onim nožićem i vatom natopljenom alkoholomne bih nikome preporučio
Ona je mislila da alkohol upotrebiš na nalepnicu, a ne da piješ. :P
Link to comment

skinuo danas nalepnicu za par minuta, sa necim za skidanje laka na noktima, bez acetona (iz dm-a).nisam bas sabirao u dinar, ali registracija izasla oko 2000-2500 manje od prosle godine.zivelo ukidanje ekologije!sto kaze onaj americki mormon-kandidat, necemo narednim generacijama da ostavimo ogromne dugove.bice im svejedno, kada budu plivali u govnima.

Link to comment
  • 5 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...