Jump to content
IGNORED

Novi zakon


Grunf

Vaše mišljenje o novom zakonu  

38 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Možeš da registruješ auto i do 30 dana posle isteka registracije bez ikakvih problema i posledica, samo što nakon isteka registracije ne smeš da ga voziš, odnosno ne bi bilo zgodno da te policija zaustavi dok voziš neregistrovan auto, jel'te... Pa ako ti auto neće biti potreban tih nedelju dana (ili si raspoložen za livin' on the edge :wicked: ), a hoćeš da uštediš za petnaestak litara goriva...

Link to comment
Možeš da registruješ auto i do 30 dana posle isteka registracije bez ikakvih problema i posledica, samo što nakon isteka registracije ne smeš da ga voziš, odnosno ne bi bilo zgodno da te policija zaustavi dok voziš neregistrovan auto, jel'te... Pa ako ti auto neće biti potreban tih nedelju dana (ili si raspoložen za livin' on the edge :wicked: ), a hoćeš da uštediš za petnaestak litara goriva...
Jbg, meni je auto potreban svaki dan, a ne živi mi se na ivici... :)Inače, apropo ovog za 15 litara... To postaje stavka... Svaki put kad sipam, zapanjim se sa cenom... Neki dan sipam pun i bude skro 8K... Pa, proše godine u ovo vreme je bilo oko 5K... Žasu... :(
Link to comment
Možeš da registruješ auto i do 30 dana posle isteka registracije bez ikakvih problema i posledica
koje su posledice? u oktobru ce godinu dana kako mi je auto neregistrovan :D
Link to comment
ma ništa strašno, malo prekršajna prijava do 30k i momentalno parkiranje...
u mom slucaju se podrazumeva da ne vozim neregistrovani auto, narocito zbog detalja u vidu staaarih tablica koje su mi i dalje na kolima.ako sam dobro shvatio, fanjo je mislio na neke posledice prilikom registracije auta nakon mesec dana od isteka prethodne registracije. Edited by holden kolfild
Link to comment
u mom slucaju se podrazumeva da ne vozim neregistrovani auto, narocito zbog detalja u vidu staaarih tablica koje su mi i dalje na kolima.ako sam dobro shvatio, fanjo je mislio na neke posledice prilikom registracije auta nakon mesec dana od isteka prethodne registracije.
aaa, to...ma nikakve posledice, pardon, ja odmah pomislio na vožnju
Link to comment

Ne znam kakve su posledice, znam da je 30 dana od isteka rok da se ponovo registruje, a za posle piše otprilike da se nakon 30 dana vozilo briše iz liste registrovanih vozila, oduzimaju se tablice (valjda vlasnik mora sam da odjavi vozilo i vrati tablice, nempojma), pa se valjda za registrovanje posle tog roka mora dostaviti obimnija papirologija, kao kad se registruje prvi put... Uzmu malo više para, to je sigurno...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...