Jump to content
IGNORED

Ikariam


dig_chohano

Recommended Posts

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • twisted

    88

  • dig_chohano

    65

  • Кристофер Лумумбо

    57

  • eye of the beholder

    43

ne brini, bar tebe je lako srediti.
sto, da nisi negde u mom komsiluku? ako jesi, gadjacu te akademijom. wileybig.gif
Link to comment
Čelični džinovi se raduju tvome dolasku. Samo pošalji adresu kad se registruješ, red je.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:@kojot
vidim da pominjete naloge na .rs, .org... jel ima to nekakve veze, odnosno jel mozemo da se bijemo ako se registrujemo na razlicitoj adresi. ja sam se registrovao preko linka koji je postovan na pocetku topika.
ne mere... .rs je .rs a .org je .org :) as simple as that! ako igraš na .org bićeš u super društvu, u protivnom si na .rs u društvu pljačkaša. mada kad dođeš na recimo 12-13 nivo i imaš vojske i brodove, neće te diraju toliko, samo pazi da ne taložiš previše resursa kao neki ;)@eye of the beholderkrenuo si naopako... prvo treba da digneš guvernerove rezidencije i palatu pa tek onda da širiš gradove. "sitni" i nedovoljno razvijeni igrači (kao što sam ja napr) te neće napadati ukoliko u gradu imaš recimo 10 brodova i 40 kopljanika. pa onda ideš redom... makar moj recept je gradnja gradnja gradnja i minimum resursa da ne bi morao da kukaš kome da pošalješ resurse kad neko krene da te orobi Edited by twisted
Link to comment
ne mere... .rs je .rs a .org je .org :)@eye of the beholderkrenuo si naopako... prvo treba da digneš guvernerove rezidencije i palatu pa tek onda da širiš gradove. "sitni" i nedovoljno razvijeni igrači (kao što sam ja napr) te neće napadati ukoliko u gradu imaš recimo 10 brodova i 40 kopljanika. pa onda ideš redom... makar moj recept je gradnja gradnja gradnja i minimum resursa da ne bi morao da kukaš kome da pošalješ resurse kad neko krene da te orobi
ja sam na .rs <_< podigao sve lepo ... ali cim mi se ukazala prilika da dizem novu koloniju - ja podigo; iz nekog razloga poceo sam sa vinom.. onda predjoh na kamen a posle toga na kristal sad cekam da se "osposobim" i da podignem jos jednu koloniju na sumporu.cenis da treba da se "usavrsim" na jednoj ... Edited by eye of the beholder
Link to comment

samo sto sam poceo sam da igram, a vec sam se smorio. na pocetku sam sagradio akademiju i sad moram da cekam vise od sat vremena da bi naucnici uradili to sto trebaju da urade!!! jel se u ovoj igrici stalno ovako ceka ili samo na pocetku?!

Link to comment
samo sto sam poceo sam da igram, a vec sam se smorio. na pocetku sam sagradio akademiju i sad moram da cekam vise od sat vremena da bi naucnici uradili to sto trebaju da urade!!! jel se u ovoj igrici stalno ovako ceka ili samo na pocetku?!
Čeka se još više...
Мастило22%3Д 00с 24м 58с
Edited by Aca
Link to comment

dobih poruke da udjem u saveze:

e desi brate ja sam sad na tvoje ostrvo bilo bi lepo da udjes u moj savez
ili
osh u moj savez
Odlucio sam da sad podizem vojsku (veliku vojsku)Na kom nivou "barake" su Čelični džinovi? Edited by eye of the beholder
Link to comment

ja sam napravio savez lokalnog, teritorijalnog tipa sa ciljem napretka članova kroz trgovinu pre svega. zajednička odbrana se podrazumeva. a svako može da pravi saveze i da cima maksimalan broj ljudi da se učlani.... e sad neko to radi na fin način, dok je neko agresivan itede. čelični džinovi će ti doći kad istražiš maltene celu sekciju vojske

Link to comment

Lep plen kod jednog komšije sinoć:

Ратни плен * Грађевински материјал: 13,315 * Вино: 8,663 * Мермер: 9,798
Link to comment
lepo lepo, daj neku koordinatu komšiji neke farme
Isprobaj ove iz saveza SPQR, moj savez ima mirovni sa njima a prepuni su likova sa malo vojske i brdom resursa.
Neki savezi traze da se imaju generali. Na kom nivou se "grade" generali?
"Generali" su ti ustaljen naziv za Military Score.
Link to comment
Isprobaj ove iz saveza SPQR, moj savez ima mirovni sa njima a prepuni su likova sa malo vojske i brdom resursa.
e cvrc, imam ih trojicu na jednom ostrvu i svaki mi je nešto pomogao
Link to comment

Umal da ti pošaljem špijune sad :lol: Tražim žrtve za noćas i naleteh na tebe, sasvim slučajno pogledao ime igrača... Fino si se razvio :evil:

Link to comment

uskoro ce izaci prvi ratnici, posto sam resio da ipak igram ovu igricu. iz hada se cuju buduci ratnici koji ce biti pod mojom komandom. svi u transu govore kill the dentist, kill the dentist, kill the dentist.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...