Jump to content
IGNORED

Ikariam


dig_chohano

Recommended Posts

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • twisted

    88

  • dig_chohano

    65

  • Кристофер Лумумбо

    57

  • eye of the beholder

    43

Umal da ti pošaljem špijune sad :lol: Tražim žrtve za noćas i naleteh na tebe, sasvim slučajno pogledao ime igrača... Fino si se razvio :evil:
fala bate ;) ja žrtve tražim rano ujutru, ali pretpostavljam da ima veze sa bioritmom :)
Link to comment

napravio sam dva trgovacka broda. moram da postavim jedno glupo pitanje: sta da radim sa njima? poslao sam nekom liku 3 kristala, cisto da vidimo kako funkcionise. sta je najbolje raditi sa njima u pocetnoj fazi razvoja?

Edited by kojot
Link to comment

Ako imam radionicu u gradu gde nemam barake i brodogradiliste a izvrsim unapredjenje neke jedinice, hoce li se to odnositi na jedinice napraljene u drugom gradu?

Link to comment

Opa, prva veca borba za odbranu grada predstoji !Za sat vremena neki ePopeye iz grada Brskovo, savez Lobanje (da nije neko od vas ;) ) dolazi u posjetu sa 61 brodom. Ja sam svoju "mocnu" flotu od 15 brodova preselio u drugu koloniju, resurse potrosio i poslao u drugu koloniju, ali kopnenu vojsku ne micem angry.gif On ima 1123 u generalima, a ja 317. E, sad je pitanje koliko ce poslati kopnenih jedinica ?Kakve su mi sanse da se odbranim ? Grad branim sa 70 kopljanika, 25 macevalaca, 15 strelaca, 10 ovnova i 3 katapulta, i zid je nivo 7. Resursa vise nema, osim za desetak prackara, vredi li na njih bacati resurse u ovakvoj situaciji ?

Link to comment

ne bacaj niš na praćkare, sačekaj da vidiš koliko će ti jedinica poslati, pa ih ako si nadjačan, pošalji da brane neki prijateljski grad. usput pošalji mu poruku da se džabe troši jer nemaš resursa

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...