Jump to content
IGNORED

Ikariam


dig_chohano

Recommended Posts

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • twisted

    88

  • dig_chohano

    65

  • Кристофер Лумумбо

    57

  • eye of the beholder

    43

uvališe mi čin generala, sad je trenutak da vas diplomatski zamolim da urgirate u svom savezu da nas niko od vaših ne napada :cry:
jebes savez kad cin generala dobije neko sa 300 generala. :P ali dobro. cestitke na cinu :lol:
Link to comment

definitivno prestajem da igram. ostacu jos 10ak dana da ulozim sve resurse koje budem skupio u rudnike i u cuda. ne mogu da igram novu verziju.btw, jeste da je vojska sada mnogo jeftinija, ali ne znam kako to da sa 11.000 generala idem 5.000 u plusu?!edit - sad sam video da su brodovi nenormalno skupi, a ja nemam mnogo brodova. to je razlog zasto mi je bilans toliko dobar.

Edited by kojot
Link to comment

@kojotjeftinija je vojska jer je 1 kopljanik = 1 građanin, a ne 3 građanina kao u prethodnoj verziji. za ostale jedinice i da ne pominjem. konačno u ovoj verziji onaj koji se brani ima šanse, jer zid igra lepu ulogu. pogotovu ako je na 20tom nivou. brodovi ubijaju kako su skupi naročito parnjaci. ja imam nekih 50tak za zlu ne trebalo, a uglavnom koristim blagodeti okupacije :)sad je konačno postalo interesantno igrati jer se igra ne svodi na napade i pljačku. mnogo rezidencija je niklo u našem savezu od starta nove verzije.@patkadavno si ti prestao da igraš ;) pravi si paja patak. pozdraviću momke u tvoje ime

Link to comment
  • 1 month later...

vidim zamro topik pa reko da se obnobiimao sam cast biti domacin ovakvoj borbi--------------------------------------------------Борба за Kuskusograd( 23.01.2010 17:43:44 )--------------------------------------------------Нападачи:dulezuban из <непознат град>; bata021 из<непознат град>; ssmax из <непознат град>;Nekron King из <непознат град>; lorimer из<непознат град>; Mirakula из <непознат град>; NIKOLAPиз <непознат град>; smille из<непознат град>; Djollee из <непознат град>; Ellena из<непознат град>; cami из <непознат град>; dajverиз <непознат град>; samostalni из<непознат град>; gilius из <непознат град>; TiTo из<непознат град>; Suki03 из <непознат град>;Baka Bandit из <непознат град>; Ikebana из<непознат град>; Profa из <непознат град>; swiomirиз <непознат град>; Veraaa из <непознат град>;dandjelija из <непознат град>; Zorglub из<непознат град>--------------------------------------------------Одбраниоци:StarChaser из ; markom94 из ; pikos из ; Cicaиз ; Bog Groma из ; Qwertus из ; Faraon из ;Wollf из ; Nemanja_BG_87 из ; SSAMSUNG из ;Brumbi из ; Mickey018 из ; bustin из ; oparaиз ; RaditZ из ; death_magnetic из ; Goranиз ; mato-c из ; Intruder из ; Dama Marijanaиз ; Guri из ; Geronimo976 из ; terza из ;erdal из ; johney 91 из ; dewla из ;Mala Leptirica из ; lakyy из ; Dogmar из ; Bojjan из ;Dalibor4e из ; Exelero из ; Lazarius из ; acezzиз ; Novak1981 из ; dejonza из ; todorovic92из ; kovacevic из ; blackbird из ; Furijaиз ; Prva Dama из ; ILuvatar из ; Ikar_i_Um из ;grki из ; drsrci из ; devol из ;AugustoPivoChe из ; Forestgamp из ; St0janovski из ;Templar из ; gaginjak из ; dandzha из ; Tzarиз ; odmetnik из ; radoje из ; V A L T E R из ;roony из ; V O J V O D A из ; Pero из ;миленко из ; bataSale из ; nepoznati из ; Kronиз ; trba из ; teodora из ; MilosObilic из ;crveni_orao из ; _mala princeza_ из ; Wicko_0sиз ; Oswajac из ; Djole-90 из ; Jashim из ;Nepi из ; BOJAN93 из ; shapa из ; Sonea из--------------------------------------------------Нападачи................................Одбраниоци6514 ( -0 )..........Мачевалац........22038 ( -0 )171 ( -7995 )........Копљаник......25679 ( -9293 )3996 ( -1337 )...Сумпорни Мускетар....14986 ( -0 )342 ( -237 ).........Минобацач........1085 ( -97 )981 ( -1050 ).......Челични див........5202 ( -0 )212 ( -1013 ).......Гирокоптер.......3601 ( -371 )1874 ( -0 )............Кувар...........4647 ( -0 )1078 ( -0 )...........Доктор...........2510 ( -0 )1111 ( -581 ).........Стрелац..........7251 ( -0 )150 ( -0 )..........Бацач копља.........654 ( -0 )0 ( -190 )...........Катапулт...........434 ( -0 )79 ( -57 ).............Ован.............437 ( -0 )0 ( -164 )........Балон Бомбардер.....769 ( -675 )150 ( -0 )............Праћкар...........774 ( -0 )--------------------------------------------------ПобеднициBog Groma, Cica, StarChaser, Qwertus,Nemanja_BG_87, pikos, Mickey018, bustin, RaditZ,Goran, Intruder, Guri, Dama Marijana, terza,erdal, johney 91, dewla, Mala Leptirica, lakyy,Exelero, Lazarius, acezz, dejonza,todorovic92, blackbird, Furija, Prva Dama, ILuvatar,grki, Brumbi, devol, AugustoPivoChe, Forestgamp,St0janovski, mato-c, Dalibor4e, Novak1981,Wollf, gaginjak, dandzha, Tzar, opara, radoje,V A L T E R, V O J V O D A, миленко,nepoznati, Kron, trba, Ikar_i_Um, MilosObilic,crveni_orao, Wicko_0s, Oswajac, _mala princeza_,SSAMSUNG, Djole-90, Nepi, shapa, BOJAN93,Sonea--------------------------------------------------Губитнициbata021, SSAMSUNG, lorimer, Faraon, Brumbi,Mirakula, Djollee, opara, markom94, Wollf,death_magnetic, dulezuban, Nekron King, mato-c,ssmax, Geronimo976, dajver, Bojjan, gilius,Dogmar, Dalibor4e, kovacevic, Novak1981, TiTo,Profa, Ikar_i_Um, drsrci, samostalni,Templar, NIKOLAP, odmetnik, roony, bataSale,teodora, Pero, cami, Ellena, smille, Ikebana,swiomir, Veraaa, Jashim, Baka Bandit, dandjelija,Zorglub--------------------------------------------------Претрпљена штетаНападачи.....................................36899Одбраниоци...................................20859Укупна штета57758--------------------------------------------------Направљено са stnkvcmls' Ikariam CR Converter: Greasemonkey Editionверзија 0.3.23

Link to comment

ja počeo pre 7 dana. zanimljivo mi što deca n'umeju da igraju. ostavljaju mi hiljade res slobodne, špijunaže gotovo da nema, rudnici i strugare slabi, mali im broj poena, kad se ratuje, ide se na o ruk sve jedinice unutra, nema taktiziranja, sačekuša i svega ostalog što krasi alpha server.ti si bre igrao i bio blizu na alpha serveru, pa si batalio. preporučujem da dođeš nazad na alpha server, ali se možeš dobro zabaviti i na beta serveru...btw, kad sam već u kancelariji da se pohvalim najjačim HOF-om trenutno na serveru, u kojem je moj savez dobio lotrw (kojote javi se :D ) imam čast pa sam učestvovao u toj bici iako sam putovao 18h do lokacije.http://board.ikariam.rs/index.php?page=Thread&threadID=9248

Link to comment
  • 1 year later...
podigni nivo krcme tj. daj im jos vina, samo te to moze spasiti;guvernerova rezidencija resava korupciju ne i zadovoljstvo gradjanstva
Mozes da izgradis barake i treniras malo vojske i kad se zadovoljstvo vrati ti posalji vojsku u pljacku ili tako nesto i tako je zrtvujes.
Link to comment
Ko locira Valkiru ima od mene 10 kila zlata i po hiljadu ovih luksuznih resurasa.(udjes u grad, pa u gracku kucu i gore desno je opcija za promenu imena)
O kakvom zlatu govoris kad se zlato ne moze ni poslati ni opljackati
Link to comment
ja počeo pre 7 dana. zanimljivo mi što deca n'umeju da igraju. ostavljaju mi hiljade res slobodne, špijunaže gotovo da nema, rudnici i strugare slabi, mali im broj poena, kad se ratuje, ide se na o ruk sve jedinice unutra, nema taktiziranja, sačekuša i svega ostalog što krasi alpha server.ti si bre igrao i bio blizu na alpha serveru, pa si batalio. preporučujem da dođeš nazad na alpha server, ali se možeš dobro zabaviti i na beta serveru...btw, kad sam već u kancelariji da se pohvalim najjačim HOF-om trenutno na serveru, u kojem je moj savez dobio lotrw (kojote javi se :D ) imam čast pa sam učestvovao u toj bici iako sam putovao 18h do lokacije.http://board.ikariam.rs/index.php?page=Thread&threadID=9248
Ja umem i to bolje od tebe 100%
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...