Jump to content
IGNORED

Ikariam


dig_chohano

Recommended Posts

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • twisted

    88

  • dig_chohano

    65

  • Кристофер Лумумбо

    57

  • eye of the beholder

    43

elem, zamolio bih uvaženu gospodu sagovornike da mi ako mogu pomognu u odbrani svog malog gradića nivoa 8, od lelemuda koji svoje gradove zove scorpio a nalaze se na koordinatama 57:66, 57:67, 56:67čovek me napao sa blaženog 19-24 nivoa, i kad sam mu rekao da si ode i napadne svoju veličinu, poslao mi je cca 500 vojnika i 300 brodova (retard na prinudnom godišnjem odmoru)

Link to comment

To mu je strategija (btw, odlična, i ja je koristim). Svaki dan napadne 30-40 manjih gradova i napuni se resursima kao nenormalan, a ima zanemarljive gubitke. Reći ću mu da tebe izbaci iz dnevnih aktivnosti.edit: rekao je da neće više.

Edited by dig_chohano
Link to comment

Ništa ''fala bate'' nego sad ti lepo da budeš Digov vazal. :zloća:upravo provalih da mi je neka pi*ketina opljačkala kukavnu koloniju gde još ni zid nemam a kamo li nešto drugo! angry.gif

Edited by Valkyrie
Link to comment

jos mi je ovo trebalo na krizu. prosle nedelje za malo otkaz, ako se navucem na ovo bice i otkaz i razvod. za sada tek registracija, polako cu da iscitam sta ste pisali, imamo li ppp alijansu/savez i sve sto ide uz ovo gubljenje vremena

Link to comment

Priključio se i ja dok uživam u blagodetima gripa. Da li se isplati praviti ove praćkaške jedinice u startu ili da ulažem drugde dok ne podignem military na dovoljan nivo da pravim falangu?

Link to comment

ovde nema opcije edit post?pitanje za iskusnije: kad krenem u napad i pošaljem jedinice iz prestonice, meni balans zlata i u drugoj koloniji se smanjuje, kao da sam iz nje poslao jedinice. zašto dođavola?

Link to comment

ako su jedinice stacionirane u prestonici iz koje šaljem jedinice, kakve onda veze ima balans zlata u koloniji?!? kolonija ima svoje jedinice koje u ovom slučaju nisu angažovane, već ostaju da bleje po ostrvu. nema nikakve logike <_<

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...