Jump to content
IGNORED

Ikariam


dig_chohano

Recommended Posts

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • twisted

    88

  • dig_chohano

    65

  • Кристофер Лумумбо

    57

  • eye of the beholder

    43

lol, a da mi tebi damo koordinate naših neprijatelja? vidiš, jedan mamlaz me orobio pre par sati, odnevši mi 1100 marble i 900 sulphur.... što ti lepo ne bi njegove koordinate dao i količinu vojske kojom me napao, i ti lepo znaš kako i šta i orobiš ga očas posla... i ti srećan orobio čoveka i ja imam utehu <_<

Link to comment
grad.jpg
Joj kad vidim ovakav skrinšot igra mi se Caesar 3!@Zli, ne treba ti puno mozga, nekoliko puta dnevno da se loguješ i pratiš šablone koji važe za većinu RT strategija pa ćeš u hodu da se snađeš. Ja sam krenuo da igram ali mi se dešavalo da zaboravim da se ulogujem pa su me prešišali ostali na ostrvu A i nije me privukla igrica. Srećom, I guess :D
igram na .rs serveru, izgradio sve basic buildings, prodao prvu turu resursa. dva puta me pljačkali radi building material (za razliku od .org servera gde sam čak od jednog komšije dobio svega po 2000 eto da se snađem), srpska posla big time <_<
:lol: Eh kakvi smo mi to ljudi! Edited by Lale Gator
Link to comment

imam dva prozora otvorena već 10 dana, jedan na .rs i jedan na .org... ne upuštaj se u pričau ako nisi posvećen, ode ti vreme...pitanje za iskusne again! je li 5 ratnih brodova parkiranih ispred grada dovoljno da te odbrani od ponih što dolaze u pljačku?

Link to comment

Opljacka me dusmanin na 5 minuta od napredovanja na novi nivo. Uuuuuuuuuuuuuuuh.I sad je krenuo da mi pljacka koloniju. unisti me lik.Inace je 24 nivo i napada sa 50 musketara.

Edited by nautilus
Link to comment

Koliko je zapravo potrebno obicnih radnika koji stvaraju novac? Trenutno imam 35 radnika, 8 naucnika sto mi je i max, 15 hemicara i 13 strugara...Edit: Jel oformljena neka PPP alijansa?

Edited by casperbgd
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...