Jump to content
IGNORED

Ikariam


dig_chohano

Recommended Posts

  • Replies 417
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • twisted

    88

  • dig_chohano

    65

  • Кристофер Лумумбо

    57

  • eye of the beholder

    43

О брате, како лоше стојим са српском терминологијом... Не знам за тај Травиан, али мене ово чудо асоцира на Цивилизатион.

Link to comment
  • 2 weeks later...

wtf is ikariam plus? i za koji k mi služi ambrosia? juče sam se registrovao i sve mi novo... a da jes, pojednostavljeno pojednostavljena verzija civ. i otkud mi odjednom 150 kom svih resursa, kad sam do pre 5 min samo cepao drva?edit: kako stvaram novce? imam nezaposlenog stanovništva koje ih generiše?

Edited by twisted
Link to comment

dok me neko ne udostoji odgovora, evo da se javim... igram na .rs serveru, izgradio sve basic buildings, prodao prvu turu resursa. dva puta me pljačkali radi building material (za razliku od .org servera gde sam čak od jednog komšije dobio svega po 2000 eto da se snađem), srpska posla big time <_< i dalje... čemu ambrosia, ostalo sam sebi odgovorio tokom vikenda...

Link to comment
na .rs serveru, dva puta me pljačkali za razliku od .org servera gde sam čak od jednog komšije dobio svega po 2000 eto da se snađem
:lol: btw, ako si kliknuo bar jednom na Ambroziju mogao si videti da se nude neke kartice. Zar onda nije logično da se nešto plaća?Elem, nikako da nabavim dovoljno sumpora da napravim 1 špijuna. Nakupovala sam brodova sačuvaj bože jer sam puna para (uglavnom pljačkam komšije) ali nemam od koga da kupim sumpor i kristal <_<gle'te kako može da izgleda za par stotina nivoa

cityutopiajb5.jpg

Edited by Valkyrie
Link to comment
Elem, nikako da nabavim dovoljno sumpora da napravim 1 špijuna. Nakupovala sam brodova sačuvaj bože jer sam puna para (uglavnom pljačkam komšije) ali nemam od koga da kupim sumpor i kristal <_<
Ne treba ti sumpor za špijune, treba ti kristal. Ja prodajem gomile kristala svakodnevno, daj koordinate pa da ti pošaljem... njih :Dxixixi.jpgGlupo je da sede dokoni dok se većina drugara zabavlja pljačkajući nejač po okolini.Da, gradovi mnogo bolje izgledaaju u novoj verziji. My capital:grad.jpg
Link to comment

Da, bre, kristal. ma ni toga nemam dovoljno :(Imam samo drva, pare, brodove i vino.Totalno si nepraktično sagradio krčmu, oćeš da ti se narod pijan podavi kad se strmoglavi sa te litice? Ili da ne daj bože u slučaju napada s mora prva nastrada krčma??Inače, svaka čast, izgleda ti svecki. Ja sam još malecka :(

Link to comment

šta je terrormetal?Just for the record, ona sličica iz spojlera nije moj polis, ja sam way below that level :(E, Dig, jel oni podaci ispod ''Saveza'' (o stanju vojske, para..) znače da si went pro?

Link to comment

pitanje za iskusne igrače: da li svaka kolonija mora da ima carpentry, forester' house, glass bullshit, etc... ? i da li je dovoljno u matičnoj koloniji imati tesara da se to odražava na sve kolonije?

Link to comment
E, Dig, jel oni podaci ispod ''Saveza'' (o stanju vojske, para..) znače da si went pro?
Jok.Twisted, te zgrade zidaj u skladu sa tim na kom ti je ostrvu kolonija (tipa zgradu Zidar gradi samo na ostrvu sa mermerom etc.). Efekat zgrade postoji samo u gradu u kom je zgrada, dakle tesara ili arhitektu moraš u svaku koloniju ako hoćeš efekte u svim gradovima.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...