Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Na rtrs-u seriju su nazvali Prisluškivanje. Na hrt-u je valjda ponovo Žica..
i prisluškivanje i žica su legitimni prevodi, doušnike je mogao da smisli samo neko ko ni ne zna o čemu se tu radi.već od naslova sam izgubila želju da je vidim prevedenu na srpski. baš je greota obzirom da je jezik veliki deo same serije.
Link to comment
Na osnovu toga što su debili. Wire je takva serija da će velika većina onih koji odgledaju prvih 15 minuta prve epizode postati redovni gledaoci. Fora je namamiti što više ljudi da pogledaju tih 15 minuta. A to se ne radi stavljanjem serije u ponoćni termin i najavljivanjem od bede.
15 minuta tesko, to ti je kao da procitas prve 2 stranice neke knjige i odmah znas™ da moras da citas do kraja. Koliko ja znam, vecini ljudi treba nekoliko epizoda da se uhodaju. Edited by Calavera
Link to comment
I dok je isla na TV Atlas, isto su je zvali "Dousnici". Vjerovatno je isti prevod koriscen. Blah
jeste, isti je prevod.ja ga nisam gledala, ali secam se da mi se mater nije previse bunila.a hrvatski prevod je spektakl, sinoc sam slucajno videla.
Link to comment
Kakve crne serije kad su danas predstavili 1 veeeeliko pojacanje zvano Slavko Beleslin.
Već nekoliko dana vežba da čita vesti u tandemu sa onom plavom što nije Roksanda. " Mislio sam da će atmosfera da bude uštogljenija, ali prijatno sam se iznenadio, baš su svi prijatni i opušteni. Da. kolege su me jako lepo prihvatile" :isuse:
Link to comment
Na rtrs-u seriju su nazvali Prisluškivanje. Na hrt-u je valjda ponovo Žica..
Da i da.I HRT-ov termin je potpuno idiotski, do sad je najranije pocela u 23h, veceras je oko 23:30 cini mi se itd... Ipak je RTRS objasnio, oni su davali jednu epizodu sedmicno i to subotom oko ponoci, mislim da to bukvalno nijedan jedini covjek nije gledao u kontinuitetu.
Link to comment
Ipak je RTRS objasnio, oni su davali jednu epizodu sedmicno i to subotom oko ponoci, mislim da to bukvalno nijedan jedini covjek nije gledao u kontinuitetu.
Mislim da Fringe ide na Avali istom dinamikom
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...