Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

nikog mi nismo zvali, mogao je ulaz da vam plati i vas poslodavac. ionako ce inkubatore i neki od vas da koriste. ne razumem kako mozes da pises o ovome, bilo bi skandalozno da neko ulazi za dz na ovakav dogadjaj, profesionalno ili ne.
Ma jeste, videli ljudi upaljeno svetlo pa rekose daj da navratimo, ko da to biva tako sa medijima...
Link to comment
mozda malo da se gugla pre lupetanja. ovo nema veze sa robnom kucom i recikliranjem, sto se moze i cuti ako je neko umesto unapred zacrtane pljuvacine, pokusao da saslusa naratorski deo o cijem kvalitetu 99 posto autora i "autora" moze samo da sanja.
Da li si ti pre tvog lupetanja gledao seriju Robna kuća? Iz aviona se vidi da je isti rukopis sa ovim serijalom i da je ovo materijal koji je pretekao u Robnoj kući.Niko nije ulazio u kvalitet serije ali je sve to DEJA VU."Robna kuća" je serija koja se bavi najbitnijim fenomenima popularne kulture nastalim na ovim prostorima, od prvih upliva zapadne kulture početkom 50. na festivalima zabavne muzike, do novog talasa, od partizanskih spektakala do komedija Duška Kovačevića, od nastajanja velike četvorke do osvajanja Kupova šampiona... Edited by morgen
Link to comment

jugoslav cosic: "gospodjo trivan, srbija se uspesno zaduzila za jos jednu milijardu"nevidjeni uspeh srbije. jel on normalan?! retoricko pitanje, ne morate da odgovarate.jelena trivan: "osecam duboko zadovoljstvo"

Edited by kojot
Link to comment

Bilo bi lepo kada se "The Wire" ne bi kratio dve sekunde pre odjavne špice. Majku mu, pa to je samo osamdesetak sekundi više, zar je to stvarno toliki problem?

Link to comment
Bilo bi lepo kada se "The Wire" ne bi kratio dve sekunde pre odjavne špice. Majku mu, pa to je samo osamdesetak sekundi više, zar je to stvarno toliki problem?
To sam baš i ja juče primetio. Preneli su taj virus sa Prve, koja to redovno radi. Grozan običaj i užasno nepoštovanje ljudi koji su pravili seriju/filomve. Valjda je gužva u tom terminu oko 01,15 i onda se mora požuriti ...
Link to comment
Ali kao lepe 2.5 muskarca i CSI:Miami....Verovatno uguravaju reklamne blokove, ali mnooogo je iritantno ne provalis kraj jedne i pocetak druge angry.gifangry.gifangry.gif
Haha, još je malopre išla odgovarajuća epizoda 2.5muškarca, taman se lepo naslonilo na nastavak programa. :D Edited by pacey defender
Link to comment

Iju, pa ova emisija Hoču da znam Nataše Odalović je prejadna. Ono, klasa Radio televizije Vojvodine. Dosada koja se pravda finoćom.Slušam sad neki njen nemušti uvod, u kojem po 10 puta objašnjava onu poslovicu o topovima i muzama koje zaćute... We get the point!

Link to comment

Uspeo sam da odgledam samo par minuta. Tuzno je bilo videti znak televizije iznad njene glave. Neka promene jebeno ime kad su vec sve ovo uradili.Inace, ne stoji poredjenje sa RTV-om. "1na1" Danice Vucenic je svetlosnim godinama daleko od ove BK-tvorine.

Link to comment
Inace, ne stoji poredjenje sa RTV-om. "1na1" Danice Vucenic je svetlosnim godinama daleko od ove BK-tvorine.
erm, danica vučenić nije rtv. rtv su bora 5kazanje, i još tako te neke emisije koje niko ne gleda.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...