Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Koliko mogu nekom logikom da povežem, mislim da će to biti ustvari Noćna Straža sa RT Vojvodina, ali očigledno pod novim imenom. Vidio sam najavu, lica iz Noćne straže, ali nema naslova još. A i po koncepciji mislim da bi to moglo biti to.
Ne znam zasto i ja sam umesto nocna smena napisao nocna straza.
Link to comment

Da li su oni mozda najavili "Wire" ili mi se pricinjava?

Radnja serije Doušnici odvija se nešto severnije. Serija prati bitku koja se dešava na ulicama Baltimora. Sa jedne strane je grupa dilera droge koja vodi milionski biznis, sa druge strane su policajci koji pokušavaju da ih raskrinkaju i uhapse, a u tu svrhu koriste se i nedozvoljenim metodama-prisluškivanja.
Jesu... i to su je smestili u sjajan termin - ponoc Edited by Tinman
Link to comment

A kada to počinje Primera? To nisu napisali.Možda čekaju da prođe još koje kolo, i da se završe masters turniri koji bi mogli da poremete prenose fudbala, pa tek negde oko Božića, rekla bih.

Link to comment
doušnici?!serija o babsu hehe
Da jebote, šta je falilo prevodu "Žica"? Babs je jedini doušnik u seriji koliko se sećam?Veliki debili sve u svemu. Kada imaš nešto toliko kvalitetno, a da nije toliko globalno popularno (kao Sex i grad ili Frendsi npr) najmanje što možeš je da pokušaš da pokreneš hajp. Siguran sam da bi Žica ovde mogla da ima odličnu gledanost kad bi se javnost izbombardovala kako treba. Oni je najavljuju kao neku francusku serijicu. O terminu je već sve rečeno. Debili.
Link to comment
Da jebote, šta je falilo prevodu "Žica"? Babs je jedini doušnik u seriji koliko se sećam?Veliki debili sve u svemu. Kada imaš nešto toliko kvalitetno, a da nije toliko globalno popularno (kao Sex i grad ili Frendsi npr) najmanje što možeš je da pokušaš da pokreneš hajp. Siguran sam da bi Žica ovde mogla da ima odličnu gledanost kad bi se javnost izbombardovala kako treba. Oni je najavljuju kao neku francusku serijicu. O terminu je već sve rečeno. Debili.
Baš me zanima na osnovu čega su zaključili da je serija neatraktivnija i da će biti negledanija od Horejšio Kejna koji se emitovao već 20 puta, a dobio je centralni termin ...
Link to comment
Baš me zanima na osnovu čega su zaključili da je serija neatraktivnija i da će biti negledanija od Horejšio Kejna koji se emitovao već 20 puta, a dobio je centralni termin ...
Na osnovu toga što su debili. Wire je takva serija da će velika većina onih koji odgledaju prvih 15 minuta prve epizode postati redovni gledaoci. Fora je namamiti što više ljudi da pogledaju tih 15 minuta. A to se ne radi stavljanjem serije u ponoćni termin i najavljivanjem od bede.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...