Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

ja poceo ponovo da gledam na TV-u, doduse na HBO. ima tu nesto super, da cekas da pocne serija ili film, da ti neko pusta umesto da sam ti pustas. to je kao razlika izmedju restorana i samoposluge.
+ fcking 1. nikad serije na kompu i gledanje po 50 epizoda u cugu, nikad kompulzivno skidanje i gledanje filmova, neidenje u bioskop, i tako. konzerva sam što se toga tiče, mogu da pogledam najviše 1 epizodu serije dnevno, idealno 1 nedeljno, volim da gledam samo filmove koji su me zainteresovali ili za koje očekujem da su po mom ukusu, i za to ne žalim ulaznicu za dobar bioskop, itd.primetim da sam skroz u autu, kad čujem ljude koji prepričavaju sezone serija u cugu, vidim terabajte najnovijih filmova na nečijem hardu i slično, al zabole me, i like it my way. Edited by Gonzo
Link to comment
+ fcking 1. nikad serije na kompu i gledanje po 50 epizoda u cugu, nikad kompulzivno skidanje i gledanje filmova, neidenje u bioskop, i tako. konzerva sam što se toga tiče, mogu da pogledam najviše 1 epizodu serije dnevno, idealno 1 nedeljno, volim da gledam samo filmove koji su me zainteresovali ili za koje očekujem da su po mom ukusu, i za to ne žalim ulaznicu za dobar bioskop, itd.primetim da sam skroz u autu, kad čujem ljude koji prepričavaju sezone serija u cugu, vidim terabajte najnovijih filmova na nečijem hardu i slično, al zabole me, i like it my way.
Ma da, ja sam bio taj kompulzivac (7 epizoda dnevno, 6 filmova za vikend). zasiti se covek, nista mu se vise ni ne gleda. Obilje dosadi. To stanje duha simbolizuje, u tarotu, sedmica pehara. 7_cups-debauch-thoth_sm.jpg
Link to comment
E, dugo je i trajalo...Nego, pustite "Flintstones" sa starom sinhronizacijom i meni će srce svakog jutra biti puno.
Mislim da ce Stojiljkovića da ostave moze da radi u informativi, za razliku od ovih ostalih retarda.Meni je njega i inace bilo zao kad ga vidim pored one J.Medic.Ona lupeta a on pokusava ostane pribran :( A posto Prva misli da zapocne jutarnji mozda ce samo da promene adresu... Edited by Frank Pembleton
Link to comment
ja poceo ponovo da gledam na TV-u, doduse na HBO. ima tu nesto super, da cekas da pocne serija ili film, da ti neko pusta umesto da sam ti pustas. to je kao razlika izmedju restorana i samoposluge.
Ima to smisla, ali kada se dođe do reklama pa čekanja na sledeću epizodu do sutra ili ceo vikend onda je samoposluga bolja.
Link to comment
Voditelji jutarnjeg programa na B92 dobili otkazeA sada udri po Sunđer Bobu za sve pare, dok se boje ne rastope. :D
A mozda se ipak predomisle, ipak je jutarnji skola za novinaretmcool.gifcool.gifcool.gif
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...