Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

Meni se cini da je vec bio na B92.
Bio je kao voditelj licencnog kviza "Milioner". Katastrofa je sada, međutim, u tome što je izgubio licencu, zadužio se, zatvorio svoju firmu, i sada samo kao Zeka dolazi na B92 gde dobija neki "tok šou" nalik onom koji imaju Zdepasti i Amidža ...
Link to comment

Sve po spisku pravi ista produkcija kao i Domaćine oženi me, tako da je ustvari sve postalo isto. Razliku pravi jedino Ljubica Gojgić, najbolja novinarka na ovim prostorima.

Link to comment
jel gledao neko sfrj za pocetnike? valja li?
Odlična! Al ja sam teški jugonostalgičar, tako da...Ne, stvarno mislim da je odlično urađena emisija. I tehnički i koncepcijski i svakako.
Link to comment

Ček, je li ovo "SFRJ za početnike" ima neke veze sa Stojmenovim i onim njegovim projektom "Robna kuća", pošto meni ovo sve izgleda kao reciklaža jednog te istog. Nasnimali previše materijala pa sad vrte, edituju, kropuju. Kao neko veče što je bio onaj dokumentarac na Historiju o partizanskom filmu, ono spojene dvije ili tri epizode Robne Kuće pa puštene u cugu. Tako je bilo i za fudbal, i košarku etc.Ipak, ko je živio u tom vremenu, biće mu simpatično, ko nije, ne vjerujem da će imati živaca da gleda. Meni je odjeljak o Borosanama bio super cool.gif

Link to comment
Ljubica Gojgić, najbolja novinarka na ovim prostorima.
slazem se
Odlična! Al ja sam teški jugonostalgičar, tako da...Ne, stvarno mislim da je odlično urađena emisija. I tehnički i koncepcijski i svakako.
Ček, je li ovo "SFRJ za početnike" ima neke veze sa Stojmenovim i onim njegovim projektom "Robna kuća", pošto meni ovo sve izgleda kao reciklaža jednog te istog. Nasnimali previše materijala pa sad vrte, edituju, kropuju. Kao neko veče što je bio onaj dokumentarac na Historiju o partizanskom filmu, ono spojene dvije ili tri epizode Robne Kuće pa puštene u cugu. Tako je bilo i za fudbal, i košarku etc.Ipak, ko je živio u tom vremenu, biće mu simpatično, ko nije, ne vjerujem da će imati živaca da gleda. Meni je odjeljak o Borosanama bio super cool.gif
e majkumu, sad ipak moram da gledam :Djel mogu da nadjem 1. epizodu negdje na netu, da ne cekam reprizu?
Link to comment

dada, zvuci logicno :)mislila sam da mozda negdje vec sad ima da se pogleda 1. epizoda. i ima, upravo na b92 info, repriza reprize :D

Edited by morgana
Link to comment
jel gledao neko sfrj za pocetnike? valja li?
saltala kanale i uvatila dusku jovanic u krupnom planu kako ispoveda gledaocima sta joj je poverila najlepsa mis svih vremena... onda sam nastavila da saltam i nisam se vratila. zivela kablovska televizija, ziveli torenti!
Link to comment

bah...o zagrebačkom Startu, borosanama...konceptualno, slično je Robnoj kući, ali prednost je što su konsultovali ljude iz Muzeja istorije Jugoslavije.smaraju dileje poput Duške Jovanić.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...