Jump to content
IGNORED

B92


Musharaf

Recommended Posts

U studiju su voditelj i gost koji razgovaraju pokušavajući da aktuelna događanja sintetišu sa likom i delom gosta. Cilj emisije je nagovor na odgovornost, razmišljanje, ljudski stid i želju da se o sudbini Srbije i njenoj budućnosti progorovi iz odgovornijeg i iskrenijeg ugla. Tačnije, emisija je pokušaj da se izbegnu ispravni i demagoški odgovori. Povratak vere ljudima da još ima nenameštenih razgovora i da dijalog ima svoj logički tok, čije razrešenje obavezuje sagovornika, a zaključak utiče da se nešto pomeri iz mrtve tačke. Ad hoc geslo emisije: nije sve u marketingu, ima nečeg i u čovekovom duhu!
:lol:
Link to comment
Iju, pa ova emisija Hoču da znam Nataše Odalović je prejadna. Ono, klasa Radio televizije Vojvodine. Dosada koja se pravda finoćom.Slušam sad neki njen nemušti uvod, u kojem po 10 puta objašnjava onu poslovicu o topovima i muzama koje zaćute... We get the point!
Gledao na sajtu sa Teofilom i Nikitom Milivojevicem, bash deluje jadno, pokushava sa nekim internim fazonima kao da su kod nje na terasi. Jebo te nekad sam redovno citao njene tekstove u Danasu.
Link to comment
nishta novo za njih...
ja mislim da oni jednostavno štede na ljudstvu pa koriste neke skripte za generisanje vesti. keyword antić, softver nalazi radomirovu sliku i kači je uz tekst.
Link to comment

E i ja isto pomislih sinoc...Jbte kako niko od njih ne odoli tom porivu da zavali tezgu.A da ga pitas bilo bi:Ma molili me da im dam nemaju cime da popune program...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...