Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

pa na draftu, tornotov pik. cenim da ce da ga usere.
Aha, zaboravio sam na Torontov pik.Strasna utakmica, Louisville zasluzeno.Beilein me razocarao. Morao je da vrati Burkea posle under 4 tv tajmauta u prvom, previse mu je igrao Albrecht. Na kraju je ostao sa dva neiskoriscena tajmauta, koja je mogao da upotrebi da presece neku mini seriju u drugom ili da organizuje tim nakon sto je Levert gazio liniju 40 sek pre kraja. Edited by J.R. Cash
Link to comment

Baš iznenađujuće. Ako želi da dogodine ostane top10 draft pick, moraće ozbiljno da poradi na šutu i na selekciji šuta.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Interesantna odluka, ide u tim koji je ostao bez kompletne prve petorke. Prostora ce imati dovoljno, posto bi trebalo da nosi tim uz Tharpea i Ellisa.

Link to comment

Solidna će to biti petorka: Tharpe, Selden, Wiggins, Ellis i Embiid. Meni je Selden jako zanimljiv igrač, makar ono što sam mogao da vidim na YT i da pročitam na netu.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

tu je jos jedan perspektivan freshman i buduci NBA sg Wayne Selden.Posrbica brzi za po minuta.

Edited by Sundance Kid
Link to comment
Interesantna odluka, ide u tim koji je ostao bez kompletne prve petorke. Prostora ce imati dovoljno, posto bi trebalo da nosi tim uz Tharpea i Ellisa.
Ja sam se nadao UK, pa UNC, pa KU... ali najbitnije je da se nije ubio odlaskom na FSU :D
Link to comment

ja sam bio ubedjen da ce na Kentucky...Kansas definitivno pravi interesantan tim. Tharpe, Ellis , sada doveli i Wigginsa.ako je i Embiid dobar koliko ga hvale, bice to tim za titulu

Link to comment
ja sam bio ubedjen da ce na Kentucky...
Pa i ja sam voleo to, u nadi da bismo mozda mogli da vidimo tim bez poraza. A i nervirale su me price "sta ce na Kentuckyu, ne bi imao dovoljno minuta" :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...