Jump to content
IGNORED

NCAA


kobni zelaya

Recommended Posts

u istom danu dva takva derbija :Hail:inace, sezona nikada jaca... Kansas sa Wigginsom i Embiidom, Kentucky sa Harrison blizancima i Randleom, Arizona sa Gordonom, dodaj Michigen, Michigen State i Louisville... imaju i neki zmajevi sto se Ivan i Edin loze na njih, ali oni su babe, i Jabari Parker ce biti bust.uh, uh, uh, sve mi voda ide na ustaMVP: Tyler Ennis :P

Link to comment

Gary Harris odlican, Randle zivotinja, Young solidan, braca Harrison danas ocajni...Wigginsa i Parkera ostavljam za neku drugu priliku, posto igraju Swaggy P i Unibrow...

Link to comment

I dalje nisam siguran šta Parker može da brani i od toga mu zavisi da li će biti Derrick Williams ili neko veoma specijalan. Ako se osposobi da brani SF, biće to bruka igrač... Wiggins bolji nego što sam očekivao, kod njega se ne kupuje trenutni kvalitet, nego upside, koji je enorman. Randle očajan u Ip, fantastičan u IIp.Odličan meč skoro svih prospekata na NBA. Harris i Selden su pokazali da su za lutriju sa odličnom all around igrom. Od Sulaimona sam očekivao više, ali i dalje mislim da je on odličan SG koji može isto što i prethodna dva. Dugo je sedeo sa strane sinoć, da bi dobro završio meč.Young je uz Gordona najmlađi igrač od svih top prospekata ako se ne varam i to mu daje dosta kredita, iako je odigrao odlično. Drugi igrač UK ove sezone i po meni isto pik za lutriju. Kentucky i dalje ima problem sa bacanjima, mada to ne bi trebao da je slučaj. Da li zbog toga što su došli na fizički zahtevniji nivo i još se prilagođavaju, ali Young, braća Harrison, Randle bi trebali biti odlični izvođači bacanja i šuteri. An Harrison igra slabo za sada, ali sam video u ovih par mečeva nekoliko obećavajućih detalja u organizaciji igre pre svega. Valjda u glavi i dalje igra u srednjoj školi. Ako se on sredi i sa dodavanjem iskustva, zaista su ozbiljan kandidat za titulu. Očekivao sam da će ih Spartansi pokidati 15ak razlike, mada su i trebali kako su igrali Ip.

Link to comment

Očekivao sam da će Rodney Hood biti dobar za Duke, ali nisam očekivao da će da biti drugi igrač tima posle Parkera. Ima i do njega, ali je i Sulaimon baš mlak na početku sezone.

Link to comment

gledao sam michigan st. adreian payne je zver. kako to da do sada nije bio u fokusu, ipak je senior? jel napredovao ove sezone ili...?

Link to comment

prosle sezone je jako napredovao. bio je dobar prospekt, ali jako mrsav za PF a nema brzinu za SF... prosle godine je nabio kilazu i popravio igru licem ka kosu, prevashodno sut, ove jos vise napredovao, i ako bude odigrao ovako celu sezonu i vidi se da moze da igra sa ovom tezinom, ici ce u prvih 15 na draftucovek je radnik, nije sirovi talen kao Gordon ili RandleEDIT: @Joe, Embiid bi prosle godine npr isao kao no1. ove godine jednostavno nema sanse. hype oko Wigginsa i Parkera traje vec vise od dve godine i Embiid bi morao da ubije sezonu a ne samo da pokaze potencijal da bi ga neko pokupio kao no1.

Edited by freakns
Link to comment

jasno je to, ali sve i da se zadrzi na trenutnom nivou produkcije, verujem da ce dobiti vise hajpa kako sezona odmice. osim ako nba gm-ovi nisu odustali od davanja prednosti nadarenim centrima. ranijih godina bi takav igrac bio koncenzus prvi pik samo na osnovu pojave, koliko god sirov bio. a ovaj decko ne da nije sirov, nego je zapanjujuce talentovan za igru.jebote, pa kad je wiggins proglasen za sigurnog prvog pika na draftu 2014. ovaj je tek poceo da trenira kosarku.

Link to comment

gledao sam sam kansas protiv utepa. wiggins je bas sirov igrac. jasan mi je hajp oko fizikalija ali morace dosta da se radi na njemu.embid je izdominirao. ogroman je i pokretan, bice odlican igrac. utep igra ludacku zonu gde dva igraca cuvaju dva najbolja spoljna igraca kansasa a ostali igraju zonu u trouglu. kansas ih je jedva dobio zato sto imaju los sut spolj i zbog toga mislim da ne mogu jako i do samog kraja. za uteo igra julian washburn koji je fenomenalan defanzivac i ima strasne fizikalije, igra sf. isto sirov u napadu ali dosta koristan igrac. on je igrao 40 minuta u zoni i jurio sve po terenu.

Link to comment

meni do sada Arizona najveci favorit, imaju najizbalansiraniji tim, Gordon igra izuzetno pametno, Ashley i Hollis-Jefferson su isto NBA igraci, bekovi Nick Johnson i McConnell takodje dobri.od igraca konkretno najbolji utisak mi je ostavio Jabari, neverovatan talenat, moze da poentira na 1000 razlicitih nacina, odlican sut, deluje kosarkaski inteligentno + je vodja na terenu i timski igrac.prijatno iznenadjenje Rodney Hood.

Edited by Sundance Kid
Link to comment

svako moze bre da pobedi Duke, nemaju oni pojma :D sace i Michigen da ih nabije :Ddoduse, do sada Cuse, Spartans i Zona su jedini neporazeni od "favorita"... videcemo Cuse protiv Hoosiersa sada, odlican mec u najavi, pogotovo jer Hoosiersi traze osvetu za march madness

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...