Jump to content
IGNORED

NINova


mioba

Recommended Posts





 
[mention=135]gospa buba[/mention] jesu, ne dovodim u pitanje, ali mi je stil cista poza
 
volim i stil. tvrdim da iz tih pochetnih uslova ne moze drugachije.



sent from novi mnogo jak bubamoto.


Link to comment

moze drugacije, nije dokument nego umjetnost, makar i dokumentarna. jasno je od cega polazi i kako je razvila jezik, to ne znaci ni da je taj jezik jedini moguc niti da je iz njega izvukla maksimum. dobro, kvantitativno jeste.

Link to comment

Postavo je Frank onu BIljaninu parodiju.

 

Pitanje za one koji znaju:

Da li je Milenin stil autentican ili je lak za imitaciju, do tacke kada citajuci na selpo ne mozes da prepoznas sta je original a sta kopija?

Link to comment
15 minutes ago, gospa buba said:

crno dete!

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

Ostale su posledice, ali ne zalim. Taj motiv smrti, fatalnih ljubavi, oduvek me je privlacio. Mozes misliti kako sam ostao raspamecen posle procitanog Idiota ili Carobnog brega npr.

 

@Filozof manijak

 

Nije moglo to, mogu biti jako nezgodan.

Link to comment

meni je ovo odlično. stil me podseća na nešto što poznajem samo iz vasudevinih postova - redukovana kokakola. oslobođeno od mehurića, šištanja na nos i podrigivanja. klizi kao sirova nafta. i ovo ne poznajem al verujem da je tako. 

ne znam ništa oko nagrada, al ovo pisanije je tačno. 

  • +1 2
Link to comment

Opet sam zaboravio (deda, šta ćeš)  - koja je najbolja online lokacija za poručivanje srbohrvatskih knjiga (već sam to sigurno pitao, ali menja se to.)

 

Da poručim ovu Milenu + još nešto.

 

 

Link to comment
On 24.1.2022. at 17:03, gospa buba said:

uh brate, treba nam neki glas da ovo chita naglas!

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

Ovo mi se pojavilo na yt.Pa sam se setio tvog pousta .

 

On 24.1.2022. at 17:55, gospa buba said:

ne lana, nego onaj dechak shto je prvo kukako shto nije dobio, pa onda dobio, pa opet posle kukao redom kad opet nije.

sent from novi mnogo jak bubamoto.
 

Nemoj da zaboraviš kako je palio knjige Kije Kockar i da je jednom piscu dao soma evra od nagrade,ali ne mogu da se setim kojim povodom je to bilo 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...