Jump to content
IGNORED

ANTIFA Bg


zavisnica

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mp40

    81

  • Аврам Гојић

    74

  • kim_philby

    65

  • Milogled Bluff

    44

ja sam sanjala da se taj drugi deo grupe odaljio belim renoom 4. ceo dan se osećam kao martin luter king :D
U cijem gepeku je bio obradjeni Velja Ilic, recimo...BRIGATE ROSSE style.Citam komentate na B92, kakvo lupetanje...
Link to comment
Citam komentate na B92, kakvo lupetanje...
stvarno... ne mogu da pročitam sve... ali do 30. niko nije skapirao o čemu se radi... ko posećuje ovaj devedesdvojkin sajt nije mi jasnonajslađi su mi ovi što ih je sramota axaxaxa Edited by slepa živana
Link to comment

"Joj, sramota nas je... a toliko smo puta tamo tako lepo cekali satima vizu da odemo 7 dana na more, skoro ko ljudi... Sad neki bezumnici da napadnu tako pravoslavnu i kosovonepriznavajucu instituciju.... Placem!"onda drugi, koji kao bolje konta..."Ma, sve su to kao anarhisti a nocu idu na splavove sa devojkama koje slede totalno poremecen sistem vrednosti..."i treci, car..."Eto, tako je to kad se gledaju Otpisani svaki dan!!!"

Link to comment

pročitala.neverovatna stvar koliko je ljude sramota... od svega što se dešava ovde, ovoga ih je izgleda najviše sramota... i da, ovo za otpisane je hit!

Link to comment

cekam komentar: Bolje da idu da pobiju one pedere sto hoce da paradiraju nego sto pale anbasadu prijateljske zemlje u kojoj mnogi nas covek moze da priusti odmor...

Link to comment
pročitala.neverovatna stvar koliko je ljude sramota... od svega što se dešava ovde, ovoga ih je izgleda najviše sramota...
to je uglavnom grupa od desetak njih, kojih je sve sto se desi sramota jer je to slika i prilika danasnje srbije i ko zadnji izadje nek ugasi svetlo i putuj evropoi blabla. pa garnirano nekim nacosom padobrancem.ovog puta se necu zajebati da citam, uvek se iznerviram.
Link to comment
Sto sad Taxi nije anarho kompatibilan???cnt-taxi-barcelona_0881.jpg
:lol: A, jes, ja zaboravio na Orvela šta je pisao o anarho-sindikalno organizovanim berberima. :wub: Tja, ne mogu naći u sebi ni trunku žaljenja zbog ovog događaja. Valjda nisam dovoljno Evropljanin. :unsure:
Link to comment
so4gv5.jpgNek se javi car koji je ovo odradio! Otprilike znam ko je... Necu mu nista, idemo se precugati. Smejem se dva sata!!!Precarski. Meni je ovo na nivou citulje Mileta Curcica...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...