Jump to content
IGNORED

ANTIFA Bg


zavisnica

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mp40

    81

  • Аврам Гојић

    74

  • kim_philby

    65

  • Milogled Bluff

    44

Evo, Nautilus odgovorio.Vasa: ček, kakve veze ima to što nikoga nisu ubili? Otkad se kvalifikacija (kvalifikacija, ne težina) krivičnog dela procenjuje prema broju eventualnih žrtava? Može da se pojača ili ublaži.Drugo, svako ko sa predumišljajem koristi vatreno oružje, eksplozivne naprave i takve stvarčice u gradu, u mirnodopskim uslovima, teško da se može smatrati normalnim. Nisu to pijani klinci koji su se igrali ćaletovom prangijom iz fioke.
Evo, Nautilus odgovorio.Vasa: ček, kakve veze ima to što nikoga nisu ubili? Otkad se kvalifikacija (kvalifikacija, ne težina) krivičnog dela procenjuje prema broju eventualnih žrtava? Može da se pojača ili ublaži.Drugo, svako ko sa predumišljajem koristi vatreno oružje, eksplozivne naprave i takve stvarčice u gradu, u mirnodopskim uslovima, teško da se može smatrati normalnim. Nisu to pijani klinci koji su se igrali ćaletovom prangijom iz fioke.
OK izgleda da sam se prebacio za "medjunarodni terorizam" u KZ-u. Naravno da se kvalifikacija krivicnog dela takodje procenjuje prema broju eventualnih zrtava. Nije isto baciti petardu na ambasadu, Molotovljev koktel, C4 ili atomsku bombu. Drugo, normalnost se ne meri na taj nacin kao sto ti radis, ali ne zelim da ulazim u to jer ovde ima mnogo kvalifikovanijih od mene. A i ako nisu normalni, tj. ako im je trajno smanjena uracunljivost, zasto da idu u zatvor? Mozda je ludnica bolje resenje. Prvo njih, pa onda one koji strajkuju gladju (samo nenormalan covek bi zbog gubitka posla ugrozio svoje telo), pa onda nekome moze da padne na pamet da tamo posalje i zene koje izvrse abortus (samo nenormalna osoba bi ubila svoje dete)...itd.biohemija:Ne menjaj teze. Nisam rekao da ih treba pustiti, nego da treba pozvati na odgovornost i one koji su ucinili mnogo goru stvar, i da se o tim dvema stvarima mora govoriti zajedno, jer su u sustini jednake (napad na stranu ambasadu radi ostvarenja politickog cilja). Mozemo li se oko ovoga sloziti?
Link to comment
Rata je poreklom iz vrlo imucne porodice, koliko cujem.
Iz vrlo :kdp: imucne porodice, btw.U vreme kad sam ga upoznao, ciale mu je drzao Dusanov grad, a sad, koliko cujem, drzi pola Beograda.
Link to comment
Drugo, normalnost se ne meri na taj nacin kao sto ti radis, ali ne zelim da ulazim u to jer ovde ima mnogo kvalifikovanijih od mene. A i ako nisu normalni, tj. ako im je trajno smanjena uracunljivost, zasto da idu u zatvor? Mozda je ludnica bolje resenje. Prvo njih, pa onda one koji strajkuju gladju (samo nenormalan covek bi zbog gubitka posla ugrozio svoje telo), pa onda nekome moze da padne na pamet da tamo posalje i zene koje izvrse abortus (samo nenormalna osoba bi ubila svoje dete)...itd.
Sereš, a verujem i da si svestan toga.
Link to comment
Oni su sami sebe pokopali sa onim saopstenjem u kome su preuzeli odgovotnost za napad i istakli politicki cilj kao motiv.
Ček, promaklo mi je to saopštenje. Znam da je neko poslao mail o preuzimanju odgovornosti u ime organizacije Crni Ilija, a Rata se vodi na neki ASI, ako se ne varam. Možda je ASI političko krilo Crnog Ilije? :D
Link to comment
Sereš, a verujem i da si svestan toga.
Ne, nego karikiram. Ne procenjuje se normalnost tako jednostavno kao sto si ti uradio.Urose, sta hoces da kazes?
Link to comment
Ček, promaklo mi je to saopštenje. Znam da je neko poslao mail o preuzimanju odgovornosti u ime organizacije Crni Ilija, a Rata se vodi na neki ASI, ako se ne varam. Možda je ASI političko krilo Crnog Ilije? :D
Good point. Nije ASI preuzeo odgovornost. Ako se ne utvrdi nepobitno da su saopstenje poslali Rata i ekipa, to nije nikakav dokaz protiv njih.
Link to comment
Ne, nego karikiram. Ne procenjuje se normalnost tako jednostavno kao sto si ti uradio.
Ok, onda bi možda konačno mogli da saznamo koje je tvoje mišljenje o tom postupku, pošto sve vreme vidim neke naznake, ali nikako da se izjasniš. Samo bez uplitanja gladnih i očajnih, abortusa i dvostrukih standarda domaćeg pravosuđa.
Link to comment

zabalujevsve ovo je napisano pod pretpostavkom da su oni to zaista ucinili, bacili koktele, izdali saopstenje... nisam ulazio u pretpostavku nevinostiedit: znaci ono, policija ima dokaze da su oni sve to napravili. mada, kakvi su genijalci ne bi me cudilo da je saopstenje crnog ilije neko poslao sa svog kompjutera

Edited by nautilus
Link to comment

@larsson™Grci su apelovali da protesti budu u vidu peticija i okupljanja, a ne bacanja zapaljivih sredstava na ambasadu. Potez je nepotreban, prekomerno nasilan i kontraproduktivan, i svakako kaznjiv. Za oprljenom fasadom ne mogu da zalim, izvini.

Edited by vasudeva418
Link to comment

Gde si izvalio da ja žalim za oprljenom fasadom? Ovo što si sad napisao je 100% i moje mišljenje u vezi događaja, samo ne znam zašto si potezao sva ona karikiranja pre toga.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...