Jump to content
IGNORED

ANTIFA Bg


zavisnica

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mp40

    81

  • Аврам Гојић

    74

  • kim_philby

    65

  • Milogled Bluff

    44

E, nego zašto bi bilo koji antifašista nosio amblem organizacije koja je predlagala da Vladu formira patrijarh u svojstvu mandatara?
I imala Dobricu oca-nacije Cosica za redovnog clana... Verovatno kolateralno.
Link to comment
A kad porastem neću imati šta da radim pa ću zajebavati decu po forumu?
A ti nemaš šta da radiš nego se vređaš po forumima? Pesnica Otpora nije dobar antifašistički simbol, zato što je ta organizacija bila neskriveno nacionalistička, do te mere da su jednog od onih dana između 24. septembra i 5. oktobra 2000. godine predlagali da prelaznu Vladu Srbije formira patrijarh kao mandatar, da ne govorimo o oduševljenju sa kojim su primili Dobricu Ćosića u svoje redove. Eto, nadam se da ovo nisi doživela kao zajebavanje - naprosto, ovaj forum je jedna vitriolska sredina, puna tvrdoglavih individualaca, i ako želiš da plasiraš bilo koju ideju moraš da budeš strpljiva kao reka. Ok?edit: eto i iDemo se, istovremeno, setio Ćosića koga su trebali da ispraše govnjivom motkom kada se dovukao u gajbu Homenovih u Knez Mihajlovu i stavio novim gazdama dupe na raspolaganje. Edited by vasudeva418
Link to comment
eto i iDemo se, istovremeno, setio Ćosića koga su trebali da ispraše govnjivom motkom kada se dovukao u gajbu Homenovih u Knez Mihajlovu i stavio novim gazdama dupe na raspolaganje.
Ma samo ih posmatram... cool.gif
Link to comment

@vasudevanisam znao da su otporasi predlagali da patrijarh bude mandatar i ovo za cosica, ali ja i dalje smatram da je pesnica jedan od najpozitivnijih simbola u modernoj srpskoj istoriji, i da ce tako ostati zapamcena. ne zanimame sta su glavonje predlagale, bitno je sta je ona znacila meni i svim klincima sirom srbije koji su dali doprinos da se skine diktator.EDIT promasio sam poentu. ovde se vodi rasprava pesnica vs antifasizam

Edited by kojot
Link to comment
@vasudevanisam znao da su otporasi predlagali da patrijarh bude mandatar i ovo za cosica, ali ja i dalje smatram da je pesnica jedan od najpozitivnijih simbola u modernoj srpskoj istoriji, i da ce tako ostati zapamcena. ne zanimame sta su glavonje predlagale, bitno je sta je ona znacila meni i svim klincima sirom srbije koji su dali doprinos da se skine diktator.
Meni je priuštila sate dobrog smeha...Kad se samo setim onih performansa...
Link to comment
Meni je priuštila sate dobrog smeha...Kad se samo setim onih performansa...
Sate??!! Sate?? Dane i godine, brate... Dane i godine. A onaj lezi pod lipom i pase travu (ajde bar je to ok, odozdo) - i nista.. NISTA.
Link to comment
Meni je priuštila sate dobrog smeha...Kad se samo setim onih performansa...
ne znam nista o performansima, toga nije bilo u provinciji. mi smo organizovali bojkot nastave, zaustavljali saobracaj, lepili plakate... klinci sirom srbije su postali aktivni ucesnici uklanjanja diktatora zbog otpora i to je cinjenica.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...