Jump to content
IGNORED

ANTIFA Bg


zavisnica

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mp40

    81

  • Аврам Гојић

    74

  • kim_philby

    65

  • Milogled Bluff

    44

A sta ako Trivunac nije imao veze sa prljenjem fasade? Jel i onda treba da prizna da ga likovi poput ovih ovde™ ne bi smatrali dokonim bogatunom??? Da stekne vase postovanje? Znate li vi ista o ovom slucaju ili ste, kao i kerovi, odmah uhapsili najdostupnijeg i najisturenijeg?
ne tvrdim da jeste, ali me zanimalo da li bi u slučaju da postoje dokazi da su to uradili, odbrana bila u stilu igrala se deca ili bi se ostalo dosledno principima? i nije stvar u tome da li neko treba da zasluži moje poštovanje, ali ako neko već baca molotove iz ubeđenja, bilo bi lepo da ostane dosledan i kad treba bite-ovati bullet. u suprotnom, ostaje mi utisak pozera koji su se malo preigrali.i da ne bi bilo da likujem, kao što kažeš, zaista ne bi voleo da ih se oplete kako se namerilo. dok nacoše smatram opasnom sortom koju treba najstrašnije gaziti i terorizirati svim zakonskim sredstvima, vi crno-crveni ste mi budalasto simpatični i prosto mi žao da najebete zbog neke infantilne ideologije, čak i kad pravite tako infantilne gluposti. pogotovo u ovoj zemlji gde se svakovrsno drugo nasilje toleriše i opravdava. tu se apsolutno slažem, ako su deca branila međunarodno pravo paleći američku ambasadu i lupajući nepodobne pekare, isterivanje pravde zbog ovog molotova mi deluje smešno. Edited by Gonzo
Link to comment
Naravno da ne mislim na tebe, druze, nego na ove umerene psihoanaliticare sto umiru od srece jer je komunjarska banda pohvatana. Cvrsta ruka, red da se zna!
Sto se mene tice, ako zaista jeste to uradio, neka se lepo izvini, kaze da je bio pijan i navaren, i da je mislio da gadja gej klub. Jebes ti anarhizam sa 100 sledbenika, u zemlji u kojoj se jedan prestup sa smrtnom posledicom naziva razumljivim revoltom, a drugi, daleko manji po dosegu, medjunarodnim terorizmom. Ova akcija je promasaj veka u svakom pogledu, i suludo je da iko zbog toga robija i dana vise nego sto je neophodno. Nije vredno toga, brate. Bilo bi casno i junacki da to uradi, ali naprosto nije vredno toga.
Link to comment

RT je posvecen i nije pozer. On je moj prijatelj i toliko ga poznajem. On je svoj zivot posvetio ovakvim ciljevima i ne izjednacavajte ga sa nekakvim klincima nacistima koji se predomisle posle prvog samara. Onaj ko je to uradio naravno da ne treba da prihvati drzavnu svinjariju da je to nekakav (medjunarodni!!) terorizam. Koga su terorisali? Malter? Cigle? A ne verujem da ce se braniti sa "zaigrala se deca". Mozete vi, kredit-privatna firma-sengen viza-letovanje-DS-umereni da pricate sta hocete ali razumite da postoje ljudi sa idealima koji se ne menjaju kako vetar duva. Govorite im da su budale, pricajte sta hocete ali nemojte lagati o njima.A pogotovo mi nije jasno zasto je Ratino materijalno stanje (tj njegovog oca) nekakav greh? Sta se time hoce reci?

Link to comment
RT je posvecen i nije pozer. On je moj prijatelj i toliko ga poznajem. On je svoj zivot posvetio ovakvim ciljevima i ne izjednacavajte ga sa nekakvim klincima nacistima koji se predomisle posle prvog samara. Onaj ko je to uradio naravno da ne treba da prihvati drzavnu svinjariju da je to nekakav (medjunarodni!!) terorizam. Koga su terorisali? Malter? Cigle? A ne verujem da ce se braniti sa "zaigrala se deca". Mozete vi, kredit-privatna firma-sengen viza-letovanje-DS-umereni da pricate sta hocete ali razumite da postoje ljudi sa idealima koji se ne menjaju kako vetar duva. Govorite im da su budale, pricajte sta hocete ali nemojte lagati o njima.A pogotovo mi nije jasno zasto je Ratino materijalno stanje (tj njegovog oca) nekakav greh? Sta se time hoce reci?
čoveka ne poznajem i ne zanima me njegovo materijalno stanje, to su analizirali neki drugi, tako da se ne sećam da sam nešto lagao. samo sam rekao ovo što si i ti ponovio, poštujem ljude koji imaju svoje ideale i prihvataju sve što to sa sobom nosi, for good or for bad. sad što se s tim idealima ne slažem, druga je stvar. ako je trivunac od te sorte, ristepak.
Link to comment
Nije ti jasno za sta se zalazu anarhisti???Evo ovdehttp://en.wikipedia.org/wiki/Anarcho-syndicalismNaravno da jesu bili svesni svojih postupaka i sve je izvedeno u anarhistickom modelu. Udari drzavu i vlasnistvo a ne ljude (ako bas ne moras).
los sam u shvatanju proglasa i programa, a i ne verujem u njih. verujem u licnu i konkretnu akciju. sta je trivunac svojom akcijom hteo i sta je postigao? izrazio je podrsku grckim kolegama ugrozavanjem imovine i ljudi? to je debilno. slazem se sa idejom anarhizma, i slazem se da ljudi ne treba da budu robovi svojim gazdama i platama. delujem tako sto to odbijam da budem stvaranjem zivota van sistema koji mi ne odgovara. drzavu treba ukinuti jer je beskrajno licemerna tvorevina, ali to ne mogu postici za zivota i nisam spreman da ga celog potrosim na to. trivunac deluje kao naivni idealista, zato i moze biti opasan, ali ne po drzavu nego po bezbednost njenih stanovnika. to sto ima para ne bi trebalo da menja ista, ali ipak menja, znaci da u sustini i nije iskusio to protiv cega se bori. da li oni imaju podrsku onih za koga se bore? jako mi nezrelo to sve deluje pa ga tako i tretiram. naravno da su mi ipak drazi i blizi od desnicara, ali nasumicno nasilje i pisanje saopstenja posle toga ne podrzavam.
Link to comment
los sam u shvatanju proglasa i programa, a i ne verujem u njih. verujem u licnu i konkretnu akciju. sta je trivunac svojom akcijom hteo i sta je postigao? izrazio je podrsku grckim kolegama ugrozavanjem imovine i ljudi? to je debilno. slazem se sa idejom anarhizma, i slazem se da ljudi ne treba da budu robovi svojim gazdama i platama. delujem tako sto to odbijam da budem stvaranjem zivota van sistema koji mi ne odgovara. drzavu treba ukinuti jer je beskrajno licemerna tvorevina, ali to ne mogu postici za zivota i nisam spreman da ga celog potrosim na to. trivunac deluje kao naivni idealista, zato i moze biti opasan, ali ne po drzavu nego po bezbednost njenih stanovnika. to sto ima para ne bi trebalo da menja ista, ali ipak menja, znaci da u sustini i nije iskusio to protiv cega se bori. da li oni imaju podrsku onih za koga se bore? jako mi nezrelo to sve deluje pa ga tako i tretiram. naravno da su mi ipak drazi i blizi od desnicara, ali nasumicno nasilje i pisanje saopstenja posle toga ne podrzavam.
Potpis od reči do reči.
Link to comment
Good point. Nije ASI preuzeo odgovornost. Ako se ne utvrdi nepobitno da su saopstenje poslali Rata i ekipa, to nije nikakav dokaz protiv njih.
sve ovo je napisano pod pretpostavkom da su oni to zaista ucinili, bacili koktele, izdali saopstenje... nisam ulazio u pretpostavku nevinostiedit: znaci ono, policija ima dokaze da su oni sve to napravili. mada, kakvi su genijalci ne bi me cudilo da je saopstenje crnog ilije neko poslao sa svog kompjutera
To sa dokazima je za policiju, tužilaštvo i advokate. Čim je iskočila neki dan vest o paljevini, odmah su mnogi rekli:"aha, Rata!". Nadam se da je naša evopska policija dovoljno pametna pa da ne apsi na osnovu toga što su Rata i družina jedini anarhisti za koje znaju.Ratu sam upoznao jednom davno, ne mogu reći da ga poznajem, ali sam umeo povremeno da svratim na intelektualne skupove one njegove ekipe na koju je Uroš i probrana grupa liberala dobijala ospice. :D Retko zabavno društvance za koje ne bih rekao da bi mogli mrava zgaziti, te mi ovaj nasilan obrt deluje malo... Neverovatno. No ajd, to je dalje za advokate. Inače, ko je gledao onu klopku/zamku 2004. kontra obrazovca koji kipti od besa :"Kralj Milutin je bio pedofil". "To si rekao sad i nikad više!" "Pedofil, pedofil, pedofil!" :lol:$A prošle godine je imao odličan nastup u onoj emisiji povodom AF skupa. A u to vreme, a sotonemi i danas, takve stvari uglavnom možemo čuti samo od Rate i njemu sličnih.
Link to comment
Sto se mene tice, ako zaista jeste to uradio, neka se lepo izvini, kaze da je bio pijan i navaren, i da je mislio da gadja gej klub. Jebes ti anarhizam sa 100 sledbenika, u zemlji u kojoj se jedan prestup sa smrtnom posledicom naziva razumljivim revoltom, a drugi, daleko manji po dosegu, medjunarodnim terorizmom. Ova akcija je promasaj veka u svakom pogledu, i suludo je da iko zbog toga robija i dana vise nego sto je neophodno. Nije vredno toga, brate. Bilo bi casno i junacki da to uradi, ali naprosto nije vredno toga.
Zezanje na stranu, ali mislim da sve ovo sto se dogadja oko teme topika zamagljuje jednu veoma bitnu, mozda i najvazniju cinjenicu: pojavila se, izasla na svetlost dana prva za sada je rano reci politicka snaga, koja stoji suprotno od desnice - namerno ne upotrebljavam izraz levica. Koja silom hoce da pokusa nesto da izmeni. TO se nije dogadjalo ni u najcrnja Miloseviceva vremena. Svi novopeceni i novokomponovani uspesni ministri policije, Cede i ostali zaboravljaju da regruta za tako nesto ima koliko hoces, a da je situacija u takozvanom srpskom drustvu sve bliza poslovicnoj varnici koja samo sto nije. Od toga pa do radjanja svesti da se sa Vucicima, Obrazima i ostalima moze razgovarati i drugacijim jezikom od placnog jezika Pescanika - mali je korak.A jos manji do toga da obrazovci i njima slicni otkriju da i druga strana ume da - bije.A to nije mala stvar.
Link to comment
Zezanje na stranu, ali mislim da sve ovo sto se dogadja oko teme topika zamagljuje jednu veoma bitnu, mozda i najvazniju cinjenicu: pojavila se, izasla na svetlost dana prva za sada je rano reci politicka snaga, koja stoji suprotno od desnice - namerno ne upotrebljavam izraz levica. Koja silom hoce da pokusa nesto da izmeni. TO se nije dogadjalo ni u najcrnja Miloseviceva vremena. Svi novopeceni i novokomponovani uspesni ministri policije, Cede i ostali zaboravljaju da regruta za tako nesto ima koliko hoces, a da je situacija u takozvanom srpskom drustvu sve bliza poslovicnoj varnici koja samo sto nije. Od toga pa do radjanja svesti da se sa Vucicima, Obrazima i ostalima moze razgovarati i drugacijim jezikom od placnog jezika Pescanika - mali je korak.A jos manji do toga da obrazovci i njima slicni otkriju da i druga strana ume da - bije.A to nije mala stvar.
super zapazanje- u zadnjih 20ak godina levica je, kompromitovana trulim drzavnokapitalistickim rezimom od pre (i kasnijim nusngoproizvodima), bila u izrazitoj defanzivi. izgleda da se stvara kriticna leva masa, koja ce u nekom trenutku rezultirati i strankom za koju bih zeleo da glasam. bar se nadam da je tako, ko sto se i nadam da rata nece bas imati veci znacajj u njoj.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...