Jump to content
IGNORED

ANTIFA Bg


zavisnica

Recommended Posts

Gde si izvalio da ja žalim za oprljenom fasadom? Ovo što si sad napisao je 100% i moje mišljenje u vezi događaja, samo ne znam zašto si potezao sva ona karikiranja pre toga.
Zato sto si rekao da nisu normalni. OK, nismo se skontali najbolje, izgleda.
Link to comment
  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Mp40

    81

  • Аврам Гојић

    74

  • kim_philby

    65

  • Milogled Bluff

    44

Good point. Nije ASI preuzeo odgovornost. Ako se ne utvrdi nepobitno da su saopstenje poslali Rata i ekipa, to nije nikakav dokaz protiv njih.
Изгледа да и неће нешто морати да се цимају око доказивања ко је послао саопштење пошто су их камере са амбасаде. снимиле како пишу графите пре бацања коктела. :lol: Edited by Праслин
Link to comment
Изгледа да и неће нешто морати да се цимају око доказивања ко је послао саопштење пошто су их камере са амбасаде. снимиле како пишу графите пре бацања коктела. :lol:
Brkas stvari. To sto su ih kamere snimile (sto je sada vrlo dubiozno jer je Tuzilastvo reklo da ima DNK dokaze, nisu pomenuli nikakve kamere) da pisu grafite, nema nikakve veze sa saopstenjem koje smo mogli da posaljemo i ti i ja.
Link to comment

Да сам тужилац, пре бих се устремио на оне које видим на видео снимку амбасаде него на оне са чијег ај-пија се огласио Црни Илија.

Link to comment
Да сам тужилац, пре бих се устремио на оне које видим на видео снимку амбасаде него на оне са чијег ај-пија се огласио Црни Илија.
aman, naravno....ali ako se ispostavi da su u pitanju iste osobe, to je veoma otezavajuca okolnost zato sto sa vandalizma prebacuje teziste na cin politickog nasilja. ako se ne dokaze da je saopstenje njihovo, uvek mogu da probaju da se vade da su bili pijani i drogirani, i da nisu znali sta rade.
Link to comment

ma saopstenje nema veze, ne hapse se ljudi na osnovu fantomskih saopstenja cak ni u srbiji. moguca su 2 scenarija, da su bacili i da nisu bacili. ako jesu, jbga, sta im mi ovde mozemo - plodotvornije je da pisu gluposti po forumima kao mi nego da se frljaju necim sto nekoga moze i da povredi, tacnije nekog neduznog, u moru zlikovaca u bg koji zasluzuju molotov u glavu, ovo je totalni apstraktni bullshit. ako nisu, onda do qrca.

Link to comment

Бојим се да је оно што су написали на амбасади - шта год да је - успешно отклонило ту дилему.

Edited by Праслин
Link to comment

Saopstenje je bitno zbog utvrdjivanja namere. To je ono sto ovo delo cini terorizmom a ne povredom ugleda. Namera se moze dokazivati i drugim sredstvima, spomenuta su bila neka priznanja.Da li je moguce utvrditi na snimku ko je iza maske? DNK? Na cemu? Na ostacima flase, na necijoj izgubljenoj masci ili na podu? Mi to ne znamo i zato nismo ni ulazili u dokaze.I niko ne tereti ASI vec nekoliko ljudi po imenu i prezimenu.Pricali smo samo o kvalifikaciji dela.

Edited by nautilus
Link to comment

poredjenje sa spaljivanjem americke ambasade je interesantno zbog stavljanja u kontekst. zakljucak je da se levicarski ekstremisti tretiraju ostrije nego desnicarski. iz toga sledi ne narocito nov zakljucak da zivimo u desnicarskom drustvu. kada sam cuo za to sa koktelom u grckoj ambasadi, prvo sam pomislio da su grci pobedili neke "nase" u nekom sportu pa su navijaci iskazali svoj opravdani revolt celom grckom nacijom. ili da su priznali kokosovo, ili tako nesto. anarhosindikaliste nisam ocekivao. bio sam na sajtu asija. meni nije jasno za sta se oni zalazu. evo izguglah da je trivunac osudjen na deset dana zatvora jer je spalio americku zastavu kada je dolazio dzo bajden. znaci da je odranije poznat kao naivni idealista spreman na nasilje. nisam znao da uopste imamo nasilne levicare. ali mi se cini da se akcija sa koktelom ipak otela kontroli samim akterima, ne verujem da su bili svesni potencijalne ozbiljnosti toga sto rade.

Link to comment
Naravno da jesu bili svesni svojih postupaka i sve je izvedeno u anarhistickom modelu.
onda nema problema, pretpostavljam da neće opovrgavati optužbe za terorizam i s ponosom i prkosom će primiti zatvorsku kaznu?
Link to comment
onda nema problema, pretpostavljam da neće opovrgavati optužbe za terorizam i s ponosom i prkosom će primiti zatvorsku kaznu?
Ovo me uopste ne bi zacudilo od Trivunca. Ostale ne poznajem.
Link to comment

A sta ako Trivunac nije imao veze sa prljenjem fasade? Jel i onda treba da prizna da ga likovi poput ovih ovde™ ne bi smatrali dokonim bogatunom??? Da stekne vase postovanje? Znate li vi ista o ovom slucaju ili ste, kao i kerovi, odmah uhapsili najdostupnijeg i najisturenijeg?

Link to comment

Pretpostavljam da ne mislis na mene, ali to sto mi pricamo o njemu kao mogucem pociniocu - sudskim organima nije ni iz dzepa ni u dzep. Ako se ispostavi da nije on, tim bolje. A ako jeste, nismo pricali uludo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...