Jump to content
IGNORED

Kesić i Njuz vs Vučić i poskoci


Lezilebovich

Recommended Posts

3 minutes ago, morgana said:

na dorcolu grafit ''kesic vaksbot'', a i drugdje vidjam anti-kesic zidne aranzmane

 

Evo, sad botuje™ da se vakciniše...

 

Jbt, vaxbot, sunce ti žarko...

 

 

Link to comment

ima sigurno vec godinu da vidjam grafite kontra njega, ne mogu ni da se sjetim sad kako svi glase, slikacu kad naidjem

nekako su, ali mozda i grijesim, skoncentrisani na podrucju gdje i 'ko je rusio u savamali' napisi

 

Link to comment

da. na ogradi od stepenista. bas sam gledao pre neko vece i razmisljao ko im je smislio da to napisu? lignjica, pudlica? pa dokle to ide, sta je sledece- bišon?

jel on zivi tu na staroj paliluli, pa mu pisu da vidi kada se vraca kuci, ili racunaju na prometnost mesta? nisam vidjao po unutrasnjosti kvarta.

Link to comment
6 hours ago, foto said:

jel on zivi tu na staroj paliluli, pa mu pisu da vidi kada se vraca kuci, ili racunaju na prometnost mesta? nisam vidjao po unutrasnjosti kvarta.

 

Ne, živi na Vračaru. Mislim da gađaju rendom lokacije.

Link to comment

Ja mislim da sve to piše jedan isti lik.
I po grafitima mislim da nije naprednjak već neki desničar, pretpostavljam klinac i žestoko napaljen.
Bio je hejlovao i Mladića kod moje zgrade, pa sam mu ja to prefarbao. 3 puta. Pa je posle odustao da popravlja taj grafit. :happy:

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...