Jump to content
IGNORED

Kesić i Njuz vs Vučić i poskoci


Lezilebovich

Recommended Posts

 
 
šta je on serendao? znaš li koja je epizoda da pogledam?
 
btw, n1 je danas imao jako čudan prenos protesta (potencirali su na tome da je malo ljudi, što je netačno i onda su im sve ankete po beogradu počinjale pitanjem: a šta mislite, zašto se plan protesta neće ostvariti? jel su organizatori krivi? kako će ići dalje?)

To sa N1 je njihov manir, moraju oni da se razlikuju...



....shiit has hit the fan.
Link to comment
8 hours ago, svashtabezneshto said:

 

 

šta je on serendao? znaš li koja je epizoda da pogledam?

 

btw, n1 je danas imao jako čudan prenos protesta (potencirali su na tome da je malo ljudi, što je netačno i onda su im sve ankete po beogradu počinjale pitanjem: a šta mislite, zašto se plan protesta neće ostvariti? jel su organizatori krivi? kako će ići dalje?)

nije to puštao u emisiji, govor koji je održao na protestu ispred skupštine.

 

a ovo za n1 i uopšte, ne znam kako se zove taj sindrom kad je neko ubeđen u nepravedan i loš ishod, bez obzira na objektivne okolnosti.

juče je bilo mnogo ljudi a vreme je bilo za mrešku. kiša i sneg nisu ništa za ovo disanje i hodanje kroz nevidljivu lavu.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, slepa živana said:

nije to puštao u emisiji, govor koji je održao na protestu ispred skupštine.

 

a ovo za n1 i uopšte, ne znam kako se zove taj sindrom kad je neko ubeđen u nepravedan i loš ishod, bez obzira na objektivne okolnosti.

juče je bilo mnogo ljudi a vreme je bilo za mrešku. kiša i sneg nisu ništa za ovo disanje i hodanje kroz nevidljivu lavu.

Mozda im je kolonijalni upravnik dojavio da tako izvestavaju

Link to comment
Mozda im je kolonijalni upravnik dojavio da tako izvestavaju

Ma ja ne mislim da je to...
Nego se "prave pametni"...
Tako je Jugoslav urlao na nekog iz opozicije da nije uvredu upadanje i demonstriranje ispred PTC, onda kad je bila "motorka"...
Posle se van programa "pravdao" da time štiti firmu u kojoj radi "jer će onda oni da upadnu na N1 jer imaju izgovor"...



....shiit has hit the fan.
Link to comment
  • 2 months later...

Gledam večeres, s vremena na vreme mi smešno, ali neka me tuga ophrvala...

 

Treba Kesić da menja format ili nešto, i kad je smešno, teško je i gorko...

 

Sunce ti, ovo sa informerove žurke je ... Speachless...

Edited by radisa
  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, radisa said:

Gledam večeres, s vremena na vreme mi smešno, ali neka me tuga ophrvala...

 

Treba Kesić da menja format ili nešto, i kad je smešno, teško je i gorko...

 

Sunce ti, ovo sa informerove žurke je ... Speachless...

 

Jesu li menjali išta?

Ja imam samo MTS i Yetel tv, sada, znači praktično nemam TV tako da ću, po najnovjijem što je Kesić objavio, čekati utorak veče za epizodu.

 

Glede ovog drugog, iako ga nisam gledao kao kurjaka i to dosta dugo pratimo od kako radi ovu emisiju i kod njega, i očigledno ekipe koja piše, se vidi tačno ono što se vidi i na forumu, , nema on više ni živaca ni herca da priča to, da se nada, da navija. Pa i za govor na protestima ga je pola likova kritikovalo, i vidi se kako i posle odmora brzo puca i teško nosi sve priče i iako pokušava na površini da viče gotov je, i da pozitivno spinuje oseti se velika gorčina i ogroman cinizam negde iza, mada je možda i do onog ko sluša :D.

To sve ovako na slepo, bez da sam gledao epizodu. Prosto on ne bi trebao da se bavi više time, bilo bi lepo da ko Džon Stjuart što je otišao posle Buša i on ode posle AV, ali pre će on u penziju no AV izgleda :(

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Vapad said:

 

Jesu li menjali išta?

 

Ništa, ali ni ne moraš da gledaš, isti koncept, isto sve... Sprdnja, sa Brnabićkom, Tomom, AV, sendvičima... Informerova žurka, bilo mi došlo da se selim bilo gde, smao da ne budem više u Srbiji, dok sam gledao... Posle Jovanov vs Lutovac i to je to,manje više...

 

Jedno, bio Vanja Marinković, to vredi odgledati...

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

pa što se siliš da ga gledaš?

jebeni njuz net u video izdanju

Pa nisam se silio, tj, kad sam već počeo, nemam šta pametnije osim da se svađam ovde na moderaciji, pa sam pustio da ide...

 

ali, očekivao sma malo svežeg daha, moram priznati, ovako izgleda kao da otaljavaju za kintu, a to nije dobro...

 

 

Link to comment
17 hours ago, Vapad said:

Prosto on ne bi trebao da se bavi više time, bilo bi lepo da ko Džon Stjuart što je otišao posle Buša i on ode posle AV, ali pre će on u penziju no AV izgleda :(

to! 2047. godine

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...