Jump to content
IGNORED

Kesić i Njuz vs Vučić i poskoci


Lezilebovich

Recommended Posts

Ja mislim da će ipak ostati na Novoj.

Ako dođe do promene, onda ili Insajder ili N1 jer su tamo već prebacivali emisije sa Nove (Pljiž, Radu Đurić).

Edited by fusion_
Link to comment
Ja mislim da će ipak ostati na Novoj.
Ako doÄ'e do promene, onda ili Insajder ili N1 jer su tamo već prebacivali emisije sa Nove (Pljiž, Radu Đurić).

Ako je na N1 to je isti k...
Prelazak na InsajderTV je već "pomak"€ jer oni iako su na oba "zaraćena" provajdera ipak su suštinski deo Telekomovog paketa.



....shiit has hit the fan.
Link to comment
Kesica ljudi uglavnom gledaju na yt, tako da je manje vise svejedno na kojoj TV ide i da li ce uopste ici na TV..

Pa njemu ne verujem da je svejedno, finansijski.



....shiit has hit the fan.
  • +1 1
Link to comment

Dobili su "projektno finansiranje" mislim na period od 5 godina. Poguralo ih je kada su dobili garancije od TS da su zakljucili saradnju.

Link to comment
  • 2 weeks later...
14 minutes ago, Misko said:

Ma, gde ce na RTS, kakvi..i ovo je izgleda bila patka u promos vrhe, ili je tvrdio pazar sa Novom, javno..

samo kažem... u teoriji :D

znam da bar jedan član kesićeve ekipe već ionako radi u rtsu

Link to comment
14 hours ago, Misko said:

Pa za sire mase bi mozda i bilo korisno..druga je stvar sto je meni Kesicev humor sve uzasniji..a malo mu i ne oprastam sto je serendao na protestu

 

 

šta je on serendao? znaš li koja je epizoda da pogledam?

 

btw, n1 je danas imao jako čudan prenos protesta (potencirali su na tome da je malo ljudi, što je netačno i onda su im sve ankete po beogradu počinjale pitanjem: a šta mislite, zašto se plan protesta neće ostvariti? jel su organizatori krivi? kako će ići dalje?)

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...