Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Tako sam se ja opekao u utakmici u LE, vodio i puce igrica, posle toga, snimam posle svake ili posle 2 utakmice. Ipak je to krekovana verzija, treba voditi racuna o sitnicama :D

Link to comment

milose pa sto proda niakhaickhyka :isuse: dodvodis okoronkwoa, to je dobar poso. a arauja sam doveo oma na pocetku igrice za 1.5m valjda, i nije odigrao 1 mec jer je saban. cu ga prodam prvom prilikom!

Link to comment

Trazio mi je prvo mesec dana da poseti mamu, jer je decko indisponiran. Onda je malo igrao, pa se pozalio da su mu cevapi slani. A ko dira na cevape dobija otkaz :D Hteo je opet kod mame na gulas ili sta se vec jede u njegovoj vukoje... zemlji, ali mu nisam dao. Prodao ga za iste pare koje sam dao za njega. S tim sto sam ja davao na rate, a ovi meni u kesu. Rate ne priznajem :Dlekovic i Noskovic su dobri, kupljeni za male pare. Krcmarevica su mi vec trazili, tako da mi bonbin odlazak nece smetati mnogo. Ovaj Alan Parker nije los, brz je prilicno... Medojevic je takodje zahvalan igrac, kao i Kokovic, jer igra i DC po potrebi.

Edited by Milosh76
Link to comment

Doveo sam Didu na free, da igra sah sa VDSarom :) i Giuliano iz Internacionala, MCMRC ubacim ga u prvom kolu na poluvremenu (vodio 2:0 kod Sanderlenda) i on upise asistenciju, klinac 20god platio ga 7.5milki funti, PA 4.5 zvezdice.

Link to comment

Odmah da znas, ogradjujem se kod tvoje zene/devojke/sefa za to sto ces ih zapostavljati u narednom periodu. Da ne bude posle, kriv Milosh sto Tom ignorise okolinu :D

Link to comment
Moguce da jos nisu ubacili novi patch, ipak je skoro izasao.P.S. imas PM :D
Jel moze i meni ljubavno pismo sa aktuelnim patchom? Upravo sam instalirao fm 2011 i pise da je verzija 11.0.
Link to comment

Kratak remize prelaznog roka. JEBASE MI MAJKU IZ UPRAVE! Prodao sam nekoliko igraca i naprabircio 3 miliona ali posto sam transfere dogovorio pre 1 jula nista nisam dobio. imao 500 k za transfere. Da ne pricam o tome koliko sam dobrih igraca ispustio na free zbog plate. Doveo sam Rajkovica i Ljuboju na free. Pejcinovica za 140k i jednog reprezentativca iz Sijera Leonea na DM. Prodao sam Kadua, Savia, jevtica, Mugosu, Vesovica Binica Reljica itd. Isah ima dovoljno dana za drzavljanstvo al mu pise da mu treba jos utakmica??? Jel zna neko o cemu se radi? Dajte nekog dobrog AMC-a za male pare treba mi ko leba.

Link to comment

ne saljem muskarcima ljubavna pisma, sorry :PAli sam ti poslao PM koje su dobili i ostali. :DMoco, to znaci da Isah treba da ti igra sto vise, da bi drzava smatrala da ti je bitan tj. da bi dobio drzavljanstvo.A sto se AMC tice... nemam pojma, ne igram u formaciji sa AMC, Probaj Borgesa, on je bio dobar u proslim FM, ali je skup...

Edited by Milosh76
Link to comment

Oduvek je postojao taj uslov da je igracu potreban odredjeni broj utakmica da bi dobio drzavljanstvo, medjutim nemam blage veze koliko je to tacno. Desavalo mi se da igrac igra standardno 3 sezone, pa jednu igra svaku trecu utakmicu i da ne dobije drzavljanstvo... Ne znam kako je to formulisano u pravilima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...