Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

^^ To i ja videh da je bilo među novim fičrsima kad su izbacivali igru, ali sam daleko još od isprobavanja. A i sumnjam da može bilo kakav značajan rejting da se digne za sezonu-dve.

Link to comment
jesu promenili, reputacija liga je sada dinamicka i menja se u zavisnosti od medjunarodnog uspeha klubova. no, i dalje se te promene reputacije desavaju jako sporo i nedovoljno da bi nasi klubovi postali atraktivniji boljim igracima.
Zamisljam multiplejer posle 2-3 sezone: ja kao menadzer Napretka iz Krusevca se koljem sa assukom koji vodi Jedinstva iz Uba za Runija koji je ispizdeo na Fergusona jer je Milos opet doveo sve sto vredi na trzistu u Zvezdu :P
Link to comment

Razmišljam da počnem novu igru jer je izašao novi FM ali mi se i dalje igra stara. Stoga da pitam, koje su novine, jer ima nesto vredno počinjanja od nule?

Link to comment

Pročitam ovo juče, odem kupim FM11 tamo u prolazu na Terazijama, instaliram ga kući i sve je na jebenom ruskom, i ne postoji ni jedan drugi jezik kao opcija. :isuse: Zna li neko rešenje za ovo?

Link to comment

Trebaće mi dan i po a baš sam zapeo. Sem toga, skidam gomilu drugih stvari. Gde je onaj forum za zavisne od menadžera, fm-srbija, izgleda da ga nema više.

Link to comment

guglaj english language pack. na wareza bb imas te stvari, a i po torentima. ja skinuo josh kad je izasao taj ruski, samo ubacio engleski jezik i to je to.btw, ili je ova igra teza nego ranije, ili ja nemam pojma. 2 puta vec popih otkaz u fiorentini. sad razmisljam da li da pokusam i treci put, ili da uzimam nekog drugog. samo ne znam koga bi..

Link to comment
btw, ili je ova igra teza nego ranije, ili ja nemam pojma. 2 puta vec popih otkaz u fiorentini. sad razmisljam da li da pokusam i treci put, ili da uzimam nekog drugog. samo ne znam koga bi..
Tako se i Kojot izvlacio kako nije neznanje u pitanju nego tezina igrice. :D
Link to comment
btw, ili je ova igra teza nego ranije, ili ja nemam pojma. 2 puta vec popih otkaz u fiorentini. sad razmisljam da li da pokusam i treci put, ili da uzimam nekog drugog. samo ne znam koga bi..
to sam i ja mislio na pocetku... krenuo sam (West Ham) sa taktikom 4-3-2-1 (4-3-3) i posle 10-ak tekmi imao sam ucinak 1-3-6 otprilike, onda sam presao na standardnu 4-4-2 i zavrsio sam sezonu na odlicnom sedmom mestu i izborio sam plasman u Evropu... inace, Ekvadorac Benitez (doveo sam ga za 2 mil na 48 rata) i Cole su razbijali u napadu, 23 i 20 golova u sezoni... od ostalih pojacanja must buy je i Annan, DM iz Rosenborga...
Link to comment

evo, u trecem pokusaju sa fiorentinom mi ide sasvim solidno. 4. sam posle desetak kola. igram 4-3-3, i dalje puno povrijedjenih. i kao i u prva dva pokusaja, a i kao i fiorentina u realnosti imam problema sa realizacijom. inace, ako koga zanima, moze se naci hjudz databejz.

Link to comment

Jesi kupovao nesto, menjao trenere i sl. ili samo picis sa onim sto ti je dato?Malo me svrbe prstici da se oprobam u jednoj brzinskoj partiji, za toliko i imam vremena :)

Link to comment

nisam nista kupovao, ali sam doveo par trenera [izmedju ostalih, robi prosinecki :) ]jedino sam potpisao lucasa piazona, ali on mi dolazi tek 2012 [klinac iz brazila, novi kaka, ovoono].fiorentina ima nenadjebiv mladji tim, masa supertalentovanih klinaca. ako me ne otpuste, siguran sam da ce se pokazati i da su odlicni igraci :Dpored puta, uprava mi dala 32 miliona za zimski prelazni rok!?

Edited by gervasius twinkleminkleson
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...