Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Uzeo Liverpool.. 32 kola odigrana, na deobi prvog mesta sa Chelsea-ijem. Prošlo kolo dobio Man U usred Manchestera 4:0. Pauza 2 nedelje, international games --------> Torres 2 meseca van stroja, sjebo rame :( a dao 26 golova na 26 tekmi :(( Čeka me uvek neugodni gradski derbi sa Evertonom. Jebo klub koji nema još jednog normalnog Strikera :(

Link to comment

ja igram, zapravo igruckam, sa Hajdukom. Uzeo sam Cro i Srb lige, pa se nadam nekom nameštenju u PFC/FKCZ posle par sezona.Čudna igrica - raskantao sam Brugge u gostima 4:0 i prošao u LE, da bih posle remizirao sa Cibalijom ili tako nekim timom. Ništa mi nije jasno, ali guram dalje.kombinujem standardnu 4-4-2 formaciju i 4-2-3-1, gde dosta menjam - ponekad su ova 3 svi AMC, ponekad AMC i 2 wingera, ponekad igram sa 2 MC, ponekad sa 2 DMC.

Link to comment
ja igram, zapravo igruckam, sa Hajdukom. Uzeo sam Cro i Srb lige, pa se nadam nekom nameštenju u PFC/FKCZ posle par sezona.Čudna igrica - raskantao sam Brugge u gostima 4:0 i prošao u LE, da bih posle remizirao sa Cibalijom ili tako nekim timom. Ništa mi nije jasno, ali guram dalje.kombinujem standardnu 4-4-2 formaciju i 4-2-3-1, gde dosta menjam - ponekad su ova 3 svi AMC, ponekad AMC i 2 wingera, ponekad igram sa 2 MC, ponekad sa 2 DMC.
Nije cudna igrica nego se tebi tim nikad nece tako uigrati. Izaberi jednu taktiku koju ces minimalno da menjas od snage protivnika i tim od 11 igraca koje u principu nikad neces menjati. Kako protice vreme tako ce se razviti dobrosusedski odnosi izmedju igraca i icice sve ko podmazano cool.gif Tako je bilo bar u ranijim verzijama.
Link to comment
januar-stats.jpgVida, Runi, Nani i Valensija objashnjavaju.confidence.jpgRetko mi se desavalao 100% kao kad sam nadojio Live.tabela-januar.jpgtekme-januar.jpgTott me odvalio 4:2, ali vec u sledecoj tekmi u Liga Kupu sam ih dobio 3:0.Igram sporo, prvi utisak je pozitivan, malo iritiraju agenti npr. Dzoshua King nije hteo ni da prica o novom ugovoru (inace dete koje obecava), Rafael je hteo platu 43k (sa trenutnih 10k) a nije video prve postave. Sa druge strane doveo sam Mexesa za 3milki (isticao mu ugovor na leto) i Afelaja i RVNistelroja na free za jun 2011.@ gervasiusKakvi su ti Babacar i Kofi Agyei, meni ih skauti preporucili?
Link to comment

nisam igrao dovoljno da bih ti nesto detaljnije mogao reci. babacar mi je backup spic, i dao je nekih 3-4 gola u prvenstvu [gdje uglavnom ulazi sa klupe, samo jednom je bio starter], i josh toliko u kupu gdje je uvijek starter. agyei je poslat na kaljenje u serie b, i tamo [u pescari] igra odlicno. ne znam za koliko se mogu dovesti [meni stalno nude za njih, ja naravno odbijam], ali sumnjam da ce razocarati.

Link to comment

Samo da prijavim kraj prve sezone, teze nego sto sam ocekivao. Uzeo titulu zahvaljujuci gol razlici, uzeo Liga Kup, u FA kupu izveo peti tim i ispao, a u LS me opet izbacio Lion (2 puta me karao na proslom menadzeru i to u ranoj fazi) u 1/4 finalu.Od igraca Nani i Valensija vise nego odusevili, uz njih Vida i Runi standardno a Oven "bolnicka postelja" Hargrivs uspeo da odigra 22 tekme 6 golova i 6 ass :). Iako sam imao lepu prednost na zimu, ostalo je da me gol razlika vadi cenim zbog istrosenosti Gigsa, Skolsa, VDSara, Nevila, Ferdinanda itd.Na leto stizu Afelaj i Nistelroj na free, kupujem Adlera ili Nojera i jednog krstenog desnog beka, uz naravno 1 furgon klinaca.tabela-kraj2.jpgstats-man-utd1.jpgDida se odlicno pokazao, Vomu treba WP :isuse:, Mexes pouzdan sa malo karton (iznenadjujuce), od klinaca niko nije ipresionirao.moji-transferi1.jpgTevez zbog tekme manje uzeo kopacku Runiju i VPersiju.player-stats.jpgSanderlend dovodio i shakom i kapom a jedva se spasao ispadanja (otkud njima pare uopste?!), Chelski takodje na vec postojece transfere doveo 4-5 igraca. transferi.jpg

Link to comment
  • 2 weeks later...

Resio sam da krenem u novu igru sa huge database i najnovijim pachom pa da vidim dokle ce me to odvesti :DNaravno da cu pokusati da dovedem, Bozica, Salatu, Borhu i Evandra :DU predhodnom patchu 11.2.0 se i mi pominjemo :)Serbia------- Added the possibility to register unlimited under 20 players to the squad outside the squad size limit for the Serbian Super League- Fixed loan options- Fixed some draw rules for Serbian Cup early roundsNema Evandra ni Borhe, ali postoji Fernando(ona rezerva za Toroa) koji trazi veliku platu :D Bozic ne postoji, Prosinecki me ignorise, Marovic ne postoji kao ni Zarko Djurovic. Bem ti huge database kad nema nikog korisnog :DNude mi 2 miliona za Kadua :lol:

Edited by Milosh76
Link to comment

Evo vam najboljih trenera na igrici:Strenght-Aerobic:Bruno Demichelis (5 stars)Jose Antonio Pozanco (4.5 stars)Alberto Bartali (4.5 stars)Valter Di Salvo (4.5 stars)Jon Fortescu (4.5 stars)Roberto De Bellis (4.5 stars)Pat Rice (4.5 stars)Claudio Gaudino (4.5 stars)William Tillson (4.5 stars)Oscar Pitillas (4.5 stars)Francisco De Miguel ( 4 stars)Gonzalo Rodriguez (4 stars)Gerrard Nus (4 stars)Carlos Lalin (4 stars)Tony Shrudwick (4 stars)Richard Hawkins (4 stars)Ivan Carminati (4 stars)Jon Webb (4 stars)-----------------------------GoalKeepingChristophe Lollichon (5 stars)Silvino Louro (4.5 stars)Claudio Maiani (4.5 stars)Kevin Hitchcock (4.5 stars)Andre Amitrano (4.5 stars)Billy Steward (4 stars)John Achterberg ( 4 stars)Ray Clemence (4 stars)Ruben Cousillas (4 stars)Eric Steele (4 stars)David Felgate (4 stars)Luis Pascual (4 stars)Lee Turner ( 4 stars)Jozef Mlynarck(4 stars)----------------------------TacticsPat Rice (4.5 stars)Bernhard Peters (4.5 stars)Angelo Peruzzi (4.5 stars)Archie Knox (4 stars)Valter Di Salvo (4 stars)Gianpiero Ventrone (4 stars)Franco Baldini (4 stars)Neil Bailey (4 stars)Andre Vilas Boas (4 stars)Mike Phelan (4 stars)Rene Meulensteen (4 stars)Warren Joyce (4 stars)Steve Round (4 stars)----------------------------DefendingPat Rice (4.5 stars)Gianpiero Ventrone (4 stars)Franco Baldini (4 stars)Mike Phelan (4 stars)Paul McGuinness (4 stars)Warren Joyce (4 stars)Steve Round (4 stars)Alan Stubbs (4 stars)Ivan Carminati (4 stars)----------------------------ShootingRene Meulensteen (5 stars)Gianpiero Ventrone (4 stars)Franco Baldini (4 stars)Andre Vilas Boas (4 stars)Tito Vilanova (4 stars)Jose Segura (4 stars)Andrea Nuti (4 stars)Paul McGuinness (4 stars)Ricardo Moniz (4 stars)Joe Jordan (4 stars)Daniele Baldini (4 stars)-----------------------------Ball ControlRene Meulensteen (4.5 stars)Ricardo Moniz (4.5 stars)Jorge Gomez (4.5 stars)Gianpiero Ventrone (4 stars)Franco Baldini (4 stars)Bernhard Peters (4 stars)Archie Knox (4 stars)Andre Vilas Boas (4 stars)Jose Segura (4 stars)Mike Phelan (4 stars)Paul McGuinness (4 stars)Joe Jordan (4 stars)Ricardo Moniz (4 stars)------------------------------AttackingRene Meulensteen (4.5 stars)Gianpiero Ventrone (4 stars)Pat Rice (4 stars)Franco Baldini (4 stars)Andre Vilas Boas (4 stars)Tito Vilanova (4 stars)Steve Round (4 stars)Seppo Eichkom (4 stars)------------------------------Set PiecesRene Meulensteen (4.5 stars)Valter Di Salvo (4 stars)Gianpiero Ventrone (4 stars)Pat Rice (4 stars)Franco Baldini (4 stars)Bernhard Peters (4 stars)Andre Vilas Boas (4 stars)Paul McGuinness (4 stars)Joe Jordan (4 stars)Ricardo Moniz (4 stars)Polusezona druge sezone, Afelaj ko qrac, Bebe eksplodirao, a Musa Sisoko objshnjava kao na FM10.

Link to comment

Januar 2012, stigao Srna na free, a Lukaku ce za samo 2mil.funti. Nojer ode u Bajern a Lam je proudzio ugovor, malo sam se tu ponadao <_< .Dajte vase utiske, ss i statistike. Mozda da cekamo patch 3 pa da organizujemo neki chalenge?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...