Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

@ CasperRikavela, izgelda da nece moci. Jutros sam ga instalirao i pokusavao sa instalacijom novog DirectX, ronjao po forumima, ali nista. Izgleda da bez nove grafe nema pomoci, a FM10 mi je shljakao ko sat (bez 3D opcije).

Link to comment
igracina, jebe kevoo :Hail: pola evrope ga zeli, al qrac, trazim 30m :) komazec je naravno obavezna kupovina. 1 klasa.lm, vec zavrsio prvu sezonu :D uzeo prvenstvo, isapo u kupu od radnickog iz nisa :isuse: , izgubio oba derbija pa me stanoje nesto prozivao :huh: usao u grupe le preko 1 banjske bistrice...tamo izvukao lpool, lil i bate, i sa osvojenih 7 bodova casno se oprostio od evrope. inace lpool osvojio le uz sve pobede...normalno igram 4-2-4. 4 u odbrani, 2 dm, 2 am i 2 cf :Dnemojte zaboraviti da registrujete vilotu na polusezoni, mihajlovic je dobar na stoperu, adiju ce tek da rastu ocene, lazovic ubija, slavkan i klaudjer odlicni, paja standard, savio koristan, vesovic je 1 buducnost.sad prodao i tosica bariju za 3.5m <_<
dakle ima nade :P
Link to comment

Jel sam ja lud, kako koji djavo da vidim svoju shortlistu?!? :blink: Znam da je negde u transfer centru neki button, al' da ga besh ne mogu da ga nadjem Krenuh sa Partizanom, nisam odigrao jos ni prijateljsku a kupio sam povratnike Vukica i Gulana, Komazeca i Olembea, u pregovorima je jos i Niahchuk, a ako on propadne onda Osijechanin Milicjevicj :D jedino sto ne mogu da uvaljam nikog, sve ponude koje dobijem su otplate na 48 meseci, a i svi se bune kad ocu da ih oteram :ph34r: Btw. izasla je juce prva zakrpa za igru, po ranijim iskustvima original verzija igre bez prve zakrpe je maltene neigriva.

Link to comment

ja isto rusku sve sljaka perfektno. usao u cl, 1 celtic je naprosto demoliran u rupi 4:0, i laganih 3:3 u revansu. michael isaac :ziga: kupujte ga oma... vec rekoh oni tunizani su odlicni, pogotovo ahmed ismail. dobio sam celih 600k za transfere :lol: pa sam prodao savia, reljica, cadua, trifu, sreckovica, nikolica :) pejcinovic je u radu ladno, ne bi ni primetio da kao nisu bile spekulacije™ da sam zainteresovan. obavezno ga uzeti, za 250-300k lagano. vranjes se vraca i treba ga ostaviti, zato sad mihalovic leti.celzi, sahtjor i zenit u grupi, ima nade bar za el...

Link to comment

Ajd napisi odakle si doveo tog michael isaaca, posto ga ja nemam, a ni Ismaila... najbolje baci opet screenshotInace igrao sam nereseno sa Liteksom u LE i pobedio Verder iz Bremena. Naravno, najseljackijom taktikom na svetu. Cim sam se malo otvorio i zaigrao sa 2 napadaca, poslednjih 20 minuta, uvalio sam im gol :D

Edited by Milosh76
Link to comment

Meni je Mihajlovic najbolje ocenjeni igrac na polusezoni. Prvi sam bod ispred Partizana pobedio sam ih u derbiju 2:1. Perovic se oporavio januara. Psiholjub dobio jos jedan crveni tako da je imao 4 u prvom delu sezone. Prodao sam ga Moldeo za 1 milion. Inace kad nudim igrace i kad stavim malo visu cenu od stvarno niko mi ne daje to vec samo onu koja mu stoji. Sasa Markovic otisao u Sevilju peder. Ubiparipa sam doveo al nije se na igrao ima da ga pozajmim nekome. Sad jurim nekog DC-a i onaj Marokanac sto sam ga doveo je homesick tako da cu izgleda morati da ga prodam.

Link to comment

a cekaj kako ih kod vas nema, a kod mene ima? :unsure: imate i brdo dobrih igrca kojima istice ugovor na kraju sezone, pa trazite...jiri kladrubsky je odlican, timotee atouba isto ok, pa matty pattison i hocine ragued...garra dembele iz levskog nije skup, moze da se kupi za 500k, a burka je dobar, samo treba brzo reagovati pre bogatasa™ sa zapada.kadlec naravno paklen, samo uze mi ga inter, njega isto obavezno pokusati dovesti. neymar je vec nemoguca misija, evo ga u sahtjoru, ubi me i 3:0. ali zato celzi ubiven kuci 2:1, golovima ajzaka i nike :D

Link to comment

Taj Burka je novi Maradona, ali ga kod mene nema, bar ne pod tim imenom :)Glupi Vilotic mi trazio transfer zato sto ne igra :isuse: a lepo pise da je nedostupan do marta 2011.

Edited by Milosh76
Link to comment

:P ma dembele je burka™ dobar... vilotu samo iskuliraj, a i sva ta 1 nezadovoljstva koja izuzetno smaraju. ja samo kazem da je vreme da zavrsimo pricu i ostavimo to za neki drugi put, i posle mesec dana su ok...probaj cosica da vratis™, meni nasi skauti lalatovic i maza :isuse: kazu da hoce da dodje, medjutim kad cska prihvati ponudu agent nece ni da udje u pregovore angry.gif

Link to comment

Dobio sam grobare 1-0, drugi sam posle 3 utakmice u LE, ispao sam od CSK PIVARE :isuse::lol: na penale. dembele je burka™ :Hail:edit1:Dobijem Dinamo Kijev 1-0, dobijem posle i Sevojno 2-0, prodam i onu stoku od Kadua... i pukne mi igrica a nisam je snimio :isuse: Sad opet protiv Kijeva.edit2: na srecu dobio sam ih opet, Kaludjer dao gol iz penala posle milion godina, povredili mi se Mihajlovic i Spajic, rezervnog golmana nemam odavno, posto je Bajkovic povredjen, a registrovao sam samo dvojicu. Za Kadua sam dobio ponudu od Saturna i prihvatio, znaci steta minimalna. I naravno, snimio sam opet poziciju :D

Edited by Milosh76
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...