Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Lukaku doveden za neverovatnih 2mil.funti i debitovao u velikom stilu. Posle ovog transfera i dovodjenja Mexesa za 3mil. proslog januara sve mi se vishe cini da su to neke kompenzacije za ono cimanje sa agentima i situacijama kada iz cista mira nece da pregovaraju sa klubom (a tu mislim i na moje igrace i na potencijalne)lukaku.jpg

Link to comment

Odmara :). Prva postava je: Akinfeev: Rafael(sad ga menjam sa Srnom),Rio,Vida©,Evra: Sisoko, Hargrivs DM: Valensija, Nani i Bebe(menjam ga sa Gigsom) na pozcijijama AMR-L-C i Runi u shpicu.U LS i Kupovima puno rotiram pa me je u FA kupu to kostalo rez. 0:0 sa Bradfordom iz League 2.

Edited by John Coltrane
Link to comment

Gospodo forumski menadjeri, cenim da cu vam ovim postom upropastiti novogodisnje praznike te da ce me vase lepse polovine mrzeti iz dna duse, sejvirajte vase klubove dokle ste stigli, jer posle sinocnje asistencije bozijom rukom vreme je za1 :ziga: NOVOGODISNJI CELENDZMoj predlog : Igramo sa Birmingunddjanima, large data base, ko prvi (ovo ne vazi za OLYja jer je mnogo brzi od svih ostalih) osvoji ligu sampiona je pobednik.Znaci minimum 2 sezone i igramo recimo do kraja januara.Naravno osnovno pravilo :ziga: mora da igra i ne sme se prodati drugom klubu ni za koje pare. :Hail::ziga::Hail: Ko je za?

Link to comment

Jedno tanjePi™, skinuo sam igru, neku verziju, ne znam koju. Q1: Koliko sam video, igra se sama update-uje na poslednju verziju?Q2: If so, posle toga, nađem odgovarajući "crack" za tu verziju i pikam, ili ne mora da se crackuje ponovo?Kada odradim to, pobogu, pa naravno da ću da odigram prvo sa :ziga: da barem na neki način osetim kako je kontrolisati boga :ziga:

Link to comment

ja sam instalirao najnoviji patch bez ikakvok cracka posle toga. Krekovana je jednom, a pachevi se sami lepe.Sto se tice celindza, nemam nista protiv, ali posle Bozica, dotle sam nedostupan.

Link to comment

16:34 - Mladi igrač Boke juniors Serhio Araužo izjavio je da je na meti Reala iz Madrida."Istina je da me prati Real, ali moj cilj je da se prvo dokažem u Argentini, u Boki", rekao je osamnaestogodišnji Araužo. To je onaj nas talenat, koji moze i u Zvezdu da se dovede :DAko su ga skauti Reala zapazili, mora da je decko talentovan.

Link to comment
(menjam ga sa Gigsom)
Dabogda ispao dok Giggsa menjaš. angry.gif Ja kao što rekoh installirao, stajao mi ISO na desktopu barem mesec dana, nisam čak morao ni da crackujem, skinuo patch, installirao, sve normalno.Imao sam odličan pripremni period i srećom povoljan žreb na početku (ako Vas neko naguzi odmah na početku, ode moral a i igra, i sa lošijim ekipama teško se iskobeljati posle) - olešio sam wigan kući 1:0, jednom pogađajte ko ga spakovao - :ziga: i to lobovao golmana sa 16 :Hail:Predlažem da kačimo tabelu na pola sezone, čisto da vidimo kako kome ide :)Ko bude čitovao, save-ovao, load-ovao, dabogda oženio Vendi i ona mu rodila 4 dece! Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Instalirao menadzera. Nikad me manje nije interesovao nego sada. Uzeo Zvezdu, od 5 pripremnih samo 1 pobedio, ispao od Eflsborga, remizirao sa Vojvodinom zatim izgubio od Smedereva sto je bilo dovoljno da dam otkaz. Videcu da krenem sa Birmingemom.Ovo je prvi put da ne odigram minimum tri sezone sa Zvezdom.

Link to comment

Druga sezona zavrsena, nadmoc u prvenstvu, osvojena LS(2:1 Bajern), LK (2:0 Chelski) izgubio FAkup (Liverpul 0:1). Musa Sisoko objasnio (oba gola u finalu LS), Akinfeev kao resenje josh od pre 3-4 menadzera, dok je Srna na free odusevio ne toliko golovima i ass, koliko delanjem u odbrani (tackles 7.48 najbolji u ligi).tablica.jpgtransferi-2-sezona.jpgfinale.jpgplayer-overal-2.jpgstats-2-sezona-igraci.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...