Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Pa to postoji duze vreme, mislio sam da ima nesto novo.Inace pobedio sam u gostima Vaduz 4-2 u kvalifikacijama za LE. Bolji sam od Dostanica i Kristica zajedno :D

Link to comment

Ja izbacio Honku ukupan rez 8:3 Perovic mi najbolji. Inace u sledecem kolu sam dobio Liverpul :isuse: i izgubio prvu 5:1 :( Prodao Bogdanovica Saturnu za 1.2 i doveo Belorusa koji se zove Pavel Niakhichyk za ukupno 1.2 na rate i Andresa Madrida DMC iz Brage za 160k(ovo je bila iznudjena kupovina posto se Isah povredio na dva meseca a osim Savija nikog nemam tu. I onaj peder Sasa MArkovic nece da dodje u Zvezdu.

Link to comment

Ja sam Djordjevica utopio za 1.6 milki, a Gumu za 2 milke. Kupio sam Milinkovica, Todorovskog, Madrid nije hteo jer mu je malo para za platu, navodno. Krelac Markovic nece da dodje. Kupio sam Krcmarevica, klinac, zaboravih odakle, igra MC.Planiram da udjem u LE, bez varanja naravno :)

Link to comment

Kako ja da udjem u LE??? Bem ti zreb!Neslavno zavrsena odiseja u LE ukupnim porazom od Liverpula 9:1 u prvoj tekmi po dva zuta dobili MIhajlovic i Djordjevic pa u drugoj na stoperima igrali Adi i Tosic.

Edited by Moca
Link to comment

Znaci nama koji uvek zapocinjemo FM igranjem sa Zvezdom ce biti dosta teze nego inace. :) Ja nikako da skinem igricu, sve se plasim da cu je uzalud skidati ako ne mogu da je pokrenem... Nadam se da cu uzeti nov komp do kraja meseca.

Link to comment

Poceh i ja sa CZ. Kako je budzet mrsav, prebacio sam se na taktiku da prodam ono sto mi ne treba (Jevtic u Stuttgart za 2mil cool.gif, Issaha za 250k, Mikic 140k) a da dovodim samo igrace koji su bez ugovora. Uspeo sam da dovedem sledece: Sylvan Wiltord, Diego Triestan, Yildiray Basturk, Jan Kozak, Ali Lukunku, King Gyan, Omar Koroma, Nemanja Nikolic. Prosao u LE grupe (u prvoj rundi izbacio Gyor 8-5 ukupno a posle Dinamo Kyiev 2-1 0-1) i tamo dobio Oly, Zilinu i Bragu. U JSL za sada 4-0-1, izgubio kuci od OFK 2-0.

Link to comment

Kupio sam mog omiljenog igraca Komazeca iz Hajduka iz Kule i Slepicku iz Dinama iz Zagreba. Dobio sam Vaslul iz Rumunije u poslednjem kolu za LE i nadam se da cu ih proci, a posle, nebo je granica :)

Link to comment
Ja izbacio Honku ukupan rez 8:3 Perovic mi najbolji. Inace u sledecem kolu sam dobio Liverpul :isuse: i izgubio prvu 5:1 :( Prodao Bogdanovica Saturnu za 1.2 i doveo Belorusa koji se zove Pavel Niakhichyk za ukupno 1.2 na rate i Andresa Madrida DMC iz Brage za 160k(ovo je bila iznudjena kupovina posto se Isah povredio na dva meseca a osim Savija nikog nemam tu. I onaj peder Sasa MArkovic nece da dodje u Zvezdu.
igracina, jebe kevoo :Hail: pola evrope ga zeli, al qrac, trazim 30m :) komazec je naravno obavezna kupovina. 1 klasa.lm, vec zavrsio prvu sezonu :D uzeo prvenstvo, isapo u kupu od radnickog iz nisa :isuse: , izgubio oba derbija pa me stanoje nesto prozivao :huh: usao u grupe le preko 1 banjske bistrice...tamo izvukao lpool, lil i bate, i sa osvojenih 7 bodova casno se oprostio od evrope. inace lpool osvojio le uz sve pobede...normalno igram 4-2-4. 4 u odbrani, 2 dm, 2 am i 2 cf :Dnemojte zaboraviti da registrujete vilotu na polusezoni, mihajlovic je dobar na stoperu, adiju ce tek da rastu ocene, lazovic ubija, slavkan i klaudjer odlicni, paja standard, savio koristan, vesovic je 1 buducnost.sad prodao i tosica bariju za 3.5m <_<
Link to comment

To i ja teo da pitam. Meni se povredio Perovic dan pred kraj prelaznog roka :isuse: a posto imam 6 stranaca kupio Ubiparipa za 425k u totalu nesto na rate. Inace ne volim ovo sto OLY radi sa kupovinom na rate jer to nije uopste realno meni licno ubija svu draz. Evo sa dmi agent Lazovica trazio improved contract posto odigrao odlicno jednu tekmu za U21 Srbiju.Agenti su najvece zlo u fudbalu!

Edited by Moca
Link to comment

Izbacio sam Rumune, i sad u grupu LE igram sa Liteksom, Dinamom iz Kijeva i Verderom. Po mojoj proceni mozda i prodjem dalje uz mnogo srece. U ovoj sezoni bice mi prioritet titula i ulazak u LS, a za LE sta ostane.Partizan, po igrici, nije prosao Rozenborg 1-2 i 0-0 kod kuce.

Edited by Milosh76
Link to comment

uh, tek poceo prelazni rok, a ja doveo vec 10tak igraca :D pa milose ne igraju svi naravno. i u prvoj moze 5. povrede, suspenzije, uklopi se nekako, a lose rasprodam...michael isaac kupljen za 750k, izgleda da je bomba od igraca :) ahmed ismail, aymen abdennour i chibuzor okonkwo osvezenja u poslednjoj liniji. verovatno stize i ThankGod Ike :lol::Hail: 3.5, 3m i 400k <_< garra dembele ode u newcastle, a izgleda je 1 klasa :(moco sta bre nije realno, pa prodao za 9, a potrosio 18. dobio nesto kesa u el, pa za osvajanje prvenstva... sve u svemu u plusu 500k zavrsena sezona. sad naravno tu jos ima da se placaju rate, ali opet cu da rasprodam skart i bicu u pusu. i to moram napraviti veliki jer za max 300k po godini nemos dovesti prave igrace.jbt, prebacim 4m za plate i dalje je max 300k. raspali lukic angry.gif

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...