Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

zvanicno izlazi 5. ovo je neka ruska verzija [da li to znaci da je u rusiji izasao ranije, pojma nemam]. ima na demonoidu da se skine, a registracija je otvorena. solidan torent, brzo se skida.nisam bash puno igrao, tek 2 prijateljske, tako da ne mogu puno da kazem kakav je u odnosu na demo. mogu samo da kazem da ce osasuna da osvoji sve sto se moze osvojiti, a lekic ce biti zlatna kopacka :D

Link to comment

Ako das detalje, odgovoricu ti. To je verovatno iz full verzije? Na koju foru se deres? Imas template ili psujes da te ceo svet razume :DJa cu full skinuti kad izadje zvanicno, a ne preko Rusa, ko zna sta oni pustaju kao igru :)

Link to comment

Prodao sam Slavoljuba Djordjevica za 1.6 miliona :lol: Naleteo Sent Etjen, samo jos budala da prihvati ugovor :)Kako volim FM :Hail:Rostov hoce da kupi Gumu za 2 miliona :lol: Covece, jos cu da osvojil LE ove godine, a igram 3 minuta FM11 :)

Edited by Milosh76
Link to comment

Ja poceo sa Zvezdom. Prekinuo sam pozajmicu MIlovanovica, prodao neke slabije igrace:Bajkovica(otisao u Atletico Madrid!), Blazica, Reljica... Doveo Milinkovica iz Kosica i jos jednog Tunizanina iz Standarda. Li Adi ima zverske fizikalije a slabije tehnicke ocene. Fali mi neko desno krilo za male pare da menja Kokija dajte neki predlog. Inace budzet 1.1 milion a vecinu potrosio na ovu dvojicu. Problem mi je kinta za plate daju mi samo 20-25k mesecno tako da je jebeno naci dobrog free igraca koji zeli da igra za te pare. I kakvo vam to dranje sa klupe?

Edited by Moca
Link to comment

Prodaj Djordjevica i Gumu, pa ces imati para :DKupio sam Todorovskog iz Rada, Markovic iz OFKe se necka, kupio neke strance koji ce doci u januaru i julu 2011. Blazica niko nece da kupi ni za 180k, Bajkovic mi treba, ako se Stameni povredi.Kakvo je to dranje sa klupe i mene zanima?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...