Jump to content
IGNORED

Football Manager 09


John Coltrane

Recommended Posts

Pedala :DPokušao sam da im utuvim u glavu 4-4-2 i ideju da samo treba loptu da nabace :ziga:, da ga delimično pogode, i to je to, ali idiotima je čak i to mnogo da shvate. :(Od igrača sam doveo samo Jo-a i Elana na polusezoni, nije mi se dalo maltretirati se scoutovanjem i sl, naravno, igrači koji valjaju, a zainteresovani su da dođu u Birmingham mogu se nabrojati na prste jedne noge.Jedno vreme smo čak i igrali fudbala, ali i pored redovnog viška šuteva i poseda lopte od protivnika, gubio sam sa 1 razlike zbog neefikasnosti napada, i njihovih sranje golova uglavnom iz prekida što me podseti na momente kada sam lomio miševe i tastature isfrustriran ovim zlom. Sa Žigom u špicu nije bilo smisla ne igrati sa krilima, ali /meni barem/ desno je bilo rak rana, Larson ništa nije igrao, kao ni Ferguson do njega. Da sam imao DMC-a korektnog, probao bi čuveni romb sa Hlebom na polušpicu, al avaj, u nekom drugom životu :)Ništa, posle par godina apstinencije /a neko sam ko je sezone cepao za noć igrajući sve do jednog izdanja igre do iznemoglosti/ barem sam se skontao sa interfejsom, promene su naravno minorne, al opet. Ne znam sa kime sada probati, do sada sam uvek prvu pikao sa Man Utd, ali je MNOGO slađe igrati sa timovima kao što je Birmingham i sl. Dajte "izveštaje", nadam se da nije do mene već do Birmingham roostera :)

Link to comment

Ja vec treci put pocinjem pripreme ispocetka, ne bi li uspeo da sastavim koliko toliko respektabilan tim, upravo da mi se ne bi desilo da dobijem pedalu na polusezoni. Rooster je ocajan, tek sad vidim kako je onom nesretnom Mek Djilasu. :ziga: su uradili ko da ga je Filipenko ocenjivo :lol: Veceras cu valjda definitivno da zavrsim transfer rok pa cu da javim koja su pojacanja stigla i dal ista valjaju.

Link to comment
Ja vec treci put pocinjem pripreme ispocetka, ne bi li uspeo da sastavim koliko toliko respektabilan tim, upravo da mi se ne bi desilo da dobijem pedalu na polusezoni. Rooster je ocajan, tek sad vidim kako je onom nesretnom Mek Djilasu. :ziga: su uradili ko da ga je Filipenko ocenjivo :lol:
Onda da promenimo pravila.
Link to comment

A sto?Zavrsih pripreme konacno. Doveo Molinu Rikelmea Formicu i jos neke manje poznate igrace. Na poslednjoj prijateljskoj mi se povrede :ziga: i Molina i posle toga naravno prsnem prvu u Premijeru od Njukasla kuci 0:1 :frust:

Edited by Tom Hagen
Link to comment

Evra otisao u Barsu, na free. Potraga za novim levim bekom se svela na Pocognoli-ja (bio mi na pozajmici od januara i pokazao se kao solidan) i preporuke skauta (Chivu, Monreal, Filipe-iz Atl.Madrida, Drenthe i Canella). Na kraju sam odlucio da dovedem Maxwell-a iz Barse za 2.2mil.funti i da ga rotiram sa Fabiom, od svih gore pomenutih Canella je bio najblizi, ali mi se nije davalo vise od 5-6mil.funti za backup beka.

Link to comment
Pravilo o save-u, npr.
Pa nema sejva, kad zabrljam prelazni rok ugasim ga i krenem sve ispocetkana stranu to sto u je u ovom celendzu jedino pravilo da :ziga: mora da igra.LM, do sada tri poraza zaredom u ligi i 1 pobeda od 2:1 protiv nekog nizerazrednog kluba u liga kupu, :ziga: i Mao povredjeni, Ocaj
Link to comment
  • 2 weeks later...

2020. uzeo 2 puta cl, super kup i svecku krunu, 1 govno kup, sva prvenstva naravno, odavno u kuci slavnih. :ziga: mi je pomocnik, robi trener, ranko stojic glavni skaut :D th_03182_ddd_122_495lo.jpg th_03185_fsf_122_155lo.jpgleo :Hail: zvanicno proglasen za 7. zvijezdinu zvijezdu bozanstvo medj navijacima th_03919_ffsdfdff_122_53lo.jpgth_03577_fddf_122_479lo.jpgnikad prezalio prodaju isaaca bazenu i sto ne mogu da smenim lukica i postavim :ziga:bio izbornik egipta 2 nedelje :D pa preuzeo ganu koju sam trenirao nesto jace od godine, da bi konacno preuzeo majku srbiju... neuspeh u kvalifikacijama za sp u brazilu, ali zato ubedljivo prvi u grupi za ep koje pocinje u italiji za koji dan... :)posle toga :ziga: gem

Edited by ΟΛΥ
Link to comment
Ja msm da ću krenem sa jorgandžijama™. Nekako mi cool deluje napad Aguero Forlan a i izazov je izleteti ispred Barse i Reala.
Neka me neko nauci kako da uploadujem screenshot, videces sta radi D.Forlan, clinical striker.. S.Aguero je utreniran da igra amc-a, jeste da sam u minusu 30m eura, ali zato je doveden Javier Pastore.. Afellay je dosao na free.. Inace igram sa trojicom amc-a i dvojicom mc-a, full backovi su mi najslabija karika tima..
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...