Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

moguche...  samo me zbunjuje sto su ove 2 stranice sto sam "lajkovala" medz mojim most recent likes.. i ovo nije prvi put..... isto se desilo sa nekom muzickom stranicom punom tresha..... 2-3 puta sam morala da je anlajkujem, a bez da sam je ikad like

Link to comment

Lajkujes nesto sto jesi pa onda taj neki promeni ime i svrhu strane ili je proda.

 

Mislim da stranice tj. web page ne moze da menja ime posle 100 fanova, bas iz tog razloga.

Ono sto moze je da neko napravi profil i prikupi prijatelje i onda se transformise u stranicu, sa novim imenom.

Zadrzava prijatelje koji onda postaju fanovi ali ne zadrzava slike i lajkove na njima ... samo ima fanove i profilnu sliku.

Link to comment

Ja sam pre neki dan otkrio da sam fan nekog indijskog Istoka Pavlovica. Kaze bavi se marketingom i ima pratioce i postovaoce iz celog sveta, a najveci uspeh mu je to sto je nabio toliko fanova za kratko vreme.  Ko zna na osnovu cega mi se on provukao.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ja sam pre neki dan otkrio da sam fan nekog indijskog Istoka Pavlovica. Kaze bavi se marketingom i ima pratioce i postovaoce iz celog sveta, a najveci uspeh mu je to sto je nabio toliko fanova za kratko vreme.  Ko zna na osnovu cega mi se on provukao.

ima softver za nabivanje lajkera. imas na jucubu demnostraciju.

i ja sam otkrivao svojevremeno da sam fan nekih cudesa za koje u zivotu nisam cuo.

Link to comment

opet su promenili izgled timelina, meni se upravo aktiviralo, slike su sada ogromne

 

 

i meni evo sada,slike su ogromne a linkovi mikro mali i nije pregledno..ic mi se ne svidja :( ali kao i svaka promena dok se ne navknem

Edited by ivy
Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...