Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

To bi trebalo da važi za chat. Kada ćaskaš samnom, a ja nisam za računarom, ti mi otkucaš poruku i ja kada dođem i vidim tu poruku onda tebe obavesti kada sam ja "video" tu poruku.Tako bi trebalo...Sent this post by using Tapatalk 2 and HTC phone

Link to comment

nije to nikakva opcija nego upravo ovo sto beholder kaze.isto ko sto u prozorcetu za chat vidis ono npr 'beholder is typing...' e tako ti se pokaze i kad je beholder tvoju poruku iscitao, kao seen at pa pise neko vreme.

Link to comment

pa kada posaljes message nemas opciju da vidis da li je osoba to videla pa te kulira ili se nije ni logovala na profil uopste..a to je ono sto me sada kopka..i osecam se kao da imam 16godina zbog togaedit-zaboga,nepismena

Edited by ivy
Link to comment

Ubi me ovo sranje sa promenom lokacije i obavestenjem na mejl da je u pitanju moja sigurnost i da se mozda neko ulogovao umesto mene. Kako se resava to uopste? Btw instalirao sam novu 3.5 verziju jer napokon ima opciju prebacivanja 30+mb na SD.

Link to comment
  • 1 month later...

jel tako lako provaliti u neciji nalog?bila deaktivirana 2 nedelje, pre dva dana se ulogovala, juce mi drug salje poruku i pitanje sto sam ga unfrinedovala. vidim, prema cifri da jos 2 fale, mislila sam sami se otkacili jer sam se deaktivirala, sad ne znam sta da mislim pogotovo sto u listi logovanja vidim da sam se kao logovala 17. sept, sa firefox-a. a nisam nijednom za vreme perioda deaktivacijeFB di müærdāFünkūlœ!

Link to comment

Ulogovah se nedavno sa pogresnim mailom, i odmah izadjoh ali oni su to izgleda automatski shvatili kao registraciju. :isuse:Od tad non stop šalju poruke, predlažu koga da dodam, morao sam da idem i deaktiviram taj novi nalog. Sad na pravom nalogu ne mogu da promenim mail jer kažu da je već u upotrebi.

Link to comment
koji si ti paranoik :lolol:
sto sam paranoik, ako se on nije sam od-frendovao a nisam ga(ih) ni ja, jedino da je neko usao i to uradio, iz zezanjai nisam se logovala toga datuma sto je naveden
Link to comment
  • 2 weeks later...

Hoce li meni neko objasniti zasto u ovom sugavom Fejsbuku, kada zelim da posaljem sliku u poruci, otprilike u 50% slucajeva louduje beskonacno? Pri tome istu sliku postavim na dodaj.rs za 10 sekundi?

Link to comment
У току је међународна недеља књиге. У оквиру прославе покренута је необавезна акција, а правила су: узми најближу књигу, отвори 52. страну и постави 5. реченицу као свој статус. Не спомињи наслов књиге. Постави и ова правила као део статуса. Прославимо недељу књиге!
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...