Jump to content
IGNORED

FACEBOOK


Milosh76

Recommended Posts

slazem se. kada bih napravio anketu od blizih ljudi [prijatelji, rodjaci, poznanici] vezano za ova pitanja, nasao bih isto ovo sto si napisao, tj. procenat bi bio vrlo blizu 100% ako ne i totalnih 100% - sada, kada razmislim i znam ko sve koristi fb. stavise, mislim smatram da je to vrlo vazna opcija.

 

ja bih se sigurno sam pozabavio ovim pitanjem, ali mi je bilo lakse da ovako, ovde postavim ovu temu. :)

Link to comment

Ja sam poodavno poisključivao sve živo i mrtvo za bilo koga osim za prijatelje. A ovo za lajkove me uvek kopkalo, šteta što ne može ništa da se uradi po tom pitanju. 

Link to comment

sta znaci kad u pm-u umesto svih ranijih poruka sagovornika pise ... 

 

This message is no longer available because it was identified as abusive or marked as spam.

 

u pitanju su i poruke od pre nekoliko godina... ako je sagovornik sada naprasno identifikovan kao spamer, kako to da fb sad cenzurise njegovu privatnu prepisku?! 

Link to comment

Ja sam poodavno poisključivao sve živo i mrtvo za bilo koga osim za prijatelje. A ovo za lajkove me uvek kopkalo, šteta što ne može ništa da se uradi po tom pitanju. 

pa da, steta ali sheepfucker.gif

Link to comment
  • 4 weeks later...

sta znaci kad u pm-u umesto svih ranijih poruka sagovornika pise ... 

 

This message is no longer available because it was identified as abusive or marked as spam.

 

u pitanju su i poruke od pre nekoliko godina... ako je sagovornik sada naprasno identifikovan kao spamer, kako to da fb sad cenzurise njegovu privatnu prepisku?! 

Drugar mi je skoro ostao bez fb naloga pa mi sad to pise umesto svih njegovih poruka.

Link to comment
  • 1 month later...

ima li jos neko problem da moze dodavati samo jednu po jednu sliku u album?

do pre 2-3 nedelje sam sa CTRL mogao da selektujem fotki koliko sam zeleo, a danas samo 5

Link to comment
  • 2 months later...
  • 5 weeks later...

sta se desava sa jebenim fb? nudi mi da pozovem na fb neke kontakte iz praistorije. npr broj telefona bivseg vlasnika stana u kom sam ziveo pre 5+ godina i ciji broj nemam nekoliko godina :blink: 

nisam primetio to do danas

Edited by pbg12345
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...