Jump to content
IGNORED

Anti Facebook pokret...


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 440
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Hella

    42

  • Indy

    26

  • korindjar

    25

  • Аврам Гојић

    19

dejli mejl je samo preneo info koji prenose i ozbiljniji mediji.evo jos jedna statistikica

The new research from Piper Jaffray, which focuses on the teen market, reports that 33 percent of 5,200 teens surveyed listed Facebook as their most important social network. Though that number is still good enough to make Facebook number one in the survey, the site has dropped 9 percentage points since the fall 2012 report, in which 42 percent of teens rated it their most important social network.
u citiranom tekstu ima i recenica sa prizvukom posmrtnih zvona. "Fejsbuk sada pokusava da ostane kul". ili si kul ili nisi, nema tu pokusavanja. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
fejsbuk vise nije kul i to mu je to.
ne znam za tebe, ali :kralj: nama :kralj: koji smo oduvek bili kul - fejsbuk nikada nije bio kul. ^_^
daily mail :lol:
povuci riječ, huljo neznabožačka. Edited by Hella
Link to comment
fejsbuk vise nije kul i to mu je to.
Ako ćemo pravo, i nije.Da li je do toga da su korisnici promenili ponašanje ili do načina na koji njihovi algoritmi tretiraju sadržaj, tajmlajn je sve više zatrpan vestima, slikama mačića i kučića, sumanutim člancima sa opskurnih sajtova... Na sve strane navlake da ljudi kliknu, pa onda aplikacije same šibaju postove...
Link to comment
ne znam za tebe, ali :kralj: nama :kralj: koji smo oduvek bili kul - fejsbuk nikada nije bio kul. ^_^
ja imam jedan nalog na lazno ime koji koristim samo za najneophodnije poslovne potrebe, tj. kad apsolutno moram da vidim neki profil. ne lajkujem nor i have ever liked. nisam serovao statuse, cak ne znam ni kako se to radi. ne snalazim se na stranici, ne mogu da nadjem nista. nikada nisam trazio stare poznanike po fejsbuku. sedim i cekam da prodje ta gnusna invazija privatnosti, a taj dan se izgleda nazire.sve u svemu, smatram se nosiocem antifejsbuk spomenice. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
[/size]ja imam jedan nalog na lazno ime koji koristim samo za najneophodnije poslovne potrebe, tj. kad apsolutno moram da vidim neki profil. ne lajkujem nor i have ever liked. nisam serovao statuse, cak ne znam ni kako se to radi. ne snalazim se na stranici, ne mogu da nadjem nista. nikada nisam trazio stare poznanike po fejsbuku. sedim i cekam da prodje ta gnusna invazija privatnosti, a taj dan se izgleda nazire.sve u svemu, smatram se nosiocem antifejsbuk spomenice.
+1, sve isto...
Link to comment

Ma zezamo se, meni se taj koncept nikada nije dopadao. Previše prikazivanja privatnosti, previše upliva drugih ljudi u moj život, previše mogućnosti da ljudi od kojih sam jedva utekao uspeju da me pronađu i nastave da dave...Jednostavno, nije to nikada bilo za mene...

Link to comment

Nama rasejanima dodje dosta korisno. Ima nas multiplo rasejanih da se ne da opisati.(Naravno da je to moguce i preko drugih platformi, mislim povezivanje, ali kad je vec neko tamo, onda je lakse otici tamo, nego ga vuci drugde).

Link to comment
Ali, u cemu je fora sa time? EDIT. Mislim na antifejsbuk spomenicu?
evo ovako:- ne zanima me da pratim sta moji prijatelji rade iz sata u sat- ne biram RL prijatelje medju ekstrovertnim ljudima- na fejsbuku se odvija neprestana i jako slozena borba za prestiz koja me uopste ne zanima- iz nacelnih razloga ne ucestvujem u javnim internet projektima koji od mene zahtevaju da odam svoj RL identitet - ne zelim da znam sta rade ljudi sa kojima se nisam video 10 godina, jer uglavnom postoji dobar razlog za to sto se nismo videli 10 godina- nervira me interfejs- ne volim nista sto je leprsavo i mladalacki- ne volim zloupotrebu reci "prijatelj"OK je argument za rasejane, ja se malo zezam za spomenicu, nego mi je fejsbuk jednostavno beskoristan. priznajem da drugima nije. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...