Jump to content
IGNORED

Istinska Krv


Filipenko

Recommended Posts

Nervira me i to što odjednom nema ljudi, svi su "nešto" (except for Jason Stakehouse, he's just a dumb ass).
Urekao si ga! :mad:Jos samo da se moze dobri detektiv Andy pretvoriti u nilskog konja i to je to!
Link to comment
  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    62

  • Ryan Franco

    35

  • copkillah

    32

  • MiddleClass

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

vidim da 4. sezona beleži rekorde gledanosti na forumu. suki postaje nadnaravno iritantna. živo me zanima kakve su ono vile-gnomovi koji je prisvajaju. bil se bacio u promet. to je kul.šerif i dalje hara.

Link to comment
  • 3 weeks later...

odgledao nove epizode, i ne mogu pohvatati sve kreature koje su se pojavile, više se ne zna ko koga... vampiri, vukodlaci, šejp-šifteri, panteri, vile, veštice... jesam nešto zaboravio? šta je sledeće?totalno su izgubili kompas, ako su ga ikad i imali. ipak, moram priznati da je u nedostatku boljih serija i ovo zabavno. (iako je na momente zaista neviđeno glupo)jel gleda još neko?det. Andy navučen na V je još jači lik nego inače, iako sam mislio da je to nemoguće. :lol:

Edited by mr@ki
Link to comment

gledam ja. pratim redovno. nije loše ali daleko je od prve i druge sezone kad sam baš uživao.

priča se previše razgranala i u tome je nevolja. vampiri okej. michele forbes veštica isto okej. shapeshifter - može. vukodlaci malo lejm ali ajde i to. mislim, koji će ti vukodlaci kad imaš shapeshiftere. e daj onda i panterodlake! pa jebote, otkud panteri u luizijani? mislim, stvarno ne znam. na sve to zapakuj mi i malo glupavih vila iz lalalenda, koje su u stvari drogirani goblini i ne znam više šta gledam. vešca geja i opasne vikanke sigurno ne, iako su zanimljiviji od incestoidnih pantera. i još familija shapeshitera. pa i ovaj jedan je više nego dovoljan, 100 mu gromova!

ali okej, sapunica sa čudesnim bićima. gledam i dalje. i ribe su dobre. sve osim vedette lim. ona je saavršena. najveće mana 4. sezone je što se pojavljuje dve ipo sekunde ukupno.a anjveći plus je što je šerif nikad frekventniji. najjači lik. nema dvojbe.

Link to comment
  • 2 weeks later...
poslednja epizoda odlična. dobra i ova indijka shapeshifterka. šerif na dejtu - prajsles.
Kad pre kraj sezone?Pa koliko bilo? Edited by Glas RazumaN
Link to comment
  • 3 weeks later...

de si midlklase, brate vampirski!ova epizoda od nedelje je pomerila granice onom scenom na kraju sa bazukom na gotovs. :Hail::isuse:šerif i teri - ko ne zaplače, nije čovek.

Link to comment
šerif i teri - ko ne zaplače, nije čovek.
serif i teri - ko ne ume da puca, drogira se i propada.drago mi je sto prate sablon. opet ce dzejson morati da spasava sve. i gde su mu oni panteri? oni su kanda zaboravili na njega... ima razularena deca dzejsonova, pola redneck - pola panter, da prave nered po selu u sledecoj sezoni. baba vestica marnie je baba son pena u the tree of life.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...