Jump to content
IGNORED

Istinska Krv


Filipenko

Recommended Posts

  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    62

  • Ryan Franco

    35

  • copkillah

    32

  • MiddleClass

    20

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakva sad druga, zar ne treba prva da se pojavi? :unsure:
Prva se pojavila. Druga je isla na HBOGO kao live stream (slicno kao 7. epizoda GOT), a jos je nisam pronasao.
Link to comment

nije loše, može i bolje. najzanimljivija mi je tara i njeno novo društvo. :wub: a i semova ekipa. od bila nismo drugo ni očekivali. oni gargojli iz la-la-landa su treš.

Link to comment
u posljednjem momentu pred gledanje nove epizode sam se sjetila da nisam odgledala sam kraj prosle sezone :D
Ima i gore. Moj ortak odgledao Six Feet Under posle treće odmah petu sezonu i onda tek skontao da je propustio četvrtu. :frust:
Link to comment

odgledao i drugu. bolje od prve. zaplet deluje interesantnije nego u prošloj sezoni. bil kompton u londonu - presmešno.nakon svih ovih epizoda mogu da se saglasim da je Chris-Bauer.jpgapsolutno najjači lik.

Link to comment
odgledao i drugu. bolje od prve. zaplet deluje interesantnije nego u prošloj sezoni. bil kompton u londonu - presmešno.nakon svih ovih epizoda mogu da se saglasim da je Chris-Bauer.jpgapsolutno najjači lik.
On je najveci car. Mada mi je prva epizoda bezveze...
Link to comment

skoro poceh da pratim ovu seriju, pa nisam skontao - kako to da je ona Suki sisala Bilovu krv iz vene i tek se jedared pomazila po medjunozju, a brat joj gucnuo tek epruveticu V krvi i oce da svisne?

Link to comment

V je supermedikament. Ona je bila na samrti pa je zato samo oživela. Bratu joj ništa ne fali, pa preteralo tamo gde V obično deluje.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...