Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Istinska Krv

Featured Replies

Ako je neko pronasao web rip druge epizode, nek' javi.
Kakva sad druga, zar ne treba prva da se pojavi? :unsure:
  • Replies 428
  • Views 41.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

Upravo gledam prvu... Posle GOT, nishta vishe nije isto... kralj.gif

Kakva sad druga, zar ne treba prva da se pojavi? :unsure:
Prva se pojavila. Druga je isla na HBOGO kao live stream (slicno kao 7. epizoda GOT), a jos je nisam pronasao.

nije loše, može i bolje. najzanimljivija mi je tara i njeno novo društvo. :wub: a i semova ekipa. od bila nismo drugo ni očekivali. oni gargojli iz la-la-landa su treš.

u posljednjem momentu pred gledanje nove epizode sam se sjetila da nisam odgledala sam kraj prosle sezone :D

u posljednjem momentu pred gledanje nove epizode sam se sjetila da nisam odgledala sam kraj prosle sezone :D
Ima i gore. Moj ortak odgledao Six Feet Under posle treće odmah petu sezonu i onda tek skontao da je propustio četvrtu. :frust:

odgledao i drugu. bolje od prve. zaplet deluje interesantnije nego u prošloj sezoni. bil kompton u londonu - presmešno.nakon svih ovih epizoda mogu da se saglasim da je Chris-Bauer.jpgapsolutno najjači lik.

Dajte prevod!!!

za drugu nema prevoda ali nije ti ni potreban jer sam siguran da si onomad u cvu upisao da odlično govoriš engleski. :P

A za prvu? Govorim ja odlicno engleski al ne cujem dobro pa zato ne mogu da gledam bez prevoda. Gde ima za prvu?

na addic7ed.com imaš sve što ti treba

Fala :)

odgledao i drugu. bolje od prve. zaplet deluje interesantnije nego u prošloj sezoni. bil kompton u londonu - presmešno.nakon svih ovih epizoda mogu da se saglasim da je Chris-Bauer.jpgapsolutno najjači lik.
On je najveci car. Mada mi je prva epizoda bezveze...

skoro poceh da pratim ovu seriju, pa nisam skontao - kako to da je ona Suki sisala Bilovu krv iz vene i tek se jedared pomazila po medjunozju, a brat joj gucnuo tek epruveticu V krvi i oce da svisne?

V je supermedikament. Ona je bila na samrti pa je zato samo oživela. Bratu joj ništa ne fali, pa preteralo tamo gde V obično deluje.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.