Jump to content
IGNORED

Plivanje


Lutador

Recommended Posts

PAZNJA!!! PAZNJA!!!25. maj je upravo izgubio AAA rejting. Promenjeni su termini za rekreativce (tj. nas boraniju). Ovo su novi:radni dan:6:30 - 8:00 (300 dindzi)16:00 - 17:00 (150)22:30 - 23:30 (150)vikend:13:00 -15:00 (300)22:30 - 23:30 (150)

Link to comment
PAZNJA!!! PAZNJA!!!25. maj je upravo izgubio AAA rejting. Promenjeni su termini za rekreativce (tj. nas boraniju).
ne znam da l sam ikad videla kretenskiji raspored za gradjane. ko to moze da stigne. dobro da nisu napisali od ponoci do pola dva ujutru jeboimpasoca. izborna je godina. vreme je da se dize kuka i motika. uopste me nece mrzeti. al sto sam se isplivala danas u moru :wub:
Link to comment

jedna sava mora biti preplivanavodostaj - u opadanju, nema skutera, 5-6 ljudi na celoj plazi, u vodi se naziru 2-3 glavepolazak u 4pm ispred kajakaskog kluba val, dolazak na gejačku stranu za 20ak minuta, povratak odmah, stizanje na konjaru oko 4:45 ;)

Link to comment
jedna sava mora biti preplivanavodostaj - u opadanju, nema skutera, 5-6 ljudi na celoj plazi, u vodi se naziru 2-3 glavepolazak u 4pm ispred kajakaskog kluba val, dolazak na gejačku stranu za 20ak minuta, povratak odmah, stizanje na konjaru oko 4:45 ;)
blago tebi kad imaš potočić koji je preplivljiv za 20min :)
Link to comment
blago tebi kad imaš potočić koji je preplivljiv za 20min :)
procena. videcemo danas,nikad nisam merila vreme.moram da te pitam za jednu plazu pescanu na dunavu. prekoputa je ada a mislim da je bas futog skroz preko dunava. nalazi se odmah uz obalu kraj nekog restorana sfrj stajlish. nacicu sliku kad dodjem kuci
Link to comment
procena. videcemo danas,nikad nisam merila vreme.moram da te pitam za jednu plazu pescanu na dunavu. prekoputa je ada a mislim da je bas futog skroz preko dunava. nalazi se odmah uz obalu kraj nekog restorana sfrj stajlish. nacicu sliku kad dodjem kuci
rekla bih da je možda Beočinska plaža?ali i slika je dobrodošla Edited by ivy
Link to comment
6:30 - 8:00 (300 dindzi)16:00 - 17:00 (150)22:30 - 23:30 (150)
Žasu. A ja hteo sledeće nedelje posle posla da idem do 25og.Onda mi ne gine zatvoreni Taš. Mada, možda odem i na Adu.
Link to comment

Ako hoces da plivas toplo preporucujem zaobilazenje dnevnih termina po bazenima. Idi na adu.@Darling: sam se ti nasladjuj <_< Slacu ja slike sa indijskog okeana pa ces da vidis sta je patnja.

Link to comment
blago tebi kad imaš potočić koji je preplivljiv za 20min :)
prema stoperici zliglija trebalo je 10 minuta do tamo i malo vise do nazad jer se plivalo dosta uzvodno posto je struja u tom delu plaze mnogo jaca.prijavljujem kukavicluk zg-a kojem ni dusek spajdermena nije bio dovoljna siguracija <_< a sta i ocekivati od coveka koji juce od tolikog raskosa primeti na meni samo dve modrice-tacke na butini <_<
Link to comment

veštačka je,pa je valjda toliku napravili,ne bih znala..ja nikad nisam bila tu,ne svidja mi se nema prirodnog hlada i potpuna je gužva...ima malo pored nizvodno lepše mesto

Link to comment
veštačka je,pa je valjda toliku napravili,ne bih znala..ja nikad nisam bila tu,ne svidja mi se nema prirodnog hlada i potpuna je gužva...ima malo pored nizvodno lepše mesto
tnks za detalje. ja sam bila tada u maju pa nije bilo nikoga, mogu zamisliti kako je u spicu leta ako kazes da je bas posecena..
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...