Jump to content
IGNORED

Plivanje


Lutador

Recommended Posts

...to jos malo moz da pociva na voluntarizmu i altruizmu, ako se naostrim i savladam znanje, ima i vama s foruma da pocnem da naplacujem obuku. razmisljam o 200 eura, posto se znamo :lol:eotena cu poducavati za dz, posto ako ovako nastavi u samoci, zaboravice da pliva i ovo malo sto zna. ;)
Pa ako si savladala dobro taj okret onda si na dobrom putu. Mislim ja kao stručnjak koji je odgledao DVD dvocifren broj puta. Ako se ne povrediš šteta je odustati na pola pogotovo ako je napredak primetan.Za ovo besplatno, iako je šala, dobro bi došlo da smo u istom gradu i da imam vremena i volje i da taj grad nije Beograd sa svojim prenapučenim bazenima. Nije više ni Subotica bolja što se gužve tiče tako da ćeš se ovaj put izgleda provući sa olako obećanom pomoći ;) Takeshi ima dobru poentu, teško je raditi ove vežbe a i plivati pravilno kraul ako stalno moraš dizati glavu da se ne sudariš sa nekim. Čim si digao glavu telo tone i odu i brzina i lepota dođavola. Dobro plivanje kao pevanje - nije za svakoga :) Edited by eoten
Link to comment
(budi srecan sto jos nisam pocela da pricam istinite price sa bazena o posetiocima s otvorenim ranama, ciravim bubuljicama, infekcijama, prljavim gacama, masnim kosama, pozutelim zavojima, raspalim hanzaplastima i ljudima koji bez obzira na sve jednostavno smrde. svi oni plivaju odmah tu, pored nas)
pa sta nam sad fali? a bas smo se lepo druzili na poslednjem forumskom okupljanju na bazenu....
Link to comment

bio juce do jakova gde ima dva bazena. nadao sam se da je opustena atmosfera i da nece biti guzve, kad ono milion ljudi, a vruce kao u paklu. jel postoji neki bazen u beogradu gde nije guzva kao u budvi?

Link to comment

overila otvoreni 25. maj. ne znam sta da kazem. nije sve gotovo pa se ide kroz zatvoreni bazen koji sad ne radi, izbacili me iz njega. ne radi. sto ne radi? zato sto radi otvoreni, do kraja sezone vam nece raditi zatvoreni zato sto ima otvoreni. aha, a sutra? sto sutra? pa sutra je dvadeset stepeni. :blink: ne znam. lepo je napolju, lepi su bazeni, ali ti ljudi... previse ih je, skacu po glavi, plivaju kako ko kuda zeli, strokavi su, glasni, stalno se nesto zale i tako. plaza. ali lepo je. :(

Link to comment
imas info za kurs u bdpst?
Sorry ali nemam. Pre 4 ili 5 godina bio je neki coach koji je putovao između pešte, beča i čini mi se ciriha. Našao sam ga na international worskhop delu sajta. Ako se opet neko pojavi u ovim krajevima biće tamo upisan.
Link to comment
overila otvoreni 25. maj. ne znam sta da kazem. nije sve gotovo pa se ide kroz zatvoreni bazen koji sad ne radi, izbacili me iz njega. ne radi. sto ne radi? zato sto radi otvoreni, do kraja sezone vam nece raditi zatvoreni zato sto ima otvoreni. aha, a sutra? sto sutra? pa sutra je dvadeset stepeni. :blink: ne znam. lepo je napolju, lepi su bazeni, ali ti ljudi... previse ih je, skacu po glavi, plivaju kako ko kuda zeli, strokavi su, glasni, stalno se nesto zale i tako. plaza. ali lepo je. :(
Ostaje vam samo da dodjete kod Shanjana na nocni termin :naughty: Kad se oporavim ofkors...
Link to comment
overila otvoreni 25. maj. ne znam sta da kazem. nije sve gotovo pa se ide kroz zatvoreni bazen koji sad ne radi, izbacili me iz njega. ne radi. sto ne radi? zato sto radi otvoreni, do kraja sezone vam nece raditi zatvoreni zato sto ima otvoreni. aha, a sutra? sto sutra? pa sutra je dvadeset stepeni. :blink: ne znam. lepo je napolju, lepi su bazeni, ali ti ljudi... previse ih je, skacu po glavi, plivaju kako ko kuda zeli, strokavi su, glasni, stalno se nesto zale i tako. plaza. ali lepo je. :(
moraćeš iskopaš i ozidaš sebi bazen, nema druge
Link to comment
koliko ima metara kada se preplivava jezero, tamo i nazad? recimo negde kod sanseta?
evo sta kaze sajt o dimenzijama:
Savsko jezero, koje je dugo 4,2 kilometra i prosečno široko 200 metara, sa dubinom izmedju četiri i šest metara...
Link to comment

O bog te mazo kakva najezda tashana na 25. maj :o Veceras duplo vise ljudi nego inace, ubedljiva vecina cuci s strane il se brcka glumeci bove sa svojim zaljubljenim parom, deca uce da plivaju, vise ljudi pliva po sirini nego duzini... jebote u sta se pretvori za samo 3 dana mog odsustva.Nadam se da je ovo samo prolazna faza. Darling razglasi malo one tvoje clanke o stetnosti bazena. Nisu mogli bar mesec dana da sacekaju da odem nazad u izbeglistvo :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...