Jump to content
IGNORED

Abortus


tkd7334

Recommended Posts

Možeš to posmatrati i ovako: žena se smara samo devet meseci duže od muža.
Nece da moze.Muz/decko/ljubavnik ne dozivljava trudove ni ostale bolove vezane za trudnocu.Zena dozivljava.@ Teja-glede Poljske-sad kad je Platforma dosla na vlast, nadam se da ce se to uskoro promeniti.
Link to comment
  • Replies 595
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    59

  • fonTelefon

    26

  • denise

    25

  • Mr.Smith

    24

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nece da moze.Muz/decko/ljubavnik ne dozivljava trudove ni ostale bolove vezane za trudnocu.Zena dozivljava.@ Teja-glede Poljske-sad kad je Platforma dosla na vlast, nadam se da ce se to uskoro promeniti.
Jedino ako Platforma dođe na vlast u Vatikanu.
Link to comment
Ma znam, ali samo sam pitao da li to sto je izgubio vlast znaci i ponovno uvodjenje abortusa.
Ne, zato što je legislativa glede abortusa na snazi još od 1993. godine, i Poljaci se njome jako diče, u skladu sa onim "Čega se pametan stidi..."
Link to comment

a vidis Vasudeva, ja bih se sa tvojim rezonima ovde uvek slozilatacno, i muskarcu i zeni se menja zivot i tacno ne bi onda mogao da das otkaz i sve mi se svidelo sto si napisaosamo ne volim da mi neko ogranicava pravo na abortus onda kada nisam spremna da rodimnema potrebe da se ljutis

Link to comment

i ja mislim da je bilo neprimereno, ali u principu uvek pustim malo da vidim da li ce ljudi da se zakrve ili da iskuliraju i nastave sa diskusijom. cesce ispadne dobro nego sto bude potrebna intervencija.ipak, sama opaska definitivno odvlaci diskusiju od teme i usmerava je na diskutante, sto je u krajnjoj liniji dozlaboga dosadno.

Link to comment
a vidis Vasudeva, ja bih se sa tvojim rezonima ovde uvek slozilatacno, i muskarcu i zeni se menja zivot i tacno ne bi onda mogao da das otkaz i sve mi se svidelo sto si napisaosamo ne volim da mi neko ogranicava pravo na abortus onda kada nisam spremna da rodimnema potrebe da se ljutis
Ne, ne ljutim se, samo mi pomisao na rađanje krompira kroz organčić izaziva neopisivi užas :lol: šalu na stranu, tvoja replika je tada bila na mestu, ali dalje šegačenje sa time mi je pomalo...nekako, šta ja znam.I da, pravo na abortus za mene je apsolutno. Drugo je pitanje da li je abortus baš uvek etički ispravan, ali mislim da nijedan zakon i propis, pisan, nepisan, verski, nevernički, ne bi smeo da ulazi u koliziju sa tom odlukom.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...