Jump to content
IGNORED

Abortus


tkd7334

Recommended Posts

  • Replies 595
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Indy

    59

  • fonTelefon

    26

  • denise

    25

  • Mr.Smith

    24

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pokusavam da ispitam stvar pre nego sto zalepim etiketu (tzv. tezu). Mislim, za promenu.Za promenu da prvo malo popricamo pa da donesemo zakljucak, umesto da donesemo zakljucak koji cemo da pokusamo kasnije da odbranimo svim raspolozivim sredstvima.

Link to comment
Abortusima ( onako 32 x za zivot jedne zene), pri cemu su abortusi pre 70-80 godinabili stvarno surovi ( vreteno ili slican predmet).
To sam i pretpostavio. Imao u vidu kod svakog mog posta na ovom topiku.
A kako se u tvom zavicaju (danas) ostaje kod dva deteta? Ili nijednog?Lep pozdrav
U Gepratovoj je malo drukčije. Malo. U mom slučaju, pilule dok se žena i ja nismo saglasili da je vreme za decu. Posle toga raznorazne varijante. Pilule stvaraju hormonske poremećaj. Bez pobačaja. Sada je ta tema bespredmetna, sem za forum.Sve najbolje, Teja. Edited by djordje geprat
Link to comment
To sam i prepostavio. Imao u vidu kod svakog mog posta na ovom topiku.U Gepratovoj je malo drukčije. Malo. U mom slučaju, pilule dok se žena i ja nismo saglasili da je vreme za decu. Posle toga raznorazne varijante. Pilule stvaraju hormonske poremećaj. Bez pobačaja. Sada je ta tema bespredmetna, sem za forum.Sve najbolje, Teja.
Pilule i jesu jako zayebana stvar. Vec godinama, ako ne i decenijama lome se kopljaoko tih antibebi pilula.Nisam bre mislila da nesto licno pishesh, vishe sam hipoteticki pitala wink.gif Lep pozdrav
Link to comment
Pilule i jesu jako zayebana stvar. Vec godinama, ako ne i decenijama lome se kopljaoko tih antibebi pilula.
Bogu fala da je neko drugi to kazo.Ja imam utisak da se ovde pola foruma kljuka pilulama (a druga polovina donosi casu vode).
Link to comment
Da li bi neko mogao da mi kaze, ovako neukoj, ako se izbace kontraceptivne tablete, o kojem to nenadjebivom metodu kontracepcije mi ovde govorimo?
Nista nije 100% failproof. Kondomi pucaju, spirala izdaje, pilula se ponekad ne uzima redovno, itd.Ali verovatnoca da dve metode istovremenu zakazhu je daleko manja nego da jedna metoda zakazhe, zar ne?To je jedan od razloga da oboje koriste neki metod kontracepcije. Drugi razlog je da ti kao individua snosish posledice svojih postupaka. Ako neces decu, koristi kontracepciju koju ti, kao osoba mushkog ili zhenskog roda mozhesh da koristish i koja ti optimalno odgovara. Ne oslanjaj se na partnerovu kontracepciju, jer, well, shit happens.A shto se zhenskog kondoma tiche, si videla ovo:http://www.avert.org/femcond.htm
Link to comment
Ako shvatas da mrzim muskarce to znaci da si se prepoznao u opisanoj grupi. Ne znam da li si od onih sto citaju novine dok zenka crkava od posla ili od onih sto ubodu pa odu. Bilo kako bilo, znam za sigurno da postoje muskarci koji se ne osecaju pogodjenim onime sto pisem i to je zato sto znaju da ne pisem o njima.
Tvoja iskustva sa muskarcima nemoj da prenosis na meine.Na svu strecu nesto tako kao sto si ti nisam ima prilike da upoznam u zivotu. Nadam se da necu.
Imala koga ili sta?(Pre nego sto napravis jos vecu kokosku od sebe, prosetaj malo po forumu da se informises...)
Samo kokoska ne moze da razume recenicu ako je izostavljen zarez.Izvini sto sam izeo ime slepa_koka jer to pripada tebi.
Nisu sve metode za svaku zenu...One koje ne mogu da koriste pilule (zato sam izbacila pilule) mogu se... najesti jabuka.Prijateljica (babica) mi pricala kako je jedno 5 puta zatrudnela sa spiralom... (abourtirala svih 5 puta... skandal...)Penusavci su joke...Kondomi se stavljaju na musku spravu, tako da - zaboravi...Sta ima jos...
Ma nemojte kasti! Kada dotera do deset mozda ce shvatiti da nesto tu ne stima.Obicno je dovoljno da te dva puto zajebu.Priznaj da si ovo izmislila, ili to nije bila spirala nego Spira.Kada smo vec kod spirala evo ti jedan tip.( tj pokusaj da te nesto naucim)Postoji spirala koja ima u sebi i nesto hormona i menja se na 5 godina. Znaci u tvom zivotu ti ne trebaju ne vise od 6.Zastita je 100%. Gotovo da ne postoje zene koje je ne podnose. Jeste da je malo skuplja,ali kako je kolateralna korist izostajanje menstrualnog krvarenja to ti se vrati jer ne moras da trosis uloske sa krilcima ili cepove.I jos jedna kolateralna korist : ti si READY 24 casa 365 dana u godini. Aj ziveli. Edited by slepa_koka
Link to comment

Interesantno je koliko su ljudi nesvesni sta znaci uzimati hormone, obaska od onih koje nase telo samo resi da proizvede.Pri cemu se ne radi o hormonskoj bolesti da isti manjkaju, nego, eto?

Link to comment

mod interventionisto kao i na temi o maltretiranju u ustanovama za mentalno obolele: dosta s tim ad hominem napadima <_<ideja je da se diskutuje tema, a ne korisnici. apsolutno nikom nista ne znaci sto korisnik X misli da je korisnik Y debil (il vec, po izboru). a onima koji otvore temu mnogo znaci sta i X i Y misle o abortusu, posebno ako se ne slazu. tema je sama po sebi minsko polje pipavih i bolnih mesta. normalno je da je svima stalo do svoje pozicije. ali braaate, ako mislite da je sagovornik kokosna, povucite se iz razgovora ili razgovarajte s drugim forumasima.

Link to comment

Izvini, betty, ako mozes nesto da razjasnis, nisam ukapirala. Problem je ovde nazivanje kokoskom nekoga ko se zove ?slepa_koka? dok, u isto vreme, post iznad mojeg je sasvim OK?Izvinjavam se za ?kokoska? bez obzira sta ce tvoj odgvor da bude.

Link to comment
Izvini, betty, ako mozes nesto da razjasnis, nisam ukapirala. Problem je ovde nazivanje kokoskom nekoga ko se zove ?slepa_koka? dok, u isto vreme, post iznad mojeg je sasvim OK?Izvinjavam se za ?kokoska? bez obzira sta ce tvoj odgvor da bude.
Izvinjavam se i vrlo mi te je zao.Za srecu je ipak potrebno dvoje, zelim ti da nadjes coveka koji ce biti uvek sa tobom. "Wenn wir einen Menschen hassen, so hassen wir in seinem Bild was in uns selber sitzt." Hermann Hesse Edited by slepa_koka
Link to comment

Ubih se trazeci po netu, a na temu je pa da pitam: ima li neko onu pravoslavnu pesmicu o abortusu koja visi okacena kod svakog drzavnog ginekologa (o majci i semenu)?btw. "ZA", ili "sredina" (whatever). Stvar izbora i iz ostalih navedenih razloga, ali ko abortira 5 i vise puta njoj treba oduzeti matericu a ne pravo na abortus.

Link to comment
Izvini, betty, ako mozes nesto da razjasnis, nisam ukapirala. Problem je ovde nazivanje kokoskom nekoga ko se zove ?slepa_koka? dok, u isto vreme, post iznad mojeg je sasvim OK?Izvinjavam se za ?kokoska? bez obzira sta ce tvoj odgvor da bude.
ne, post iznad tvog i nekoliko prethodnih su problematicni. tvoj post je reakcija koju bih radije da si odradila u sebi a na forumu ignorisala. postovi slepe_koke su prepuni ad hominem napada usmerenih ka tebi. a mene i kao diskutanta boli uvo za bilo cija nagadjanja da li neko drugi ima dece i tome slicno (a jos i pogresno) i da li je nekom tamo nicku osobe iza tvog nicka nesto kao zao <_<, a kao modu mi smeta jer je kontraproduktivno i nije cilj da diskusija bude o tebi nego o temi. a slepa_koka je tebe prva nazvala kokoskom, otud i pojam u mom interventnom postu. a moj je dosao samo u momentu kad sam procitala temu. dug dan bese juce, izvinjavam se na konfuznosti.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...