Jump to content
IGNORED

Automobili na elektricni pogon


hazard

Recommended Posts

Jel ima ikoja, ijedna 100% EV firma igdje koja interijer, a napose driver interface, dizajnira i posloži na praktičan način, a ne na način koji mora zadovoljiti ukus Denisa Villaineuva?

Link to comment
1 hour ago, Roger Sanchez said:

Jel ima ikoja, ijedna 100% EV firma igdje koja interijer, a napose driver interface, dizajnira i posloži na praktičan način, a ne na način koji mora zadovoljiti ukus Denisa Villaineuva?

Jos uvek Koreanci koliko toliko vode racuna o ergonomiji, Genesis, Hyundai, KIA.

Link to comment

Blah, nista novo - preterano ubrzo se uvode, nema gde da se pune, baterije teske, punjenje dugo... a ekonomije u recesiji pa se i povlaci pomoc drzave za kupovinu. Na kraju Tojota, kao i uvek, najpametnija, ima da pokida sa ovim hibridima. 

  • +1 2
Link to comment
40 minutes ago, Shan Jan said:

Na kraju Tojota, kao i uvek, najpametnija, kida sa ovim hibridima. 

 

+1

 

Spoiler

Screenshot_2024-04-05-21-55-45-456_com.android.chrome.thumb.jpg.55c0889bbd1e96f363249ca315ccff33.jpg

 

Link to comment

To je samo pitanje razvitka tehnologije punjača, baterija it's.

Hibridi su odlično prelazno rješenje ali električni su budućnost.

Link to comment

ja ne znam više šta radim ovde, dođe mi da tražim od skrnave moderacije da bukvalno skoro sve što pišete prebacuje na wtf topic

  • Tužno 1
Link to comment

Pa da, buducnost. Dobar primer je solarna energija. Postojao je decenijama push da se podrzava razvoj ali masovna primena je krenula tek kad je postala kolko-tolko isplativa. EU i gomila druih zele na precac da uvedu EV a nisu jos napravili infrastrukturu da to podrze a i tehnologija nije jos spremna da zameni obicne automobile (preteske baterije koje se dugo pune). U tom smislu hibridi i jesu odlicno prelazno resenje koje takodje gura i razvoj. 

 

No, ja bih sve to zamenio public transportom :D 

  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
2 hours ago, Čutura said:

nema veze

 

Ako krećeš od stava da globalnom zagrevanju mi ljudi doprinosimo malo do nikako, elektrifikacija automobila (i svega ostalog) ima smisla ako gledaš sa strane da se izmeštaju izduvni gasovi iz gradova i naselja. 

  • Hvala 1
Link to comment

Mreža punjača će se razviti, punjenje će biti brže, sve će se to dogoditi mnogi brže nego što se misli.

Tesle sa dometom od 700-800km su već tu..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...