Jump to content
IGNORED

stednja


nexus13

Recommended Posts

alpha je trebalo pre par meseci da se spoji sa nbg (ako se ne varam).the propast se ocekuje za oko 6 meseci ali to ne bi trebalo da se tice stednje gradjana.
hocesh da kazesh sa nbg, tj vojvodjanskom? sta to znachi za nas vojvodjane? osim da smo svi grci ^_^
Link to comment
hocesh da kazesh sa nbg, tj vojvodjanskom? sta to znachi za nas vojvodjane? osim da smo svi grci ^_^
Za klijente ništa... Za obične radnike, u obe banke, strepnju od odkaza...Za nas u IT-ju gomilu posla i prekovremenog ostajanja da bi dva nefunkcionalna sistema povezali u samo jedan nefunkcionalan...Ako NBS odobri spajanje i ovde, naravno...Toliko... :)
Link to comment
Za klijente ništa... Za obične radnike, u obe banke, strepnju od odkaza...Za nas u IT-ju gomilu posla i prekovremenog ostajanja da bi dva nefunkcionalna sistema povezali u samo jedan nefunkcionalan...Ako NBS odobri spajanje i ovde, naravno...Toliko... :)
znam, ali vojvodjansku su, koliko kapiram, vec oplevili od radnika u neka 2 kruga, od proshle jeseni naovamo... sta je ideja, 1 shalterusha koja radi u 4 banke po 2 sata? 4 bankomata koji rade po 2 sata ^_^a klijentima bar nelagodno...
Link to comment
znam, ali vojvodjansku su, koliko kapiram, vec oplevili od radnika u neka 2 kruga, od proshle jeseni naovamo... sta je ideja, 1 shalterusha koja radi u 4 banke
OFFBiće još jedna runda krajem godine... :(A o ideji ne bih javno... Ako te stvarno, iz nekog razloga zanima, PM...OFF OFF
Link to comment
Što se Vojvođanske tiče, jesu...
pitao sam za alpha....nego sad gledam kamate na dinarsku stednju, to je i dalje visokohttp://www.kamatica.com/stanovnistvo-dinarska-stednjaNLB (kuj su ti?) daje 11.75% na mesecno orocenjes obzirom na izbornu godinu, nije se nadati divljanju sa padom vrednosti dinara, mozda je ovo trenutak da se bude smarty:)
Link to comment
NLB (kuj su ti?) daje 11.75% na mesecno orocenje
Спазио сам их на главном сокаку (у локалу где је некад била банка, па самоуслуга, па опет банка). Судећи по логотрипу, н Љубљанска банка. Додато Н, дакле Немампојмакаква Лубланска Банка (није Љ него Л, видео лично).
Link to comment
Спазио сам их на главном сокаку (у локалу где је некад била банка, па самоуслуга, па опет банка). Судећи по логотрипу, н Љубљанска банка. Додато Н, дакле Немампојмакаква Лубланска Банка (није Љ него Л, видео лично).
Немампојмакаква=NovaDa bi se otresli dugova, ako se dobro sećam...
Link to comment
OFFBiće još jedna runda krajem godine... :(A o ideji ne bih javno... Ako te stvarno, iz nekog razloga zanima, PM...OFF OFF
me ne zanima me bash bash, al vidim da ima i novog mladog sveta, onda mi nije jasno, otpushtaju stare, a primaju nove, pa vidim i obuchavaju nove, sve i onako fin svet. al banka ko samousluga, naviknesh se na zene za 15 godina. pa mi bezveze :(
Link to comment

Ako pođemo od toga da su banke sigurne (do 50K garantuje država, sad drugo je pitanje da li je država sigurna)a i rok na koji ulažeš je kratak, jedini kriterijum je kamata. U obe banke ti izračunaju kamatu koju bi dobio na kraju pa vidiš šta je veće...naravno i pitanje je da li imaš dinare ili evre (ili oba ako si tzar) zbog konverzije, ali to je u menjačnicama sitan gubitak...Ove kamate su baš lepe, pogotovu ova Alphina. Njihova mesečna je viša nego kod nekih banaka godišnja :blink: Ne znam kome će oni to plasirati...ova za dinare ok, kad ih uvek možeš uvaljati državi po višoj stopi. Btw NLB odlazi odavde ne znam kad al sigurno ne za mesec dana, prošlo je vreme Dinkićevih stosstruppena.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...