Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

1 minute ago, nisam ja said:

Ma loži vas darling. Cepa čvarke I leba vruća, tastatura joj ima 20% masti a ne gujsca. 

:laugh:

I ja je samo citam na kylinarstvu i mislim kako to kako to

@darling

Nznm merim se sestarom kohi je kostao na aliju 1$ 

I moze se ustinuti dosta tu , sto je bzvze ipak, takva mi distribucija sala a tu se meri

Link to comment
4 minutes ago, nisam ja said:

Ma loži vas darling. Cepa čvarke I leba vruća, tastatura joj ima 20% masti a ne gujsca. 

 

:laugh:

 

svejedno, motivacija brale 

Edited by mustang
Link to comment

:laugh:

 

ma gde lozim, vidis da se masovno loze na masnije zene. radim protiv svoje koristi :D

to na kulinarstvu, prati me eho starih vremena. sad forsiram rikotu i ovsene. primeti odu krastavcu :D

 

invizibl, ne mozes sama izmeriti, kako se ustines i namestit sestar jednom rukom, nemoguce. treba neko da te izmeri ko to ume da radi, a to sama sebe sto radis nek ti bude pokazatelj trenda, i to nepouzdan.

Edited by darling
Link to comment

jedva sam prezivela danas. a nije uopste bio intezivan trening. prepusila sam sinoc, na nos su mi izlazile. 

 

odusevljena sam nekim stvarima. na primer koliko mozes, bez da se nesto fizicki pomucis, onesposobis ili usporis protivnika. i bas volim jednog instruktora, ne brza, koriguje, i dok ne uradim kako treba ne ostavlja me na miru. 

 

 

Link to comment

uspela dva skleka :laugh:

ostali su uradili po 5 (zene)  i 10 (muski)

 

a pre 10godina sam mogla 10sklekova bez ikakvih problema. ne razumem. al tada ne bih mogla da setam po min 5km ko danas i to bez da se pomucim. osetim umor, napor tek mozda posle 10km hodanja ali nemam upalu misica. jako sam fizicki slaba u smislu snage ali sam zato izdrzljivija nego pre. 

 

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Nisam probao, ali vidim da, kao i Joint, sadrzi hijaluronsku kiselinu, pa pretpostavljam da je i ostatak slican. Nadam se da ce utisci i na duze staze da budu dobri, valja imati alternativu ako Joint prestane da se proizvodi ili na bilo koji nacin postane nedostupan.  :thumbsup:

Link to comment

Koleno uvrnuto,discus hernie,krstenica.Tri dobra razloga.Koristio sam i Glucosamin,ali nisam imao ovako brz rezultat pogotovo sa ledjima.Obicno sam ukocen dok se ne razradim,odradim turu na valjku..Zadnjih par jutara,nista.Probudim se bez bola.

Link to comment
2 hours ago, nisam ja said:

Zavisnici od đointa. 

Ko to koristi i sa kojim ciljem? 

 

Problemi sa kicmom, upalama zivaca, isijaklukom koji su toliko dugo trajali da sam mislio da su postali hronicni, kicma se (valjda od par decenija vezbanja) non-stop osecala kao da je skroz izjedena, mislio sam da ce tako do smrti. 

 

TLDR, sad sam kao zmaj, uvek sam voleo da vezbam, ali sad je bas cisto uzivanje.  

Link to comment

A jel to poboljsanje traje samo dok uzimas te kapsule il popijes npr par kutija, poboljsas stanje i traje ti bolhitak neko vreme i ako ih ne pijes?

Link to comment
38 minutes ago, InvisibleLight said:

A jel to poboljsanje traje samo dok uzimas te kapsule il popijes npr par kutija, poboljsas stanje i traje ti bolhitak neko vreme i ako ih ne pijes?

 

 Postoji poseban rezim kad se zapocinje, a kasnije zavisi od afiniteta. Posto mi se sve regenerisalo, ove godine skoro da nisam ni   upotrebljavao. Negde u maju sam osetio zivac, sto je ranije gotovo sigurno vodilo ka isijakluku, 2-3 dana uzimao po tabletu i sve je prestalo.

 

Trenutno uzimam samo kad vezbam (i to samo preventivno, jer vise nema tegoba), a cesto ni tad.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...