Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Mislim da te nasa carina capne i ako je proizvod+postarina vece od 50eur, ne samo proizvod. Desavalo mi se to, po pravilu, svaki put kad mi posalju DHLom (jer nema druge opcije za slanje) cija isporuka neretko kosta ko sam proizvod.

Link to comment

Kad narucis na sportsdirectu nesto za 40 evra platis carinu jer je s shippingom preko 50?

To aam pitala, receno mi ovde da nije

Definitivno je stvar srece, pre par meseci narucila patike iz EU, oko 45 evra, shipping UPS-om bio oko 20evra. Ne da nisam platila carinu nego ni pdv.

 

Elem, nyprotein, sta jos vredi naruciri-kikiriki puter Im je lep I bas jeftin

Link to comment

Sto se tice Myprotein i carine i postarine, placa se (carina+pdv) = 32%, na carini ovo sve izracunaju precizno. Postarina sa MP za Srbiju je besplatna na robu preko 70eur. Inace je 7.5eur ili funti.

Link to comment
34 minutes ago, InvisibleLight said:

Kad narucis na sportsdirectu nesto za 40 evra platis carinu jer je s shippingom preko 50?

 

Ne znam za sportsdirect, nisam nikada porucivao, ali narucivao sam neke diskove i prosli put nesto sa iHerba, vrednost posiljke je bila ispod 50eur, ali sa isporukom preko i morao sam da placam carinu (u ovom drugom slucaju i neke usluge spedicije od 25e, popizd).

Link to comment

Krecem ponovo sa teretanom, posle pauzeod 6 meseci... intermittent fasting, squat i traka za brzo hodanje za pocetak, dok ne saniram desno rame koje me boli vec par nedelja... posle 5 x 5 stronglifts da se udje u formu pa onda neki drugi program.

 

Ugojio sam se nekih 4-5 kg ali najvise se vidi u obimu stomaka - posledice hedonizma.

Link to comment

Ja pauzirao preko leta i evo vec dva meseca ne mogu da se sastavim, niti vracam kilazu na gore niti sam nesto ojacao makar. A onu planiranu hemiju ne mogu da uzmem sad jer sam se bacio u pokusaj biznisa sa polovnim kolima pa tu ima dosta cimanja a za hemiju treba maksimalni fokus na vezbanje, ishranu i naravno samo bodenje u gluteuse. Morace da saceka da napravim svoj prvi milion pa mozda tamo negde od marta recimo...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...